[ Posty: 27 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lut 2015, o 00:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Witajcie,
na chwilę obecną mam więcej wolnego czasu, tak, więc mogę Wam zaproponować wróżby z kart klasycznych.
Osoby zainteresowane, proszę o zadanie jednego, konkretnego pytania.

Do pytanie proszę dołączyć swoje imię i rok urodzenia, gdy pytacie o partnera, partnerkę itp., proszę również o ich dane.


<<< Nie wróżę osobom niepełnoletnim, nie wykonuję wróżb na osoby trzecie. Dodatkowo nie odpowiadam na pytanie dotyczące: zdrowia, ilości oraz płci nienarodzonych dzieci, daty śmierci, miejsca oraz dokładnej daty spotkania partnera/partnerki. >>>

Zapraszam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2015, o 08:52 

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 14:44
Posty: 20
Podziękowań: 1
Witaj, jak fajnie, chętnie skorzystam. ;)
Mam na imię Monika, data ur. 27.07.88
Chciałabym dowiedzieć się jak będą w tym roku wyglądały sprawy zawodowe?
Czy czekają mnie jakieś zmiany ?

Pozdrawiam serdecznie. :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2015, o 19:12 

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 22:14
Posty: 64
Podziękowań: 10
Witam serdecznie, w związku z tym że mamy miłosny miesiąc mam pytanie : co w najbliższych miesiącach będzie sie dzialo w moim życiu uczuciowym.
Basia 28.08.1972


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2015, o 21:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Dziewczyny, ale proszę jakiś opis sytuacji.
mrowa - pracujesz?, poszukujesz pracy?
raffia - jesteś samotna?, w związku?

Niestety, ale Wasze pytania jak dla mnie nie są konkretne. :-\


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2015, o 21:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 107
Podziękowań: 44
Witaj Irisko
Chciałabym skorzystać z porady kart w sprawie, która spędza nam sen z powiek a mianowicie :
Jak ułożą się sprawy finansowe i zawodowe mojego męża. Szczegóły i dane na PW. Dziękuję.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2015, o 08:49 

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 22:14
Posty: 64
Podziękowań: 10
raffia napisał(a):
Witam serdecznie, w związku z tym że mamy miłosny miesiąc mam pytanie : co w najbliższych miesiącach będzie sie dzialo w moim życiu uczuciowym.
Basia 28.08.1972

Obecnie jestem "bez pary"i szukam swojej drugiej połówki na dobre i na złe, na szczęśliwe życie.Może jest gdzieś ktoś obok a ja o tym nie wiem, ale jak go wyłowić? samotność bardzo mi dokucza. Pozdr.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2015, o 09:57 

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 14:44
Posty: 20
Podziękowań: 1
Ok, już doprecyzuję - tak, aktualnie pracuję. Interesuje mnie czy w tym roku szykuje się zmiana pracy ? Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2015, o 10:54 

Dołączył(a): 17 sie 2014, o 18:21
Posty: 27
Podziękowań: 1
Witam serdecznie, prosiłabym o wróżbe dot.rozwoju pewnej relacji.
Pozdrawiam
Gosia
dane przesłałam na pw :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2015, o 21:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Informuję wszystkich oczekujących, że na pytania będę odpowiadać jutro :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2015, o 22:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
mrowa napisał(a):
Witaj, jak fajnie, chętnie skorzystam. ;)
Mam na imię Monika, data ur. 27.07.88
Chciałabym dowiedzieć się jak będą w tym roku wyglądały sprawy zawodowe?
Czy czekają mnie jakieś zmiany ?
Ok, już doprecyzuję - tak, aktualnie pracuję. Interesuje mnie czy w tym roku szykuje się zmiana pracy ? Pozdrawiam.
Pozdrawiam serdecznie. :)


Na początek, z racji, iż wypadła mi Dama Kier, muszę napisać, że Ty sama o tym zdecydujesz. Nawet jeżeli pojawi się jakaś inna oferta, a Ty nie będziesz chciała z niej skorzystać - to pracy nie zmienisz. Tę ofertę możesz odrzucić z wielu różnych powodów. Jednak miej świadomość, że jedyną osobą która będzie mieć największy wpływ na wydarzenia w Twojej sferze zawodowej będziesz TY.
Dalsze karty, wskazują, że do końca 2015 roku możesz otrzymać kilka interesujących ofert lub sama trafić na ciekawe propozycje pracy. Jednak, co się wydarzy, to już tylko w Twoich rękach, zatem powodzenia.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL