[ Posty: 27 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2015, o 23:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Związek jest jak najbardziej możliwy, ale tak jak napisałam, może jedno z was wiele kosztować - na przykład poświeceń, zmian itp itd.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2015, o 19:24 

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 22:14
Posty: 64
Podziękowań: 10
Irisa napisał(a):
raffia napisał(a):
Witam serdecznie, w związku z tym że mamy miłosny miesiąc mam pytanie : co w najbliższych miesiącach będzie sie dzialo w moim życiu uczuciowym.
Basia 28.08.1972 Obecnie jestem "bez pary"i szukam swojej drugiej połówki na dobre i na złe, na szczęśliwe życie.Może jest gdzieś ktoś obok a ja o tym nie wiem, ale jak go wyłowić? samotność bardzo mi dokucza. Pozdr.


Nie jestem do końca pewna, czy jeszcze w tym roku, czy nieco później, ale swoją miłość spotkasz. Będzie, to mężczyzna o jasnych włosach, możliwe, że młodszy od Ciebie albo "młody duchem", bardzo aktywny oraz ambitny. Wykształcony, inteligentny, romantyczny. Wątpię, że to co teraz napisze, coś Tobie pomoże, ale spotkasz go, gdy będziesz w ruchu. Czyli na pewno unikanie rozrywek, spotkań towarzyskich, siedzenie w domu odpada. Tylko tak - nic na siłę. On prędzej, czy później sam pojawi się na Twojej życiowej drodze.
Pytasz, czy może Twoja polówką jest już gdzieś obok? Czyli, zakładam, że chodzi kogoś wyśnionego, Twój ideał? Z takim mężczyzną mogłaś mieć kontakt, nawet możliwe, że nadal go utrzymujecie lecz to nie jest ta osoba, którą opisywałam. To też może być ktoś kogo uważasz za ideał.

Dziękuję za nadzieję,,,,,szkoda że za rok ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lut 2015, o 22:04 

Dołączył(a): 12 lut 2014, o 16:10
Posty: 23
Podziękowań: 0
hej Irisa !Prosze cie o wrozbe w sprawach uczuc, jestem teraz z kims ale moj ekas ciagle szuka ze mna kontaktu przyznam ze kiedys bardzo go kochalam i cierpialam ...ja jestem Sylwia 01.01.1986 a On Mikey 21.07.1979 moglabys powrozyc czy cos sie jeszcze wydarzy jesli chodzi o nas dwoje , ten mezczyzna to moj eks natomiast obeczny Maros 21.12.1982 ....Dziekuje i pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2015, o 00:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
raffia napisał(a):
Irisa napisał(a):
raffia napisał(a):
Witam serdecznie, w związku z tym że mamy miłosny miesiąc mam pytanie : co w najbliższych miesiącach będzie sie dzialo w moim życiu uczuciowym.
Basia 28.08.1972 Obecnie jestem "bez pary"i szukam swojej drugiej połówki na dobre i na złe, na szczęśliwe życie.Może jest gdzieś ktoś obok a ja o tym nie wiem, ale jak go wyłowić? samotność bardzo mi dokucza. Pozdr.


Nie jestem do końca pewna, czy jeszcze w tym roku, czy nieco później, ale swoją miłość spotkasz. Będzie, to mężczyzna o jasnych włosach, możliwe, że młodszy od Ciebie albo "młody duchem", bardzo aktywny oraz ambitny. Wykształcony, inteligentny, romantyczny. Wątpię, że to co teraz napisze, coś Tobie pomoże, ale spotkasz go, gdy będziesz w ruchu. Czyli na pewno unikanie rozrywek, spotkań towarzyskich, siedzenie w domu odpada. Tylko tak - nic na siłę. On prędzej, czy później sam pojawi się na Twojej życiowej drodze.
Pytasz, czy może Twoja polówką jest już gdzieś obok? Czyli, zakładam, że chodzi kogoś wyśnionego, Twój ideał? Z takim mężczyzną mogłaś mieć kontakt, nawet możliwe, że nadal go utrzymujecie lecz to nie jest ta osoba, którą opisywałam. To też może być ktoś kogo uważasz za ideał.

Dziękuję za nadzieję,,,,,szkoda że za rok ;)

Ale ja nie napisałam, że to akurat będzie za rok. Czasu karty co do sekundy nie określa, a ja nawet nie chciałam go określać, gdyż uważam, że wszystko zależy od pytającego. Być może zanim w Twoim życiu pojawi się nowa osoba, Ty masz zrobić życiowe porządki lub zrobić coś dla siebie - rozwijać swoje zainteresowania?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2015, o 00:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Silvia86 jutro lub w niedzielę odpowiem na Twoje pytanie.

Od razu również informuję, że temat już zamykam. Nie jestem w stanie dłużej tutaj wróżyć, pora wrócić do swoich obowiązków. 8-|


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2015, o 17:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
raffia, jeszcze dodam odnośnie tej połówki, chodziło mi o to, że ten, który pojawi się w Twoim życiu:
Irisa napisał(a):
Nie jestem do końca pewna, czy jeszcze w tym roku, czy nieco później, ale swoją miłość spotkasz. Będzie, to mężczyzna o jasnych włosach, możliwe, że młodszy od Ciebie albo "młody duchem", bardzo aktywny oraz ambitny. Wykształcony, inteligentny, romantyczny. Wątpię, że to co teraz napisze, coś Tobie pomoże, ale spotkasz go, gdy będziesz w ruchu. Czyli na pewno unikanie rozrywek, spotkań towarzyskich, siedzenie w domu odpada. Tylko tak - nic na siłę. On prędzej, czy później sam pojawi się na Twojej życiowej drodze.

to nie jest ta sama osoba, o której pisałam tutaj:
Irisa napisał(a):
Pytasz, czy może Twoja polówką jest już gdzieś obok? Czyli, zakładam, że chodzi kogoś wyśnionego, Twój ideał? Z takim mężczyzną mogłaś mieć kontakt, nawet możliwe, że nadal go utrzymujecie lecz to nie jest ta osoba, którą opisywałam. To też może być ktoś kogo uważasz za ideał.
Ten, którego poznasz może mieć jakieś negatywne cechy, przyzwyczajenia, a może nie będzie ze względu na swój wygląd budził na początku Twojego zainteresowania. Może lubisz brunetów, a on będzie blondynem, przez co jego obraz nie będzie pokrywał się z obrazem, tym, który masz w swojej głowie, na temat odpowiedniego dla Ciebie partnera.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2015, o 17:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Silvia86 napisał(a):
hej Irisa !Prosze cie o wrozbe w sprawach uczuc, jestem teraz z kims ale moj ekas ciagle szuka ze mna kontaktu przyznam ze kiedys bardzo go kochalam i cierpialam ...ja jestem Sylwia 01.01.1986 a On Mikey 21.07.1979 moglabys powrozyc czy cos sie jeszcze wydarzy jesli chodzi o nas dwoje , ten mezczyzna to moj eks natomiast obeczny Maros 21.12.1982 ....Dziekuje i pozdrawiam

Sylwia zastanów się dlaczego on nagle sobie o Tobie przypomniał? Piszesz, że przez niego cierpiałaś, a ponownie wchodząc w tę znajomość, dalej będziesz cierpieć. Według kart: masz u swojego boku mężczyznę, to zajmij się nim, bo jakaś inna może Ci go odbić. A tego raczej byś nie chciała prawda?
Przy byłym partnerze pojawia się mnóstwo złości, jakieś intrygi i nieczyste gierki. Związek jedynie na jego warunkach, bez możliwości sprzeciwu, czy odmowy.
Jeżeli pozwolisz - kontakt między Wami będzie, jeżeli zgodzisz się na spotkanie - ono będzie, jeżeli zgodzisz się na ponowną bliższą znajomość - tak będzie. Wszystko zależy do Ciebie - zatem zastanów się dwa razy niczym ją podejmiesz, bo czasu nie da się cofnąć.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL