[ Posty: 27 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lut 2015, o 22:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
raffia napisał(a):
Witam serdecznie, w związku z tym że mamy miłosny miesiąc mam pytanie : co w najbliższych miesiącach będzie sie dzialo w moim życiu uczuciowym.
Basia 28.08.1972 Obecnie jestem "bez pary"i szukam swojej drugiej połówki na dobre i na złe, na szczęśliwe życie.Może jest gdzieś ktoś obok a ja o tym nie wiem, ale jak go wyłowić? samotność bardzo mi dokucza. Pozdr.


Nie jestem do końca pewna, czy jeszcze w tym roku, czy nieco później, ale swoją miłość spotkasz. Będzie, to mężczyzna o jasnych włosach, możliwe, że młodszy od Ciebie albo "młody duchem", bardzo aktywny oraz ambitny. Wykształcony, inteligentny, romantyczny. Wątpię, że to co teraz napisze, coś Tobie pomoże, ale spotkasz go, gdy będziesz w ruchu. Czyli na pewno unikanie rozrywek, spotkań towarzyskich, siedzenie w domu odpada. Tylko tak - nic na siłę. On prędzej, czy później sam pojawi się na Twojej życiowej drodze.
Pytasz, czy może Twoja polówką jest już gdzieś obok? Czyli, zakładam, że chodzi kogoś wyśnionego, Twój ideał? Z takim mężczyzną mogłaś mieć kontakt, nawet możliwe, że nadal go utrzymujecie lecz to nie jest ta osoba, którą opisywałam. To też może być ktoś kogo uważasz za ideał.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2015, o 23:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
tatiana_74 napisał(a):
Witaj Irisko
Chciałabym skorzystać z porady kart w sprawie, która spędza nam sen z powiek a mianowicie :
Jak ułożą się sprawy finansowe i zawodowe mojego męża. Szczegóły i dane na PW. Dziękuję.

Wprawdzie na to pytanie w ogóle nie powinnam odpowiadać, gdyż nie dotyczy Ciebie, a Twojego męża. Jednak, szczegóły wiele zmieniają.
Do rzeczy - firma zostanie założona i zacznie działać. Jedyne co, to pewne przeszkody, opóźnienia mogą wyniknąć albo z Twojej strony albo osoby, której posłuchasz i założysz, że mówi prawdę, zna się na tym co mówi i na pewno wiele może pomóc. Możesz być w błędzie. Jeszcze taka możliwość, bank może odmówić, może nie będziesz posiadać odpowiednich dokumentów? Jeżeli pierwszy odmówi, trzeba iść do innego ;) Ogólnie, to o co pytasz w 2015 roku ma duże szanse na realizację.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2015, o 23:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
MaAn napisał(a):
Witam serdecznie, prosiłabym o wróżbe dot.rozwoju pewnej relacji.
Pozdrawiam
Gosia
dane przesłałam na pw :)

Relacji, czyli zakładam, że w związku jeszcze nie jesteście? Tak, czy nie?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2015, o 00:31 

Dołączył(a): 17 sie 2014, o 18:21
Posty: 27
Podziękowań: 1
nie jesteśmy w związku:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2015, o 22:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
MaAn napisał(a):
Witam serdecznie, prosiłabym o wróżbe dot.rozwoju pewnej relacji.
Pozdrawiam
Gosia
dane przesłałam na pw :)

Karty wskazują, iż wszystko zmierza do tego, ze w związku będziecie. Jednak nim to się stanie, może Was coś poróżnić. Sam charakter partnera może Tobie przeszkadzać, możliwe, że na coś nie będziesz chciała się zgodzić lub czegoś zaakceptować. To może być jakaś dłuższa "walka", jednak dalsze karty pokazują, że dojdzie między wami do porozumienia i zapanuje harmonia.
Jeszcze zapytam? Czy może jedno z Was ma już dziecko? Widzę, że jesteś na forum, poczekam, aż odpiszesz i będę dalej pisać ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2015, o 22:31 

Dołączył(a): 17 sie 2014, o 18:21
Posty: 27
Podziękowań: 1
:)...ja mam córkę -studiuje,dlaczego?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2015, o 23:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Ok, dziękuję za wiadomość :)
Być może ten pan będzie chciał się włączyć do jej "wychowywania" albo będzie się czepiał tego jak ją wychowałaś lub, że jesteś w stosunku do niej na przykład zbyt pobłażliwa. Mogą wybuchać konflikty na tle rodzinnym.
Zanim stworzycie związek, jedno z Was będzie musiało z czegoś zrezygnować, poczynić w swoim życiu pewne zmiany. Niewykluczone, że, to Twój partner będzie dominował.
On może marzyć o synu, być może jest przekonany, że musi mieć potomka, który przejmie po nim nie tylko nazwisko, ale i talenty i którego wychowa na według niego prawowitego obywatela.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2015, o 23:06 

Dołączył(a): 17 sie 2014, o 18:21
Posty: 27
Podziękowań: 1
hmm...on jest dyrektorem w mojej firmie,kawalerem i do posiadania dzieci raczej nie dąży ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2015, o 23:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Ale marzyć może ;) robić jakieś plany na przyszłość. Po jego lewej stronie pojawia się karta dziecka, a więc to oznacza, że rodzinę [kiedyś] chce założyć


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2015, o 23:12 

Dołączył(a): 17 sie 2014, o 18:21
Posty: 27
Podziękowań: 1
dziekuję pieknie i zaskoczona troche jestem perspektywą stworzenia wspolnego zwiazku, chociaż -te jego podchody naprawde daja czasem do myslenia ;))


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL