Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 maja 2013, o 17:13 

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
Ja poproszę jeszcze raz o radę, jak już pisałam wcześniej wiem jaką chcę mieć pracę itp. przed zaśnięciem wyobrażam sobie moją pracę i jak w niej jest ale mam problem niestety nie mogę dokończyć mojego wyobrażenia, ponieważ zasypiam:-(
Nie wiem czy robię coś źle...
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2013, o 17:57 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
W ogóle bym się tym nie przejmowała na Twoim miejscu. To nie jest tak, że są sztywne zasady i trzeba się ich trzymać, tu się liczy głęboka wiara i przekonanie o tym, że to co sobie wizualizujesz się spełni. Także nic się nie przejmuj, że zasypiasz i śpij spokojnie :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 maja 2013, o 21:52 

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 14:14
Posty: 25
Lokalizacja: Górny Śląsk
Podziękowań: 13
1. rozmyślaj nad tym po przebudzeniu
2. zmień pozycję na siedzącą
3. to nie jest takie proste to robić bo tak łatwo odpływa się w wizje >> brak uziemienia >> fatalność dla energii biznesowych. Polecam np. mapę marzeń jeśli czujesz że jesteś zblokowana w tym miejscu. Chociaż na moje oko nie masz problemów z wizją swojej przyszłej pracy,

a:
- energia nie leci Ci z góry dalej niż do serca >> masz sporo pomocy z Góry, masz tę wizję,
ale jakieś kody emocjonalne nie dają jej pójśc dalej, do tak zwanego spełnienia
- czakra podstawy .... zadbaj o ruch albo nie wiem ... masz tam sporo zakłóceń. może
to być też przyczyna tego zbyt szybkiego zasypiania.

to oczywiście tylko szybki skan bez zdjęcia. :]

_________________
Pomagam w oczyszczeniu aury, odlokowywaniu czakr, oczyszczam energie.
Wykonuję odczynianie uroków, scalenie i uzdrawianie duszy.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 22 maja 2013, o 18:28 

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
Sosnowiczanin napisał(a):
1. rozmyślaj nad tym po przebudzeniu
2. zmień pozycję na siedzącą
3. to nie jest takie proste to robić bo tak łatwo odpływa się w wizje >> brak uziemienia >> fatalność dla energii biznesowych. Polecam np. mapę marzeń jeśli czujesz że jesteś zblokowana w tym miejscu. Chociaż na moje oko nie masz problemów z wizją swojej przyszłej pracy,

a:
- energia nie leci Ci z góry dalej niż do serca >> masz sporo pomocy z Góry, masz tę wizję,
ale jakieś kody emocjonalne nie dają jej pójśc dalej, do tak zwanego spełnienia
- czakra podstawy .... zadbaj o ruch albo nie wiem ... masz tam sporo zakłóceń. może
to być też przyczyna tego zbyt szybkiego zasypiania.

to oczywiście tylko szybki skan bez zdjęcia. :]

Bardzo dziękuję za wskazówki:-)
Mam pytanie co do mamy marzeń czy chodzi ci o tą co się robi w czasie nowiu? Bo taką zrobiłam. Jeżeli chodzi o ruch to nie narzekam, jak możesz napisz mi co mam zrobić aby kody emocjonalne poszły do podstawy i żebym nie miała zakłóceń, z całego serca pragnę nowej pracy.
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2013, o 00:25 

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 14:14
Posty: 25
Lokalizacja: Górny Śląsk
Podziękowań: 13
no można ją robić w czasie nowiu, niech będzie :)

Cytuj:
z całego serca pragnę nowej pracy.


to nie poprzestawaj na takich ezoteryczno-duchowych ćwiczeniach.

w stosunku do całości działań (pomoc od znajomych, szukanie tego w czym się jest dobrym etc. etc. etc.) takie ćwiczenia to powinno być góra 15%.

_________________
Pomagam w oczyszczeniu aury, odlokowywaniu czakr, oczyszczam energie.
Wykonuję odczynianie uroków, scalenie i uzdrawianie duszy.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 24 maja 2013, o 13:21 

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
[quote="Sosnowiczanin"]no można ją robić w czasie nowiu, niech będzie :)
Możesz mi napisać o jakiej ty mapie myślisz to może zrobię twoją.
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 3 cze 2013, o 08:45 

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 14:14
Posty: 25
Lokalizacja: Górny Śląsk
Podziękowań: 13
Aneta_35 napisał(a):
Sosnowiczanin napisał(a):
no można ją robić w czasie nowiu, niech będzie :)
Możesz mi napisać o jakiej ty mapie myślisz to może zrobię twoją.
Pozdrawiam


jest sporo dowolności :)

http://www.beatakalinowska.cba.pl/index ... &Itemid=15

_________________
Pomagam w oczyszczeniu aury, odlokowywaniu czakr, oczyszczam energie.
Wykonuję odczynianie uroków, scalenie i uzdrawianie duszy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 17:57 

Dołączył(a): 28 cze 2013, o 18:41
Posty: 20
Podziękowań: 0
Dobra zasada,o której tu napisano"Albo myśl o danej sytuacji pozytywnie, albo wcale" podoba mi się też tak zacznę myśleć i poczekam na efekty.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 21:10 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 12:33
Posty: 9
Podziękowań: 6
Dobrym wyjściem jest tez oprócz wizualizacji zachowywanie się tak jakbyś już tą nową wymarzoną prace miała.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 21:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 84
Podziękowań: 6
Tez stosuje ta zasade.Przeczytalam kilka ksiazek Esther i Jerrego Hicksow i tam jest wszystko opisane ze szczegolami.Jak zrobic mape itp. W ksiazce"Pros,a bedzie ci dane"jest dla odmiany opis jak zrobic swoja szkatulke zyczen.Mozna do niej wkladac wszystko co chcemy, o czym marzymy, ale zawsze myslimy,ze juz to mamy i jest nasze,a nie ze dopiero chcemy to miec.Bardzo ciekawe ksiazki.Dowiedzialam sie tez, ze to na podstawie ich badan powstaly film i ksiazka"Sekret".Po przeczytaniu tych ksiazek, zmienilam moj sposob myslenia i podejscia do zycia.Musze powiedziec, ze bylo ciezko, bo zycie ciagle dawalo mi w kosc, ale jakos uporalam sie sama ze soba i teraz jest bardzo dobrze, a czasami nawet lepiej niz dobrze.Ciagle czekam tylko na tego jedynego, ale od kilka miesiecy coraz bardziej jestem pewna, ze juz dlugo nie bede musiala czekac, bo on juz jest , tylko jeszcze czegos sie boi, a moze to zycie go w jakis sposob skrzywdzilo i potrzebny mu czas na decyzje?Nie wiem, ale gdy dolaczylam do tego portalu, poprosilam o wrozbe i te, ktore dostalam,utwierdzily mnie tylko w moim przekonaniu, ze wszystko juz wkrotce sie wyjasni i bedzie dobrze.Troche sie rozpisalam, ale tak dziala prawo przyciagania. Dobre przyciaga dobre, a jak mysli sie o tym czego sie nie chce, to prawo dziada wlasnie tak, ze wtedy przyciagania to o czym sie mysli negatywnie, czyli to co zle. To tyle. :-h


Ostatnio edytowano 12 lip 2013, o 14:12 przez Dorota1212, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL