Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lip 2013, o 21:26 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 12:33
Posty: 9
Podziękowań: 6
Hmm przypomniało mi się dobrym rozwiązaniem jest też kamyk wdzięczności i zamiast szkatułki masz go zawsze przy sobie i za każdym razem jak go dotykasz mówisz za co jest się wdzięcznym. :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 21:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 84
Podziękowań: 6
No ,fakt.Za wszystko nalezy podziekowac, ale obojetnie co by to nie bylo czy kamyk czy jeszcze cos innego, to jest to dobry sposob na inne, pozytywnie nastawienie do zycia i myslenie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2013, o 19:20 

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
Ja właśnie jestem w trakcie czytania książki "Proś a będzie ci dane" dopiero jutro mam zamiar zrobić sobie magiczną szkatułkę i listę pragnień odnośnie pracy i mam nadzieję, że to wszystko mi pomoże:-)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sie 2013, o 01:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 84
Podziękowań: 6
Pomoze na pewno i tylko w ten sposob mysl, bo niby dlaczego mialoby byc inaczej? Glowy do gory!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lis 2013, o 23:31 

Dołączył(a): 10 lis 2013, o 23:08
Posty: 2
Podziękowań: 0
Mnie w pozytywnym myśleniu pomaga tablica wizyjna. Mam ja już kilka miesięcy i z satysfakcją stwierdzam, że zaczyna się spełniać.
Porzuciłam też słowo NIE. Już nie wpadam w pułapkę: "Nie myśl teraz o słoniu w różowych majteczkach".


Ostatnio edytowano 11 lis 2013, o 22:10 przez Ewelina, łącznie edytowano 1 raz
podany link do forum o podobnej tematyce


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL