Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Włosy
PostNapisane: 29 gru 2012, o 17:15 

Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 21:19
Posty: 46
Podziękowań: 1
Tez sie nadaje ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Włosy
PostNapisane: 12 sty 2013, o 19:23 

Dołączył(a): 12 sty 2013, o 18:53
Posty: 21
Podziękowań: 0
ja lubię maske z żółtek włosy sa po tym mięciutkie .


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Włosy
PostNapisane: 13 sty 2013, o 18:11 

Dołączył(a): 13 sty 2013, o 16:35
Posty: 3
Podziękowań: 0
Firma Marion poleca gotowy ocet do zakwaszania włosów i zamykania łusek.
Ja zawsze po każdym myciu na włosy nakładam maskę/ nie odżywkę/ potem woreczek foliowy i chociaż na 10 minut ręcznikiem otulam głowę,potem spłukuję i dalej można sobie robić co się chce:suszyć,nakręcać itp.Po masce włosy są cudne,a po kilku m-cach każdy mi się pyta:
co robisz,że masz takie świetliste włosy..? Tylko maseczka daje taki efekt..No i oczywiście systematyczne jej stosowanie....Jeśli duży problem z włosami/wypadanie np./ to polecam RADICAL firmy Faromona.Mają rewelacyjne produkty.Kobiety po kuracjach lekowych szybko zregenerowały swoje włosy tymi produktami..Warto pójść do dobrej polskiej drogerii czy perfumerii,gdzie można pozyskać spora wiedzę w tym zakresie..Doradztwo warte zachodu..
Markety nie spełniają takich oczekiwań.Ja stawiam na polskie sklepiki i polskie produkty..


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Włosy
PostNapisane: 18 lut 2013, o 09:37 

Dołączył(a): 13 lut 2013, o 23:35
Posty: 4
Podziękowań: 0
Nie będę oryginalna i wspomnę o olejku rycynowym, który niezwykle dobrze wpływa na kondycję włosów. Stosować go można na wiele sposobów, ja osobiście nakładam go godzinę lub dwie przed myciem włosów . Suplement diety który mogę szczerze polecić to spirulina, która posiada wiele dobroczynnych substancji ;-) Słyszałam również ,że wiele kobiet chwali sobie zażywanie oleju z wiesiołka :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Włosy
PostNapisane: 14 lis 2013, o 10:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Ja do 250 ml butelki z odzywką wlewam 2łyżki stołowe octu ale uwaga !winnego bo spirytusowy bardzo wysusza włosy. Następnie spłukuje .Efekt;włosy błyszczące ,łatwo się rozczesują i co ważne gdy są farbowane to kolor się nie wypłukuje, bo ocet zamyka łuski włosa. :) Stare- sprawdzone, polecam ten patent bo nie trzeba się bawić w żadne płukanki.
I przestrzegam ,przed używaniem tak kochanych przez większość dziewczyn odżywek z silikonami które wygładzają włosy.Bo o ile rzeczywiście wygładzi włosy to na dłuższą metę ten silikon oblepia włos i po pewnym czasie są one bardzo szorstkie,a usunąć go to ho ho. Jeżeli już chcecie używąć silikonów to niech będą to silikony rozpuszczalne w wodzie.Takie silikony ma odżywka Mrs Potters z aloesem -stara i dobra,bez szkody dla włosa.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Włosy
PostNapisane: 14 lis 2013, o 20:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
mgielka napisał(a):
Klaudia ale co daje ten efekt laminowania? co sie robi z tych włosów ?

moze byc ocet winny tez ładnie pachnie nie capi jak spirytusowy

Hej

Poczytaj o laminowaniu w podanym linku. Ja robilam laminowanie bo mam zniszczone farbowaniem, ale jak ktos ma zdrowe wlosy to moze je przebialkowac i skutek nie bedzie piekny :)
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,1119 ... nych_.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Włosy
PostNapisane: 30 kwi 2014, o 22:30 

Dołączył(a): 30 kwi 2014, o 22:12
Posty: 1
Podziękowań: 0
Przede wszystkim doustne tabletki/suplementy są znacznie mniej skuteczne niż kosmetyki stosowane miejscowo - łatwo bioprzyswajalny przez cebulki włosów kosmetyk zapewnia wyższe stężenie substancji aktywnej w cebulkach włosów i komórkach macierzy cebulek włosa niż substancja przyjęta doustnie.
należy pamiętać o stosowaniu kosmetyków, najlepiej naturalnych, zawierających w swoim składzie naturalne przeciwutleniacze - bioflawonoidy i karotenoidy. Chronią one błony komórkowe cebulek włosów przed działaniem wolnych rodników, przez co gwarantują włosom zdrowy blask i siłę.
[link usunięty] dzięki za reklamę, spodziewaj się u siebie, kogoś od nas, w końcu też się musimy zareklamować!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Włosy
PostNapisane: 2 maja 2014, o 19:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
mgielka napisał(a):
pamiętam, ze jak byłam nastolatka babcia dodawała do ostatniej wody do płukania włosów octu. Nie wiem czemu to miało służyć ale wiem, ze zawsze mi włosy błyszczały. Moze warto wypróbować.

Wiem , ze zaleca sie dodawanie do odżywki odrobine własnych perfum wtedy włosy pachną długo. Próbowałam - fakt działa



Ocet zamyka łuski włosa i dlatego blyszczą, wtedy włos jest gładki i odbija światło. Warto płukać włosy ( zakwaszać) aby pieknie lśniły. Sa specjalne drogeryjne płukanki zakwaszajace włosy ale najlepsze sa domowe. Wystarczy cytryna lub jak komus zapach octu nie przeszczkadza to ocet zmieszany z wodą. Dobrze sprawdzic Ph takiej płukanki, chyba musi być Ph 5. Zresztą zerknijcie do linka, tam sa dość fajne przepisy ;)

http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja-i-pi ... h-plukanek


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL