Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2015, o 17:52 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
Co ci Wolkanie mają do powiedzenia? Jestem bardzo ciekawa.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 11 gru 2015, o 19:53 

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 09:20
Posty: 14
Podziękowań: 0
Ewelina napisał(a):
Co ci Wolkanie mają do powiedzenia? Jestem bardzo ciekawa.

Dobrze, napiszę parę słów w tym wątku, mam nadzieję, że moderator/administrator nie będzie miał nic przeciw.
Głównie chcą pomóc, dają rady na przyszłość, nic nie wspominają o rozwoju duchowym.
Mówią, że aby wpłynąć pozytywnie na przyszłość naszego kraju, Europy i Świata, ludzkość powinna podjąć się dużych planów rozwijających gospodarkę, zamiast prowadzenia wyniszczających wojen i bezustannych kłótni w demokratycznym parlamencie.
Chwalą jednak, że potrafimy współpracować i osiągać zamierzone cele i niezłe rezultaty, podają za przykład naukowców z ośrodka CERN i jego Wielki Zderzacz Hadronów albo Stację Kosmiczną ISS, ale tłumaczą, że nasze teorie w dziedzinie fizyki, są w większości niepoprawne i należy je zrewidować.
Uczę się z ich pomocą planowania przestrzennego... budowy miasta przyszłości. Mam na ten temat niezłą teorię.
Chcieliby kiedyś nawiązać kontakty, min. handlowe... ale barierą jest strach u niektórych Ziemian przed "niebezpiecznymi" kosmitami.
Mówią zdecydowanie o tym, że najlepszym dla Polski byłoby wybudowanie Portu Kosmicznego w centrum kraju... w Łodzi..., która ostatnimi laty trochę podupadła. Choć powoli wychodzi z dołka i się rozwija to wybudowanie kosmodromu stworzyłoby wiele nowych miejsc pracy i dało nowe możliwości, postawiło by gospodarkę na nogi. Łódź w przyszłości mogłaby stać się nową stolicą Polski... jej największym/najliczniejszym miastem. Kiedy osiągniemy taki cel zależy tylko od nas samych. Sugerują aby zrobić to do około 2050 AD, ale jeśli termin się przesunie o następne 50 ziemskich lat to dla nich nie ma wielkiego znaczenia. :ymdevil:
Nie wiem czy to jest telepatyczna wiadomość, czy urojenia chorego umysłu ale muszę z tym żyć i dlatego podzieliłem się tym na forum.
P.S. W Wielkiej Brytanii powstały plany nowego kosmodromu, a w USA do 2018 A.D. mają jeden oddać do użytku.
P.S.2. Rozumiem, że dla kogoś to jest nierealne o czym piszę ze względu na przykład na środki finansowe, ale akurat pieniądze to "robi się" najłatwiej. Bardziej zastanawia mnie fakt jak zdołają przylecieć na Ziemię... bo nie pochwalili się. :ympray:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2015, o 22:45 

Dołączył(a): 28 paź 2015, o 19:49
Posty: 9
Podziękowań: 0
Telepatia to nic więcej jak tylko kolejne złudzenie tego świata.
Za pewien czas ludzkość osiągnie możliwość porozumiewania się telepatycznie.
Nie będzie to w tym stuleciu, ani w następnym. Ale to tylko kolejny miraż projekcji zwanej "rzeczywistość".
Nie przyda się do właściwych celów.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL