Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Termin telepatia
PostNapisane: 3 mar 2012, o 18:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 18:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
http://pl.wikipedia.org/wiki/Telepatia

Czy ktoś z Was miał z tym do czynienia?
czy ktoś, kto wie o czym mówię - możliwe jest, że myśl od nadawcy odbierana jest po jakimś czasie? Że dociera do nas z eteru jako forma słowna, ale po fakcie i po czasie? Bo z takim czymś miałam styczność...

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2012, o 20:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Pamiętam, że będąc jeszcze dzieckiem (w wieku może 5-6 lat), miewałem czasami tego typu zjawisko. Wtedy nie potrafiłem jeszcze tego zrozumieć, ale z wiekiem ta zdolność zaczęła maleć.
Tego typu zjawisko zachodzi dość często - i to nawet w przypadku zwykłych ludzi. Przykładowo masz przeczucie, że zaraz się coś wydarzy i być może tak się wtedy dzieje.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2012, o 20:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Ja uważam, że telepatia istnieje. Mało tego jest to dla mnie zdolność komunikowania się, która jest używana przez wyższe istoty. Często się słyszy o przypadkach kontaktu z UFO, gdzie istoty pozaziemskie przekazują informacje właśnie za pomocą telepatii.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2012, o 18:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Nie jestem pewna, ale myślę że bez telepatii nie byłoby kontaktu z duszami.
Bo jak inaczej się z Nimi kontaktujemy w realu? Sygnał telepatyczny. Obrazy jakie od Nich można dostać, lub po prostu usłyszeć - telepatia. Mimo to wszystko zależy czy dusza chce kontaktu. Więc może dlatego trudniej nawiązać kontakt telepatyczny z ludźmi - Bo nigdy nie wiadomo, czy naprawdę chcą, czy się boją, lub po prostu nie są na tyle rozwinięci? c:

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2012, o 18:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:17
Posty: 20
Podziękowań: 3
Podobno doskonale można się komunikować ze zwierzętami szczególnie z kotami, jeśli się wie jak, ja próbowałem ze swoimi i nie bardzo to wyszło, jednak wierze licznym przykładom, z ludźmi to działa trochę inaczej z tego względu że osoba odbiorca może świadomie lub nieświadomie blokować odbiór.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2012, o 19:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Co do zwierząt prawda - Co jest bardzo przydatne podczas jazdy konnej. Mnie się tylko raz udało nawiązać z koniem kontakt, ale było to bardzo przydatne. ^ ^

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 maja 2012, o 19:13 

Dołączył(a): 17 mar 2012, o 17:44
Posty: 50
Podziękowań: 7
przeczytałam kiedyś taką definicję cytat:
Przeciętnemu człowiekowi telepatia kojarzy się z rozmową w myśli z inną osobą, tymczasem telepatia wygląda zupełnie inaczej. Jedno, co można na jej temat powiedzieć to to, że na pewno nie jest pozafizycznym przekazem werbalnym. Większość badaczy telepatii zdaje się sądzić, że jest to przekaz obrazów, czego niezbicie dowodzi kierunek prowadzonych przez nich eksperymentów, wiele jednak wskazuje na to, że aczkolwiek obrazy mogą odgrywać e telepatii pewną rolę to głównym kanałem telepatii są emocje, odczucia i idee.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 14:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
czasami nie wiadomo z kad mysli sie o kims i to tak jakby sie na mözg walnelo , czyzby telepatyczne polaczenie ? moze ktos silnie mysli o tym drugim ? moze ktos cos o tym wie?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 14:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
Sayiah, kontakt z koniem? moja ciotka wierzy w te sprawy .. ciekawe..


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 17:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2012, o 16:09
Posty: 94
Podziękowań: 16
Ja wierze w telepatie kilka razy zdarzyło się mi coś takiego.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL