Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 gru 2012, o 00:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
jasne , ze dam :) zdam tu realacje :) moze komus sie przyda

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2012, o 11:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Dostałam odpowiedź na 3 linka.
Do tej Pani napisałam krótko bo poprzez stronkę a tam jest ograniczona ilość znaków.
Nie chciałabym wklejać tu odpowiedzi - mam mieszane uczucia z nią- bo to jest mimo wszystko korespondencja prywatna.
Mam prośbę do Arteurusa
Czy mogę Ci przesłać odpowiedź tej Pani na PW bo chciałabym poznac Twoja opinie nie wiem co o tym myśleć. Poruszam się po nie znanym mi do końca temacie a nie chciałabym wpaść na kogoś kto mnie od siebie uzależni.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2012, o 19:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Pewnie, chętnie rzucę okiem co napisała. Dobrze, że jesteś ostrożna bo nawet w tej dziedzinie trafiają się oszuści a tak na prawdę nie mając wprawy nie sposób zobaczyć co faktycznie zrobił "mistrz" podczas inicjacji.

Andrzej Gasis faktycznie sprawia bardzo fajne wrażenie, mądrze prawi i podoba mi się jego podejście :)

Cytuj:
Ja będę próbować kontaktować się po nowym roku z panem Boratynem


Ja chyba też, mam wrażenie że doszedł do ciekawych wniosków i można by się od niego nauczyć kilku fajnych technik.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2013, o 16:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Dzwoniłam.Jestem już umówiona na przyszły weekend
Zobaczymy co z tego wyjdzie
Mam nadzieję,że będzie ok
Podobno będą trzy osoby w grupie.Arteurus jak to jest lepiej samemu przejść taki kurs czy to nie ma znaczenia,że inni też będą inicjowani w tym samym czasie?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2013, o 02:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Podczas dostrojeń mistrz i uczeń zwykle zostają sami w pomieszczeniu a po samym zabiegu powinna być chwila dojście do siebie. Istnieje spore zagrożenie, że podczas inicjacji wraz z reiki dostaniemy jakiegoś pasażera na gapę więc higiena energetyczna jest tu niezwykle istotna. Dla tego wybór mistrza który ma profesjonalne podejście jest tak ważny.

Ja zawsze do kursów podchodziłem z innym uczniem. Jest to o tyle fajne, że można porównać odczucia i od razu przetestować reiki na kimś innym :) Czasu na pytania i luźną rozmowę jest sporo więc trzyosobowa grupa jest ok.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, o 09:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Obiecałam informować :
1. link nr 1 - odezwał sie Pan ( z innego maila ) Artur Kabziński
- podaje nazwisko bo warto byłoby go sprawdzic. Ja na jego temat nic nie znalazłam. Na moje liczne pytania odpowiedział " prosze o kontakt telefoniczny "
2. link nr 2 - ten Pan tylko leczy za pomoca reiki nic poza tym. polecał za to swoich nauczycieli z warszawy
3. Chyba najobszerniej odpisala Pani Basia z linku nr 4.
Jak na razie mam mieszane uczucia.
Chyba zaczekam aż trafie na to coś.
Do tego czasu poucze sie medytacji i poćwicze z energiami za pomocą ćwiczeń przedstawionych przez Enocha.
"Co nagle to po diable"
Będe dalej szukała a jak trafię to dam znac :)
Porozmawiam jeszcze z ta Pania Basia zobaczymy co ona mi w rozmowie powie.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2013, o 15:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Witam, widzę że znaleźliście informację o moim znajomym hehe. Piotr Dacjusz Górski, znam go osobiście, przyznam że chłopak ma do tego talent, ma własne szkoły Reiki na pewno w okolicy Krakowa, jak i ostatnio nawet w UK. Fakt, faktem bierze on nie banalne sumy za takie kursy, no ale podobno jest dobry.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2013, o 16:01 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
A wiem już który to... wydaje się jakiś dziwny (wybacz)... ale możesz pozdrowić ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sty 2013, o 17:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Nie obraź się Bart ale na moje oko to bardziej kuglarz niż tarocista a z samą szkołą reiki ma tyle wspólnego co papież z naukami Chrystusa. Osobiście znam rekistów którzy są zdrowi, szczęśliwi i nie brakuje im dóbr materialnych. Co może być lepszym wyznacznikiem niż sukces samego nauczyciela?

Szczerze mówiąc nie wybrał bym nauczyciela który okłamuje ludzi dla zysku. W końcu to powinna być osoba która jest wyznacznikiem wiedzy i umiejętności które uczeń chce osiągnąć.

EDIT: Najbardziej uczciwy wróżbita EVER :D
http://www.youtube.com/watch?v=hHJz9QCpq8c


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sty 2013, o 20:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
????????? co wy tu ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL