Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sty 2013, o 17:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
Jestem po rozmowie z Pania Basią Wnuk- Lipińską (3 link) Bardzo ciepła i mila kobietka. Sprawdziął mnie w rozmowie czy sie nadaję. Poprosiła o datę urodzenia. Duzo rozmawiałyśmy o reiki i o przebiegu inicjacji oraz o tym co moze byc po samej inicjacji.
Dlaczego zdecydowałam sie zadzwonić - w nocy mi się przyśniło, ze doznałam otwarcia kanałow i obudziłam sie pełna energii i radości.
Na razie nie zdecydowałam się jeszcze zarówno na watpliwości czy w ogóle powinnam jak i ze względu na koszt - 400 zł.
Zaraz po rozmowie z Panią Basią chciałam jeszcze poczytać o reiki i trafiłam na bardzo ciekawa stronę. czyzby to był znak ?
wklejam ją tu :
http://huna-huna.de/index.html

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2013, o 20:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Rzeczywiście fajna stronka.Wszystko dokładnie opisane :)
Poczytam

Ja rozmawiałam z Leszkiem Boratynem ale na chwilę obecną z powodu tych samych wątpliwości o których pisała Mgiełka narazie zrezygnowałam z kursu
Chyba rzeczywiście trzeba trafić na odpowiedniego człowieka bo mnie podczas rozmowy telefonicznej nie zapytano o nic.Przychodzi pani i już.Na pani będzie ćwiczyła osoba inicjowana do 3 stopnia.
To takie jakieś .......Nawet mnie o zgodę nie zapytano czy chcę aby ktoś ćwiczył na mnie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2013, o 20:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
u mnei wręcz odwrotnie prosiła abym sie zorientowała i jesli poczuje ze chce to wtedy a jesli nei to nie ale wszytsko wytłumaczyła nie namawiała

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2013, o 03:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
I słusznie, ja w szeroko pojętej ezoteryce przede wszystkim kieruje się jedną zasadą. Czujesz? Rób. Nie czujesz? Nie rób :) Prosty przykład jest z medytacją, chodź by ktoś nie wiem jak się uparł to na siłę nic nie osiągnie.

Samo reiki też nie jest jedyną właściwą ścieżką, ze względu na wysoką skuteczność i intuicyjne użycie jest najszybciej rozwijającą się metodą na świecie. Co przecież nie oznacza, że każdy praktyk będzie się czuł jak ryba w wodzie w tym systemie. Osobiście spędziłem prawie trzy lata studiując różne systemy zanim doszedłem do reiki. Dla tego przed podjęciem decyzji polecam chociaż wstępnie zapoznać się z różnymi ścieżkami energetyki.

Cytuj:
To takie jakieś .......Nawet mnie o zgodę nie zapytano czy chcę aby ktoś ćwiczył na mnie


W tradycyjnym reiki bez Twojej pełnej zgody nikt nie wejdzie nawet w Twoje pole energetyczne także nie ma co się obawiać :) Sam nawet doświadczyłem tego, że jeśli ktoś pod presją się zgodzi na zabieg ale nie otworzy się wewnętrznie to energia spływa po nim jak po kaczce. Pana Leszka osobiście nie znam ale zaimponował mi swoją wiedzą i ciekawymi technikami, jak już znajdę czas żeby się z nim spotkać to pewnie naskrobie jakąś recenzje :)

Jak pisałem wcześniej w pierwszej połowie 2014 prawdopodobnie sam będę mógł inicjować więc jeśli nie znajdziesz odpowiedniego nauczyciela do tego czasu i dalej będziesz miała w planach prace z reiki to osobiście będę mógł Cię inicjować (nieodpłatnie rzecz jasna).


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2013, o 15:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Do --> goplana41

Nie, nie możesz tutaj zamieścić takiej informacji! Najpierw warto przejrzeć całe forum, a nie od razu wpadać na pięć minut, pisać reklamę swoich usług, dodać gdziekolwiek ogłoszenie i iść sobie. Jak już się chcesz reklamować, to zrób, to dokładnie.
Na dole strony są specjalne działy, w których między innymi można dodawać informacje o kursach. Twój post z tego tematu usuwam.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2013, o 18:50 

Dołączył(a): 10 sie 2013, o 16:25
Posty: 4
Podziękowań: 0
a ja polecam Małgorzatę Trzaskoma - jest Mistrzynią Reiki...z Warszawy dojeżdża do grupy 5 osób,rozwojem duchowym Reiki zajmuje się około 20 lat...Przeszłam u Niej w styczniu inicjacje Istopnia a w maju II... zaczynam czuć,ze cos we mnie się dzieje pozytywnego, pracuję sobie z energią reiki...
Namiar na Małgosię www.kursyreikitrzaskoma.eu
Polecam bo sama wcześniej doświadczyłam szarlatanów.... :-)
Pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2013, o 09:24 

Dołączył(a): 20 lis 2013, o 09:19
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam
mam pytanie czy ktos juz byl w gdansku lub w trojmiescie na kursie reiki i moze polecic sprawdzone zrodlo


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2013, o 17:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2013, o 21:25
Posty: 8
Podziękowań: 2
Hej możecie kogoś polecić w okolicach Łodzi? Chodzi o inicjacje II stopnia.

_________________
Zaglądam tu średnio raz na miesiąc więc jeśli czekasz na odpowiedź to uzbrój się w cierpliwość.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2013, o 04:57 

Dołączył(a): 18 gru 2013, o 04:56
Posty: 1
Podziękowań: 0
A ja proszę o polecenie kogoś z Białegostoku lub okolic na kurs I stopnia.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2014, o 17:43 

Dołączył(a): 20 lip 2013, o 11:16
Posty: 6
Podziękowań: 0
W łodzi polecam Arkadiusza Anzlika. Mam przyjemność czasami prowadzic z Nim kursy :).

Nauczyciel solidny, z dużym doświadczeniem, zawsze służy pomocą.

Stronka : www.sfera-swiatla.pl

Można podac adres stronki mam nadzieję ?


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL