Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 381 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 mar 2014, o 14:10 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Wyciągnę kartę tarota na nurtujące Was pytanie.


Standardowo proszę podejść do odpowiedzi z dystansem i nie traktować jej jako wyroczni, zmieniając swoje działania zmienicie tok wydarzeń, który odbiegnie od podpowiedzi, którą tarot pokaże w chwili zadania pytania


Zastrzegam sobie, że może wbrew tego co Wam się zdaje jestem czlowiekiem chyba i mam swoje osobiste życie, czyli muszę mieć czas na zrobienie siusiu, przygotowania obiadu, wyjścia do kina, w miarę swojego wolnego czasu odpowiem na pytanie a będę starała się robić to szybko


]Nie odpowiadam na pw - po to jest stworzony ten temat, żeby tu się wpisywać i żebym tu odpowiadała na Wasze pytanie. Jedynie co mogę dostać na pw to dane, czyli imię i datę urodzenia


Nie odpowiadam na pytania:
Dotyczące osób trzecich związanych z Tobą w pytaniu, czyli np. "Czy koleżanka znajdzie pracę" - wybaczcie, ale co Was obchodzi cudze życie? Trzeba żyć swoim :)
Dotyczący liczb do wszelkiego rodzaju gier - gdybym je znała to byłabym już milionerką.
Nie określam czasu w kartach.
I nie odpowiem na pytanie, które zostało już zadane innej osobie wróżącej na forum.


Proszę zadawać maksymalnie do dwóch pytań jednorazowo!!


Poza tym zastrzegam sobie, że nawet nie wysile sie odpisać tej osobie, która nie będzie w stanie nadwyrężyć swoich oczu i przeczytać tych moich wypocin i się do nich dostosować




Serdecznie zapraszam i pozdrawiam :D

Obrazek


Ostatnio edytowano 2 gru 2014, o 18:12 przez Asia, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2014, o 17:00 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Czy znajdę satysfakcjonującą mnie pracę ,taką która da mi poczucie spełnienia no i oczywiście pieniążków . ;)
Dane poszły na pw


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2014, o 17:42 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 56
Podziękowań: 8
Basia 28,08,1972 czy zmienie w tym roku miejsce zamieszkania i czy urodzę zdrowe dziecko.
Pisałam już z tym pytaniem do Bartemaus ale spóźniłam się, bo odpowiedzi były do 19.02.
Pozdr.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2014, o 23:31 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 28 cze 2013, o 18:41
Posty: 20
Podziękowań: 0
Czy Jacek będzie tą właściwą połówką dla mnie przy której odnajdę szczęście i odwzajemnione uczucie miłości? Czy to będzie ktoś inny?

Pozdrawiam

on 21 05 1966, ja 7 12 1967


Ostatnio edytowano 11 mar 2014, o 21:48 przez eszka57, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 18:49 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
kalia napisał(a):
Czy znajdę satysfakcjonującą mnie pracę ,taką która da mi poczucie spełnienia no i oczywiście pieniążków . ;)
Dane poszły na pw

Witaj, ja tutaj widzę, że będziesz miała mnóstwo możliwości, ale tak naprawdę nie będziesz umiała tak do końca dokonać wyboru. Nawet jeśli, na któryś się zdecydujesz to zaraz zamarzysz o czymś innych i zaczniesz myśleć o zmianie. Przez to będziesz w pracy postrzegana jako osoba niezdecydowana i takie lawirowanie emocjonalnie odbije się na jakości wykonywanej pracy. Myślę, że najpierw powinnaś zastanowić się w jakim kierunku chcesz pracować, a później podążać tym celem


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 19:23 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
raffia napisał(a):
Basia 28,08,1972 czy zmienie w tym roku miejsce zamieszkania i czy urodzę zdrowe dziecko.
Pisałam już z tym pytaniem do Bartemaus ale spóźniłam się, bo odpowiedzi były do 19.02.
Pozdr.

Na pytanie pierwsze ja nie widzę tutaj przeprowadzki, a nawet jeśli do niej dojdzie to będzie negatywna decyzja. Raczej stawiam tutaj na zerwanie jakiś umów i przeciwności

Co do drugiego pytania karty stawiają na konieczność zmiany dotychczasowego trybu życia, widze tutaj tak jakbyś lekceważyła trochę swoje zdrowie a potrzebna jest dbałość o nie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 19:25 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
eszka57 napisał(a):
Czy Jacek będzie tą właściwą połówką dla mnie przy której odnajdę szczęście i odwzajemnione uczucie miłości? Czy to będzie ktoś inny?

Pozdrawiam

Proszę o dane


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 20:10 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 56
Podziękowań: 8
Asia napisał(a):
raffia napisał(a):
Basia 28,08,1972 czy zmienie w tym roku miejsce zamieszkania i czy urodzę zdrowe dziecko.
Pisałam już z tym pytaniem do Bartemaus ale spóźniłam się, bo odpowiedzi były do 19.02.
Pozdr.

Na pytanie pierwsze ja nie widzę tutaj przeprowadzki, a nawet jeśli do niej dojdzie to będzie negatywna decyzja. Raczej stawiam tutaj na zerwanie jakiś umów i przeciwności

Co do drugiego pytania karty stawiają na konieczność zmiany dotychczasowego trybu życia, widze tutaj tak jakbyś lekceważyła trochę swoje zdrowie a potrzebna jest dbałość o nie

Czy to znaczy, że będę miała problemy z obecnym miejscem zamieszkania? Czy tylko gdybym chciała się wyprowadzić? Przepraszam ,że taka jestem namolna :) ale jedna odpowiedź prowokuje czasami następne pytania ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 20:19 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Asia napisał(a):
kalia napisał(a):
Czy znajdę satysfakcjonującą mnie pracę ,taką która da mi poczucie spełnienia no i oczywiście pieniążków . ;)
Dane poszły na pw

Witaj, ja tutaj widzę, że będziesz miała mnóstwo możliwości, ale tak naprawdę nie będziesz umiała tak do końca dokonać wyboru. Nawet jeśli, na któryś się zdecydujesz to zaraz zamarzysz o czymś innych i zaczniesz myśleć o zmianie. Przez to będziesz w pracy postrzegana jako osoba niezdecydowana i takie lawirowanie emocjonalnie odbije się na jakości wykonywanej pracy. Myślę, że najpierw powinnaś zastanowić się w jakim kierunku chcesz pracować, a później podążać tym celem


No właśnie w jakim kierunku ?! powiem Ci ,że nie wiem w jakim kierunku chce pracować i tu jest ten malutki problem.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 21:09 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Nie mam pojęcia, nie umiem jeszcze takich rzeczy wyczytać z kart, poza tym powinnaś zajrzeć w głąb siebie i siebie o to spytać i tak samo sobie odpowiedzieć. Co Cię interesuje, w czym czujesz się dobrze i tym sposobem znaleźć zawód dla siebie


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL