Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wśród tygrysów
PostNapisane: 23 cze 2014, o 22:45 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 23 cze 2014, o 22:29
Posty: 1
Podziękowań: 0
Cześć. Miałem trudny (dla mnie) do interpretacji sen. Śniło mi się że przebywam wśród tygrysów. Nie były to warunki naturalne, bardziej wybieg w zoo itp. Byłem tam tylko ja i kilka/kilkanaście tygrysów różnej wielkości. Od małych kociaków do potężnych osobników. Zachowywały się naturalnie i nie były agresywne. Jeden z nich, bardzo młody, miał białe umaszczenie (ale nie był albinosem). Podniosłem go z ziemi i spojrzałem w jego srebrne oczy po czym się obudziłem. We śnie nie odczówałem strachu. Raczej lekką niepewność oraz miałem świadomość że muszę być trochę ostrożny. Jak myślicie, co może oznaczać taki sen? Ps. Nie oglądałem national geographic przed snem:). Będę wdzięczny za pomoc.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sie 2014, o 14:14 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Biały tygrys, to oryginalność, coś innego, rzadko spotykanego. Nie bałeś się nich, przebywałeś z nimi, to może wskazywać na Twoją odwagę, a także na uwierzenie we własne śniły w sprawach dotyczących życia codziennego. Biały Tygrys mógł także oznaczać Ciebie, natomiast inne tygrysy - innych ludzi, z Twojego życia.
Może było coś czego się bałeś, nie wiedziałeś jak się za to zabrać?

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL