Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2012, o 21:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Poniżej przedstawię kilka wskazówek dla początkujących użytkowników forum.

1. Jak wstawić zdjęcie wewnątrz tematu?
W tym celu używamy serwisu internetowego, który oferuje darmowy hosting zdjęć. Wchodzimy np. na http://tinypic.com/ , wybieramy "Przeglądaj..." wyszukując zdjęcie z dysku i dodając je. Następnie zaznaczamy kod pomiędzy znacznikiem [IMG] (jest on widoczny pod zdaniem "IMG Code for Forums & Message Boards") i wklejamy go na forum.

2. Jak dodać film youtube?
Wklejamy w temacie link do filmu, a następnie zaznaczamy go myszką i klikamy na przycisk "youtube" - link powinien się znaleźć pomiędzy znacznikami [youtube] - w ten sposób filmik będzie się wyświetlać w temacie.

3. Jak dodać avatar (obrazek pod nazwą profilu)?
Wchodzimy w "Panel użytkownika" -> "Profil" -> "Avatar" i wgrywamy avatar z dysku. Musi być on zapisany w formacie pliku graficznego (jpg, png lub gif) oraz spełniać podane warunki co do rozmiaru i wagi.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL