Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 maja 2012, o 14:13 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
kiki5100 napisał(a):
i ja poproszę o taki rozkład, chętnie odpiszę czy coś wtym jest :)
Pozdrawiam
iza

Proszę bardzo :)
Co się zdarzyło? Wesprze Cię w pracy, domu człowiek, który cieszy się dużym autorytetem. Jest, to człowiek uczciwy i pracowity, darzy Cię szacunkiem. Popchnie Cię do działania. Ta rozmowa bardzo Ci pomoże. Koło Ciebie również jakiś szatyn się pojawił, ale lepiej mu nie ufać. Zachowaj do jego osoby dystans i nie zaniedbuj swoich obowiązków. W Twoim życiu pojawiły się nieprzewidziane przeszkody, które uniemożliwiły Ci zrealizowanie niektórych zamiarów. W związku kłopoty, nieporozumienia, ciche dni.
Co się dzieje? Troski rodzinne, pojawiają się nieporozumienia, które jak najszybciej trzeba wyjaśnić. Możliwy zawód na kimś z rodziny lub miłosne rozczarowanie. Przeprowadzka, zmiana miejsca zamieszkania, chwilowe pomieszkiwanie u kogoś. Możesz mieć pewne obawy, emocje, nie wiesz jak, to będzie, co Cię czeka. Nie martw się na zapas, żyj dniem dzisiejszym.
Co Cię czeka? Pokazały mi się karty, które ostrzegają przed naiwnością. Ktoś wykorzysta Twoją dobroć, jesteś za dobra dla młodego mężczyzny, on bardzo dobrze się z tym czuje, ale Ty możesz mieć pomału dość. Bliski przyjaciel będzie potrzebował Twojej pomocy. Pojawi się młody blondyn, on może być sąsiadem, dawnym znajomym lub współpracownikiem i jest w Tobie zakochany. Może w nieść w Twoje życie niepokój i kłamstwo. Jeśli oczywiście dasz mu wolną rękę i pozwolisz na to. Jeśli jesteś już w związku, to warto się wcześniej zastanowić poważnie nad tą nową znajomością, bo może mieć bardzo nieciekawy koniec.
Czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Twoje szczęście może zakłócić pewna wiadomość, która będzie dotyczyć ważnych spraw urzędowych. Zanim się zaczniesz z nimi zmagać, warto poprosić o pomoc kogoś doświadczonego, a na pewno ich załatwienie pójdzie znacznie szybciej. Kiedy już się uporasz czekają Cię bardzo dobre, pozytywne zmiany w Twoim życiu, które na pewno przyniosą Ci szczęście, radość i miłość.
Co ze zdrowiem? Zdrowie u ciebie zejdzie na dalszy plan, na jego miejsce wskoczą ważne sprawy, które trzeba będzie szybko załatwić. Możesz się stresować, nie spać po nocach i rozmyślać jak, to załatwić, ale taki tryb życia zaszkodzi Twojemu zdrowiu, będziesz się czuć osłabiona i pozbawiona chęci życia. Ważne, żeby dużo odpoczywać, relaksować się i spędzać czas z rodzinną, która będzie dla ciebie ważna.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2012, o 14:17 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 17:02
Posty: 48
Podziękowań: 12
Teraz juz wiem że karty nie kłamią jest w nich lub w Tobie duża siła :)
Dziękuję i pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2012, o 14:20 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
kiki5100 napisał(a):
Teraz juz wiem że karty nie kłamią jest w nich lub w Tobie duża siła :)
Dziękuję i pozdrawiam :)

Raczej w kartach, ja tylko opisuję, to co one pokazały ;) Dziękuję za Pozdrowienia i również Cieplutko Cię Pozdrawiam! :-* :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2012, o 16:10 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 maja 2012, o 15:45
Posty: 1
Podziękowań: 0
witaj. Alicja 08.03.1991 dziękuję pięknie :) i pozdrawiam serdecznie:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2012, o 16:57 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
Dziekuje Iriso za kolejna wiadomosc i wytlumaczenie. Dziekuje juz tez na przyszlosc za wrözbe dotyczaca uczuc i zwiazku na przyszlosc. Bardzo bym prosila i chetnie skorzystam. Bede wdzieczna. Czlowiek zawsze cos szuka. Jak nie pieniedzy to zdrowia , milosci :) .
Co do wrözby to ja juz wiem kim jest ten mlody mezczynzna ktory jest mi przyjazny. To chyba chodzi o mojego kolege co jest mi bardzo przyjazny a ktörego poznalam faktycznie przez przypadek. On mi daje duzo radosci na doly ktore czlowiek sobie najczesciej sam wymysla.

Pisze o swoich " bölach" zyciowych i prosbach o wrözbe, egoistyczne , ale mam nadzieje ze ty sie czujesz dobrze, zdrowo i szczesliwie. Caluje serdecznie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 22:26 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
hanna500 napisał(a):
Dziekuje Iriso za kolejna wiadomosc i wytlumaczenie. Dziekuje juz tez na przyszlosc za wrözbe dotyczaca uczuc i zwiazku na przyszlosc. Bardzo bym prosila i chetnie skorzystam. Bede wdzieczna. Czlowiek zawsze cos szuka. Jak nie pieniedzy to zdrowia , milosci :) .
Co do wrözby to ja juz wiem kim jest ten mlody mezczynzna ktory jest mi przyjazny. To chyba chodzi o mojego kolege co jest mi bardzo przyjazny a ktörego poznalam faktycznie przez przypadek. On mi daje duzo radosci na doly ktore czlowiek sobie najczesciej sam wymysla.

Pisze o swoich " bölach" zyciowych i prosbach o wrözbe, egoistyczne , ale mam nadzieje ze ty sie czujesz dobrze, zdrowo i szczesliwie. Caluje serdecznie


Nie ma za co, zawsze można dopytać - odpowiem. Staram się zapisywać karty, które wyszły, chociaż czasami zapominam o tym :-s
Jeśli jesteś chętna, to zadaj proszę pytanie w odpowiednim wątku, a ja na pewno odpowiem :) w takim razie skoro wiesz, to dobrze mi się w kartach pokazał i dobrze tego Pana określiłam. Wcale nie piszesz egoistycznie, nie miej takich myśli, ja rozumiem, że każdy chce dla siebie jak najlepiej, chce się dowiedzieć co go czeka i jak może pewnych wydarzeń uniknąć :) Dziękuje, ja się czuję jak na razie dobrze, chociaż przyznam szczerze, że czasami miewam chwile, kiedy nic mi się nie chce #:-s Zdrowie mi dopisuje, więc póki co mogę odpowiadać na kolejne prośby o wróżbę :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


Ostatnio edytowano 7 maja 2012, o 00:00 przez Irisa, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 22:49 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
Dziekuje za kolejna odpowiedz. Wlasnie mnie naszla taka mysl wczesniej , jak ci sie chce na tak wrözyc, choc moge zrozumiec ze to musi dawac radosc möc pomöc innym w ten sposöb. NIestety nie kazdy to posiada.

Co do wrözby to tak prosze o wrözbe milosna. Nie wiem jaki to jest dokladnie uklad ale cos napomnialas we wczesniejszych odpowiedziach ze moglabys spojrzec co mnie czeka w milosci, Bardzo bym prosila

caluje

hanna


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 23:10 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
hanna500 napisał(a):
Dziekuje za kolejna odpowiedz. Wlasnie mnie naszla taka mysl wczesniej , jak ci sie chce na tak wrözyc, choc moge zrozumiec ze to musi dawac radosc möc pomöc innym w ten sposöb. NIestety nie kazdy to posiada.

Co do wrözby to tak prosze o wrözbe milosna. Nie wiem jaki to jest dokladnie uklad ale cos napomnialas we wczesniejszych odpowiedziach ze moglabys spojrzec co mnie czeka w milosci, Bardzo bym prosila

caluje

hanna

Oj, ale w tym wątku, to ja tylko robię tą wróżbę ogólną. Jeśli nie masz nic przeciwko, to odpowiem w tym drugim wątku :)
Chce mi się wróżyć, daje mi, to satysfakcję, że mogę w jakiś sposób pomóc, doradzić lub po prostu przekazać, to co pokazują karty. Chociaż tutaj powinnam zaznaczyć, że te wróżby wcale nie muszą się sprawdzić, może wystąpić masa czynników, której nie mogłam przewidzieć kiedy stawiałam karty i niestety albo wróżba się nie spełnia albo przesuwa się w czasie - dlatego też nie lubię określać czasu, bo z nim różnie bywa. Mam świadomość, że niektórzy zajęci są tylko i wyłącznie własnym życiem, wygodami i przyjemnościami dla siebie, a na tych którzy wyciągają pomocną rękę do innych patrzą krzywo, ale cóż taki już jest ten świat - wszystkich nie da się zadowolić. Ważne żeby robić, to co się lubi, a na pewno będzie się szczęśliwym :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


Ostatnio edytowano 7 maja 2012, o 00:05 przez Irisa, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 23:33 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwi 2012, o 10:57
Posty: 56
Podziękowań: 8
Ok Iriso , zrob rozklad jaki uwazasz jest najlepszy na sprawy dotyczace spraw milosnych :9 na pewno wiesz najlepiej .


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2012, o 18:12 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2012, o 16:09
Posty: 95
Podziękowań: 16
Iriso jeśli możesz poproszę o taki rozkład dla mnie. Ania 11.11.1984


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL