Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 16:39 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
kaja27 napisał(a):
Bardzo dziękuje :) wszytko się zgadza ale to za bardzo ogólnikowe,ponieważ to przydarza się
każdemu z nas nawet mojej kolezance ,która czyt to właśnie ze mną.Ale i tak jeszcze raz bardzo dziękuje


Nie ma za co :)
Na razie skupiłam się na tej wróżbie, mam świadomość, że ona jest ogólna, ale robię ją w celu sprawdzenia samej siebie. W najbliższym czasie być może założę wątek, gdzie można będzie zadawać swoje pytania i wtedy wróżba nabierze innej barwy. Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 17:43 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
netka napisał(a):
witam serdecznie:) ja oczywiście tez bardzo chętnie skorzystam aneta 30.06.73 i poproszę o wróżbę

co się zdarzyło? W przeszłości stałaś się ofiarą plotek, które wyszły z ust starszej kobiety, znasz ją i ona tylko udaje sympatię do Ciebie.
co się dzieje? Dalej ta kobieta się pojawia, nie lubi cię być może czymś jej zaszkodziłaś, albo po prostu nic nie zrobiłaś, a ona mimo wszystko Cię nie lubi. Dalej będzie Cię oczerniać. Jest, to kobieta fałszywa, na której nie można polegać. Plotkara, oszustka, udająca dobre zamiary. Trzeba być ostrożnym i uważasz co i przy kim się mówi.
co Cię czeka? Jakieś zawiłe problemy urzędowe się pojawia, trudno będzie wyjść z nich, bo zawsze coś stanie na przeszkodzie. I z tymi sprawami również związane będą konflikty i niepowodzenia.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Tutaj pojawił się zgorzkniały człowiek o słabym zdrowiu, być może on będzie zakłócał Twoje szczęście, ale jeśli się nie poddasz, za wszelką cenę będziesz walczyć i będziesz chciała być szczęśliwa, to tak będzie.
co ze zdrowiem? Dostaniesz jakąś wiadomość, która może wpłynąć znacząco na Twoje zdrowie.

Proszę o weryfikację i Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 18:56 
Kreator

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
co się zdarzyło? Miałaś swego czasu duże nieprzyjemności, kłopoty, ogólnie nie był to dobry dla Ciebie czas, jeszcze jakieś rozterki miłosne się pojawiają. Być może zawiodłaś się na kimś.

co się dzieje? Tutaj pojawiły się sprawy, które Cię nurtują, chciałabyś się na ich temat wypowiedzieć, ale nie jesteś pewna czy dobrze postąpisz, dlatego wolisz milczeć i nie wdawać się z żadne konflikty. Masz jakieś nadzieje, co do tych spraw, ale musisz mieć świadomość, że to mogą być nierealne oczekiwania.

co ze zdrowiem? Duży wpływ na Twoje zdrowie, ma kobieta, może nią być teściowa, matka, babcia , albo jakaś rozwódka lub wdowa. Jej sposób bycia i charakter działają Ci na nerwy. Dodatkowo na Twoje zdrowie źle wpływa stres, może masz za dużo obowiązków, których czasami nie dajesz rady pogodzić i to wprawia Cię w stresujące sytuacje.

zgadza sie w 98% jestem pod wrazeniem :)

A ja na razie wyciagam tylko przeslania, jeszcze nie czuje sie na tyle silna zeby robic rozklady ;) :x

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 19:01 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Cytuj:
zgadza sie w 98% jestem pod wrazeniem :)

Bardzo się cieszę, że mogłam trafnie określić! :) :)
Cytuj:
A ja na razie wyciagam tylko przeslania, jeszcze nie czuje sie na tyle silna zeby robic rozklady ;) :x

Z czasem na pewno będzie lepiej :) :-*
Cieplutko Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :x :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 22:13 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:15
Posty: 43
Podziękowań: 11
dobry wieczór, ja również proszę - aneta, 12.02.1972


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 22:38 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
netcik napisał(a):
dobry wieczór, ja również proszę - aneta, 12.02.1972

Witaj :) Już patrzę:
co się zdarzyło? Miałaś bardzo dobry czas odnośnie sfery zawodowej, pomyślność w interesach. Dostałaś jakąś poważną wiadomość, albo ty musiałaś komuś przekazać nieprzyjemne wiadomości.
co się dzieje? Aktualnie masz wrogów, możliwe, że w twojej pracy, swoim zachowaniem zraziłaś do siebie kilka osób. Problemy też się pojawiają z mężczyzną, jest on dość majętnym człowiekiem, ma smykałkę do interesów. Może to być twój szef, albo człowiek z autorytetem np.lekarz.
co Cię czeka? Pokłócisz się z kobieta, która jest dla Ciebie bliska. To starsza kobieta, być może twoja teściowa, matka lub babcia, albo starsza siostra. Do tej pory mogłaś znosić jej ciągłe wtrącanie się w Twoje życie, ale teraz miarka się przebrała i wywoła, to kłótnię.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y? Tak. Dużą role tutaj odegra mężczyzna, to może być np.kolega z pracy lub Twój dobry przyjaciel. Twoje życie zmieni się na lepsze, czeka cię interesująca przyszłość i spełnienie Twoich zamiarów.
co ze zdrowiem? Czekają Cię zmartwienia, niepokoje, jakieś niebezpieczeństwo, więc uważaj. Mogą wystąpić sytuacje niekorzystne, które przysporzą Ci zmartwień i stresu, a co za tym idzie też ucierpi na tym Twoje zdrowie.

Proszę o weryfikację i Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2012, o 20:58 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 mar 2012, o 10:15
Posty: 43
Podziękowań: 11
serdecznie dziękuję za wróżbę. Muszę przyznać, że aktualnie sytuacja się zgadza - w przypływie goryczy dosyć dobitnie przedstawiłam szefowi swoje poglądy, co skutkuje tym, co opisałaś. Kłotnia z matką jest również możliwa, nawet teraz atmosfera jest napięta, wtrącanie się w moje życie - jak najbardziej. Trudno mi się zgodzić ze sferą zawodową, ale biorąc pod uwagę że w tej pracy najbardziej się rozwijam a także zarobki są najbardziej satysfakcjonujące (czyt. najwyższe) dotychczas, być może po prostu tego nie doceniam, patrząc na zarobki niektórych kolegów. Co do pozostałych - wypada poczekać, mam nadzieje, że kłopoty zdrowotne nie bedą poważne. Przyznaję - jestem pod wrażeniem. Raz jeszcze dziękuję i serdecznie pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 14 kwi 2012, o 22:18 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
netcik napisał(a):
serdecznie dziękuję za wróżbę. Muszę przyznać, że aktualnie sytuacja się zgadza - w przypływie goryczy dosyć dobitnie przedstawiłam szefowi swoje poglądy, co skutkuje tym, co opisałaś. Kłotnia z matką jest również możliwa, nawet teraz atmosfera jest napięta, wtrącanie się w moje życie - jak najbardziej. Trudno mi się zgodzić ze sferą zawodową, ale biorąc pod uwagę że w tej pracy najbardziej się rozwijam a także zarobki są najbardziej satysfakcjonujące (czyt. najwyższe) dotychczas, być może po prostu tego nie doceniam, patrząc na zarobki niektórych kolegów. Co do pozostałych - wypada poczekać, mam nadzieje, że kłopoty zdrowotne nie bedą poważne. Przyznaję - jestem pod wrażeniem. Raz jeszcze dziękuję i serdecznie pozdrawiam.


Nie ma za co :) Życzę Ci, żeby Twoje życie potoczyło się we właściwym kierunku, takim o jakim zawsze marzyłaś, i oby zdrowie zawsze Ci dopisywało :)
Dziękuję za pozdrowienia i również Cieplutko Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2012, o 18:23 
Kreator

Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 11:21
Posty: 65
Podziękowań: 10
Witaj Iris z tej strony Magdalena jestem zainteresowana co maja mi do powiedzenia karty klasyczne wiec pisze i nie zadaje pytan na pytania bedzie jeszcze czas moja data 21,12.1978 pozdrawiam Magdusia :-h :-h


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2012, o 17:21 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
mwengland napisał(a):
Witaj Iris z tej strony Magdalena jestem zainteresowana co maja mi do powiedzenia karty klasyczne wiec pisze i nie zadaje pytan na pytania bedzie jeszcze czas moja data 21,12.1978 pozdrawiam Magdusia :-h :-h

co się zdarzyło? Opuściłaś swój rodzinny dom, zmieniłaś miejsce zamieszkania. Obecny dom, ten w którym przebywasz odegra w Twoim życiu dużą rolę. Na początku nie czułaś się w nim dobrze, mogłaś być smutna, ale to normalne, po dłuższym czasie się przyzwyczaiłaś. Na pewno też przeżyłaś zawód miłosny, który ciężko zniosłaś.
co się dzieje? Obecnie jest koło Ciebie młody człowiek - ciemne włosy, piwne lub szare oczy, nie należy mu ufać i wierzyć w to co mówi, on jest fałszywym człowiekiem. Ma duże skłonności do złego, do oszukiwania ludzi, możesz mieć przez niego kłopoty, niepokoje, a także nawet ciężkie przeżycia emocjonalne. Jeśli żywisz tego człowieka uczuciami, to lepiej daj sobie spokój, bo tworzysz tylko nikłe nadzieje i nierealne oczekiwania.
co Cię czeka? Mogą pojawić się kłótnie, nieprzyjemności, konflikty, zmartwienia i choroba, która może być w wynikiem ciężkich przeżyć emocjonalnych, nerwów. Jesteś osobą osłabioną emocjonalnie i psychicznie, wydarzenia, które pojawiły się w Twoim życiu - złe wydarzenia doprowadziły Cię do takiego stanu.
czy będziesz w życiu szczęśliwa/y?Tak, po tych złych wydarzeniach, doświadczeniach, pojawiają się same radosne, szczęśliwe. Czeka Cię wspaniała miłość, wielkie uczucie, które może nawet doprowadzić Cię do ołtarza. Pozytywnie zakończysz swoje kłopoty, spotkasz wartościowego człowieka, który da Ci szczęście.
co ze zdrowiem? Na razie tak jak napisałam, odnośnie "Co Cię Czeka" Twoje zdrowie nie będzie wyglądać zbyt dobrze, ale odnośnie przyszłości, to się zmieni, będą u Ciebie duże zmiany, zmiana diety/sposobu odżywania - zdrowsze jedzenie, to wszystko może być spowodowane ciążą, która będzie w przyszłości.

Proszę o weryfikację i Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL