Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam
PostNapisane: 30 cze 2013, o 07:34 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 13
Witam, co by tu o sobie napisać? Zawsze mam z tym kłopot. :) No cóż... magią zajmuję się od dziecka, także jako dziecko interesowały mnie karty klasyczne i układałam z nich opowieści, które się potem sprawdzały, później sięgnęłam po karty Tarota - mam trzy talię, Boski Tarot, Marsylski i Tarot Snów, obecnie myślę jeszcze nad zakupem jeszcze jednej talii. :D
Kilka dni temu kupiłam Karty Cygańskie, ale narazie coś kiepsko idzie. :D

Witam was wszystkich jeszcze raz i mam nadzieję, że miło tutaj spędzę czas, o nawet się zrymowało. :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 08:43 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Witaj Eleantra :)

Rozgość się u nas i czuj jak u siebie.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że zobaczymy wiele postów od Ciebie ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 30 cze 2013, o 09:17 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2013, o 17:05
Posty: 73
Podziękowań: 5
witaj:) jak Ci sie pracuje z marsylskim? Bo zastanawiam sie nad kupnem ale ma mnie jakos nie przekonują

_________________
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę i nawet skakać po nie.. Bo warto.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 09:22 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 13
Witajcie, dziękuje za przywitanie. :)

Z Marsylskiego mam tylko WA, nie kupowałam ich - były w jednej gazecie. xD Ja nie zabardzo lubię klasyczne talie, wolę jak jest dużo pięknych obrazków, symboli itp.
Uwielbiam Ciro, on przepięknie tworzy. :)

A co do wyboru... jeśli ta talia Cię nie przekonuje to nie kupuj jej, karty muszą do siebie ciągnąć, trzeba je poczuć - uważam, że talia Tarota to bardzo osobista sprawa a decyzję którą talię wybrać trzeba podjąć samodzielnie i rozważnie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 30 cze 2013, o 11:02 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 11:06
Posty: 12
Podziękowań: 0
Witaj Eleantra :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 30 cze 2013, o 11:57 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2013, o 17:05
Posty: 73
Podziękowań: 5
ja mam z gazety cosmic tarot.. Piękny jest, świetnie mi sie go czyta. Tylko niestety również wa ale może kiedyś kupię sobie pełną talie, kto wie. Polecam ją każdemu mi sie bardzo podoba mimo ze nie jest jakos bardzo "rozsławiona"

_________________
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę i nawet skakać po nie.. Bo warto.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL