Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lut 2014, o 22:26 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:18
Posty: 3
Podziękowań: 0
Rozkład na pana X

1. Jakie zachowanie u kobiet mu imponuje
2. Jaki preferuje wygląd u kobiet
3. Co zrobić aby szalał za mną
4. Co go odstraszy
5. Czy mam jakieś szanse
6. Co dotychczas najbardziej mu we mnie zaimponowało

1. 9 Mieczy i Koło Fortuny- która lubi wolność i nie będzie jej ograniczać ani sobie ani jemu.
2. 2 Kielichów- Ważniejsze dla niego jest wnętrze i uczucia ale lubi niskie, filigranowe kobiety o jasnych włosach.
3. 10 Denarów i 9 Buław- Zmiana stylu, pewność siebie.
4. 5 Mieczy i 5 Denarów-Nieuczciwość, zdrada, ubóstwo
5. Wiara- Mam szansę ale muszę w to bardzo wierzyć i próbować.
6. 7 Kielichów i Kochankowie- Fantazja, wyobraźnia, zainteresowanie ezoteryką, wygląd. To, że walczę o niego z inną dziewczyną?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 15:19 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
1) Imponują mu kobiety niezależne, umiejące przekonywac do swoich racji, inteligentne o umyśle aktywnym, zdolne do przejęcia inicjatywy, wiedzące czego chcą

2) Preferuje w wyglądzie kobiecośc, delikatnosc, naturalnosc, a zarazem namietnosc i seksualnosc

3) Musisz wykazac sie rodzinnoscia, cieploscia, chciałby czuc, ze bedzie spelniony rodzinnie i taka tez stabilizacje, oczekuje od Ciebie przyjacielskiego nastawienia i milosci do natury.
(ja tutaj troche podeszlam do tego pytania jako do Jego oczekiwan)

4) Odstrasza go brudne (nieczyste) zagrywki, zawisc, intrygi, plotki, slabosc zyciowa. Lubi kobiety niezalezne, wiec nie zniesie nieogarniecia sie, ubostwa i braku celow w zyciu.

5) On jest osoba z autorytetem moralnym. Takim statecznym mezczyzna. Mozesz liczyc na wsparcie i opiekunczosc. Szanse sa, ale tylko wtedy kiedy i Ty bedziesz zyla moralnie, czysto i nie zawiedziesz go. Bedzie mial w Tobie takie samo oparcie jak Ty w Nim.

6) Imponowalo mu snucie planow, potencjal tworczy, uzdolnienia artystyczne. Łaczy Was poswiecenie i wzajemne przyciaganie

Ja tak to widze )


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL