Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: ważne.
PostNapisane: 9 cze 2013, o 14:03 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 23 mar 2013, o 10:58
Posty: 2
Podziękowań: 0
Proszę powiedzcie mi co może oznaczać mój sen:

Śniło mi się, że ktoś porzucił małe dziecko, które ja znalazłam (było chore i miało bezdech) po czym sama je uratowałam. Nosiłam je na rękach i w pewnym momencie zorientowałam się, że to nie jest już dziecko tylko szczur, ale dla mnie był dalej tym dzieciątkiem. Ten szczur cały czas próbował mi uciec ale ja go trzymałam bardzo mocno. Na koniec jeszcze zaczął się załatwiać - fekalia.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ważne.
PostNapisane: 16 cze 2013, o 18:31 
kto bedzie potrzebowal pomocy ,opieki ,ale szczur jest przebiegły , wydaje mi sie ze w tobie obudzi sie instynkt pomocy i na poczatku ta osoba to wykorzysta a pozniej bedzie chciala od ciebie uciec (tu mi sie kojarzy z facetem ze bedziesz na sile chciala go miec ) a on bedzie szukal sposóbu ucieczki bo juz mu nie bedziesz potrzebna ,i moze zostawic po sobie nie dobry ślad ,-wspomnienie , uważaj szczur nie jest dobrym znakiem


  
 
 Tytuł: Re: ważne.
PostNapisane: 16 cze 2013, o 20:22 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 20:37
Posty: 43
Podziękowań: 11
Ja w snach mam krótkie przesłania- osoba o czarnych włosach będzie chciała Cie oszukać. Twoje dobre serce, wrażliwość zostaną wykorzystane.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL