Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 21:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Waga - Baran
Między tą parą znaków będzie istniało wielkie napięcie. Jedno słowo lub gest może bardzo łatwo rozdrażnić drugą osobę i wywołać kłótnię. Brak im wystarczającej cierpliwości do lepszego poznania się, zbyt szybko osądzają drugą osobę. Ani jedno z nich nie jest wystarczająco tolerancyjne.

Waga - Bliźnięta
Razem tworzą idealną parę. Waga wie, jak zdobyć Bliźnięta. Jednak one nie pozostają w tyle, stale wnosząc do związku nowe pomysły, które mają na celu utrzymanie początkowej namiętności.

Waga - Byk
Ich wzajemne przyciąganie ma miejsce zarówno na fizycznym jak i chemicznym poziomie. Naprawdę się kochają. Kiedy jedno z nich zostanie napadnięte, to drugie jak tygrys wgryzie się w szyję wroga. Są wierni sobie i darzą się zaufaniem.

Waga - Rak
Jeżeli Waga zgodzi się na sporą ilość kompromisów, istnieje może pięcioprocentowa szansa, że ich związek będzie funkcjonował. Rak ma bardzo zmienną naturę, co doprowadza Wagę do szaleństwa, ponieważ nie chce mieć partnera o wielu twarzach. Często kłócą się z powodu najmniejszej drobnostki. Kłótnia o takim scenariuszu nie będzie wyjątkiem: „Dlaczego ubierasz tę zieloną kurtkę!? Wiesz przecież, że jej nie znoszę!”

Waga - Lew
Podstawą ich związku jest silna przyjaźń. Jeżeli jedno z nich popełni błąd, to drugie będzie wyrozumiałe. Potrafią wybaczać, ponieważ naprawdę zależy im, aby ich związek dobrze funkcjonował. Są świadomi faktu, że związek uczuciowy to nie tylko śmiech, ale również łzy. Wzajemnie się podziwiają i szanują.

Waga - Panna
Mają różne charaktery, ale jednocześnie wystarczającą cierpliwość. Panna miewa jednak czasami ironiczne wybuchy, które Waga odbiera jako atak na swoją osobę. Te dwa znaki są w nieustającym konflikcie niezależnie od jego przyczyny i stale ze sobą konkurują.

Waga - Waga
Mają wiele wspólnego, współpracują ze sobą jak dobrze funkcjonujący zespół. Oboje wierzą w równouprawnienie partnerów, są bardzo odpowiedzialni, a jednocześnie od siebie uzależnieni. Jeżeli jednak wymaga tego sytuacja, potrafią być bardzo niezależni. Mimo że nie przeżywają namiętnej miłości, ich związek powoli rozwija się, stając się coraz silniejszym.

Waga - Skorpion
Skorpion jest bardzo zaborczy. Natomiast Waga ma tendencję do flirtowania, co nie jest zbyt korzystne dla związku. Podczas kłótni padają ostre słowa. Dodatkowe problemy powoduje wielki upór Skorpiona, a jego zaborczość jest najczęstszym powodem zerwania.

Waga - Strzelec
Są to bratnie dusze. Strzelec to amator przygód, lubi podróżować i chodzić po górach. Waga jest dla niego doskonałym partnerem w tego typu czynnościach. Jest wystarczająca cierpliwa i spokojna na to, aby wytrzymała ze Strzelcem, dlatego też rzadko się kłócą.

Waga - Koziorożec
Koziorożec lubi pieniądze, a jeżeli miałby wybierać między nimi a Wagą, pójdzie ona w odstawkę. Związek między nimi nie ma większych szans z powodu spraw materialnych i braku oparcia w miłości.

Waga - Wodnik
Nie zostali stworzeni do związku romantycznego, ale mogą być doskonałymi partnerami w interesach. Razem tworzą wspaniały zespół, uzupełniając się wzajemnie i wnosząc oryginalne pomysły, które odniosą sukces.

Waga - Ryby
W takim związku lubią dominować Ryby. Waga nie znosi jednak kontroli i manipulacji, dlatego ich związek może funkcjonować tylko, jeżeli jedno z nich pójdzie na kompromis i zrezygnuje ze swych pragnień na rzecz drugiego.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL