Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 104 ] 
Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 1 maja 2014, o 18:03 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2263
Podziękowań: 1201
karma napisał(a):

poproszę jeszcze raz o przesłanie na maj na moją relację z panem A. z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Przesłanie na relację:
SKUPIENIE

Myśl o tym, czego chcesz, a nie o tym czego nie chcesz. Prowadź swoje myśli uważnie , ponieważ one kreują Twoje doświadczenia.
Czasem wydaje się, ze nasze myśli wybierają NAS, ale to nie jest prawdą. To my zawsze wybieramy nasze myśli – w każdej chwili. One zawsze przynoszą efekt i nie ma myśli neutralnych. Pół sekundy przed tym zanim coś pomyślisz, to Ty decydujesz, co pomyślisz. Możesz ćwiczyć i nauczyć się monitorować i zmieniać własne myśli. To coś w rodzaju położenia rąk na kierownicy swojego życia. Być może uważasz, że Twoja zdolność koncentracji jest kiepska, ale pamiętaj, że cząstka nieomylnego umysłu Boga jest również w Tobie. Doświadczysz niezwykłych postępów w koncentracji poprzez afirmowanie:
„Jestem w stanie skupić swoją uwagę na tym, czego chcę. Myślę tylko myśli pełne miłości, a moi Aniołowie są strażnikami spokojnego strumienia myśli miłości.”

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2014, o 22:03 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Witaj Iriso

Czy mogę Cię prosić w wolnej chwili o przesłanie na maj jak potoczy się moja relacja z panem D i co powinnam zrobić aby poprawić relacje między nami? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2014, o 14:49 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2263
Podziękowań: 1201
Nefrete napisał(a):
Witaj Iriso

Czy mogę Cię prosić w wolnej chwili o przesłanie na maj jak potoczy się moja relacja z panem D i co powinnam zrobić aby poprawić relacje między nami? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Przesłanie na relację:
INTENCJA

Twoje intencje tworzą Twoje doświadczenia. Co chcesz, aby się wydarzyło?
Bądź pewny że Twoje myśli i uczucia odpowiadają Twoim prawdziwym intencjom.
Poprzez tę kartę Aniołowie proszą, abyś przyjrzał się ponownie swoim oczekiwaniom.
Czego spodziewasz się dziś, jutro, w przyszłości?
Te oczekiwania są nasionami Twoich intencji. Intencja oznacza, że wyznaczyłeś sobie jakiś cel i chcesz go osiągnięć. Twoje intencje kierują Twoimi doświadczeniami.
Aniołowie proszą abyś wybierał i napełniał swoje intencje miłością. Zobacz siebie i innych jako szczęśliwych , zadowolonych i spokojnych. Przez takie duchowe wizualizacje pomagasz sobie i innym.
Aniołowie, jeżeli tylko ich poprosisz o pomoc, pomogą Ci zamienić negatywne zwyczaje Twojego umysłu na znacznie silniejsze, dobre myśli.

Co zrobić, aby poprawić relację (Dodam, ze to pytanie, bardziej nadaje się do kart jako prośba o wróżbę, a nie do przesłań):
WESOŁOŚĆ

Radość i zabawa to anielska droga! Aniołowie chcą, abyś dodał zabawę do swojego życia, bo przyjemność jest koniecznością, a nie luksusem.
Aniołowie wiedzą, że jesteś odpowiedzialny za wiele spraw, że potrzebujesz stabilnego przepływu czasu, pieniędzy i innych środków. Poprzez tę kartę Aniołowie chcą, żebyś wiedział, że regularna dawka przyjemności pomoże Ci w osiągnięciu celów. Możesz zaprotestować, że nie masz czasu, pieniędzy ani energii, żeby się bawić. Jednak Twoi Aniołowie zapewniają Cię, że wesołość jest wspaniałą inwestycją, która szybko przynosi owoce.
Gdy się bawisz i śmiejesz – relaksujesz się. Ten relaks daje Ci większy przypływ pomysłów, skupienia duchowego, niebiańskiego przewodnictwa i energii.
Z nowymi inspiracjami i energią możesz lepiej zrealizować swoje pragnienia. Twoja zrelaksowana i jasna osobowość przyciągnie wspaniałych i pomocnych ludzi. Twoje pozytywne nastawienie stworzy nowe możliwości. Gdy patrzysz na życie w ten sposób, nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie zabawić.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2014, o 14:50 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2263
Podziękowań: 1201
Zapraszam do drugiego tematu z przesłaniami anielskimi --- przeslania-aniolow-kazdego-dnia-inne-wyciagne-przeslanie-t290.html

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL