Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2014, o 16:24 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 mar 2014, o 16:20
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witam chciałem wam opisać swoj koszmar który mi sie przyśnił dziś i jakiś czas temu. Był on podzielony tak jak by na 2 sny w pierwszym znajdowałem sie w klasie byli tam moi znajomi napoczątku było smutno ciemno ponuro potem jednak przerwa odrazu lepiej śmiechy itp wtedy (przeteleportowało mnie) do swojego pokoju usłyszałem krzyk i pobiegłem zobaczyć co się dzieje gdy wszedłem do łazienki zobaczyłem małą siostrę płaczącą gdy sie obróciłem zobaczyłem cień na ścianie dziwne bo mogłem go dotykać znaczy kopać. Same sie drzwi zamkły lecz zdołałem je otworzyć i pobiegłem na dół spotkałem tate który akurat coś robił ze strachu aż sie popłakałem lecz mu powiedziałem co sie dzieje i pobiegliśmy do łazienki po siostrę potem tata powiedział coś w stylu " czytałem o tym upiorze jest coś wspólnego z czarnym papierzem" nie wiem co to mogło znaczyć lecz obudziłem się i byłem bardzo przerażony jeszcze jak spojrzałem na telefon z ciekawości która godzina "3:34"! nie usnełem juz do rana 2 godziny temu się obudziłem jeszcze na dworze panuje straszna wichura. Co o tym śnie myśleć?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2014, o 17:31 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Hmm a co ma do tego 3:34?
Wtedy organizm gwałtownie traci temperaturę i dlatego się budzimy. Nie przypisuj godzinie 3 żadnych znaczeń, bo ich nie ma :)
Zastanów się czy oglądałeś jakiś horror albo czy coś takiego czytałeś. Nasz mózg wyrzuca po prostu śmieci z głowy i najczęściej sny nie mają żadnego znaczenia. Po tym zdaniu " czytałem o tym upiorze jest coś wspólnego z czarnym papierzem" wnioskuję, że to właśnie jakiś taki śmieć, który musiał znaleźć swoje ujście we śnie.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2014, o 17:50 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Mnie tu jeszcze zainteresował ten fakt "2 godziny temu się obudziłem i jeszcze na dworze panuje straszna wichura" czy to ma związek z tym snem ? Bo nie do końca rozumiem.
Tak samo jak Ewelina, myślę, ze to, ot taki sobie sen "śmieć"


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2014, o 20:52 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 mar 2014, o 16:20
Posty: 2
Podziękowań: 0
Znaczy warunki pogodowe i ta godzina po przeczytaniu "Bodaj, że w chrześcijaństwie wierzy się, ze największą moc szatan objawia pomiędzy 3 i 4." odegrały dużą rolę na mojej psychice lecz ten sen powtarzał się nie jednokrotnie i zawsze był ten sam schemat. Bardzo możliwe że to "śmieć" przynajmniej chciał bym w to wierzyć. Dziękuje za posty :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2014, o 09:24 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Kościół doskonale zna takie sztuczki naszego organizmu i wykorzystuje to na swoją korzyść tworząc historyjki typu "moc szatana między 3 a 4 nad ranem". Żałosne, no ale ci, którzy nie wiedzą, że to zwykła fizjologia będą w to wierzyć, bać się -> pójdą częściej do kościoła -> nabiją kościelną kasę. I tak kółko się zamyka. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ;)

Na naszej psychice akurat odgrywa to wielką rolę, bo od urodzenia jesteśmy szpikowani chrześcijańskimi wierzeniami, straszą nas diabłem, grzechem i piekłem. Niestety mało kto potrafi wyjść z tej pułapki umysłowej, a wciąga się w to niewinne niczego nieświadome dzieciaczki. Ciekawa jestem kiedy to się zmieni i czy w ogóle ludzie dojdą do tego, że to syf i ściema. Jak każda inna religia zresztą...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL