Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 12:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 65
Podziękowań: 13
Manifestacja obiektu obcych, a może testy nowej, tajemniczej broni prowadzone przez Amerykanów? Opinia publiczna w Stanach Zjednoczonych poruszona została relacją mężczyzny, który twierdzi, że widział UFO. Jego zdaniem, obiekt poruszał się z prędkością zbliżoną do szybkości światła. O niezwykłym zdarzeniu poinformowały największe amerykańskie media.
Obrazek


Pochodzący z Nowego Orleanu 40-latek twierdzi, że przechadzał się jedną z ulic w swoim mieście, gdy spostrzegł na niebie tajemniczy obiekt. W jego opinii, to było UFO. Mężczyzna natychmiast chwycił za aparat, by uwiecznić niezwykłą anomalię.

"Kiedy skręciłem za róg, wszystko się zmieniło" - powiedział Amerykanin, który nie zgodził się na ujawnienie swojego nazwiska, a przed media jest obecnie identyfikowany jako Jeffrey. "To miało wielkość kilku dużych domów. Świeciło prosto w moje oczy, więc nie mogłem tego nie zauważyć. Nigdy wcześniej nie widziałem w powietrzu tylu korowych świateł".

Kiedy tylko mężczyzna zdecydował się na wykonanie fotografii, obiekt, który charakteryzował się intensywnym, pomarańczowo-żółtym światłem, po prostu zniknął - poinformował serwis "The Huffington Post".

Zainteresowanie incydentem wykazali natychmiast ufolodzy, którzy tuż po relacjach telewizyjnych (o sprawie poinformowało m.in. ABC), natychmiast skontaktowali się z 40-letnim świadkiem.

Mężczyzna z całym przekonaniem stwierdził, że to, co widział, z pewnością nie było żadnym samolotem. Mieszkając przez lata w pobliżu bazy wojskowej, wykluczył całkowicie taką ewentualność.

"Ten wehikuł był wystarczająco nisko, by stwierdzić, że wyglądał jak duża, unosząca się w powietrzu, masa. Z powodu niesamowitego blasku, który był przez nią emitowany, nie jestem w stanie powiedzieć, jakiego była kształtu" - powiedział Amerykanin. "Widziałem coś, co wymyka się jakimkolwiek próbom tłumaczenia; coś, co poruszało się tak szybko, jak błyskawica. Chcę się dowiedzieć, czy jest jeszcze ktokolwiek, kto widział to samo, co ujrzałem ja".

A o to materiał video:


Źródło:
-Niewiarygodne.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL