Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2014, o 13:43 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Lucyfer

Obrazek

Lucyfer był najpiękniejszym z aniołów. Nazywano go Tym który niesie światło.
Był najukochańszym z aniołów Boga stwórcy.
Chciał być taki jak jego bohater bóg i sam zapragnął stworzyć świat. I Stworzył. Stworzył nasz świat, iluzoryczny. Żyjemy w świecie Lucyfera.

Nasz świat został oczywiście stworzony zgodnie ze świętą geometrią. Nasz świat to liczby, zasady i same ścisłości. Nasz cały świat jest oparty na świętej geometri.

Obrazek


Ale temat nie jest o tym! :-) Temat jest o tym. Dziś pomówię o pojęciu świata lucyferycznego w bardziej przyziemnym kontekście.

Czym jest więc świat lucyferyczny w innym kontekście? Otóż jest to zbiór Egregorów, które więżą człowieka, po to by odwrócić go od rozwoju.
Oczywiście przeciętny człowiek nie ma nic do powiedzenia, przecież myśli i emocje pochodzące od EGREGORA uważa on za swoje :D.
Jeśli człowiek angażuje się w świat lucyferyczny nawet troszeczkę już jest niewolnikiem. Uganianie się za materialnymi dobrami, za studiami, za kobietami, by tylko odczuć choć trochę że się "żyje" jest Lucyferyczne. Takie coś to substytut szczęścia, zniewolenie i tak naprawdę wielka tragedia. Takie ludki dostają na chwilę trochę pozytywnej energi od pasożyta i myślą że żyją. Oczywiście to iluzja.
Za jakiś czas pasożyt ich wyrucha i porzuci.
W tym świecie można dojść do czegoś żelazną dyscypliną i odosobnieniem. Reszta to substytuty życia.

To jest pryzkad Luchypherus world ( obrzydliwe zezwierzęcenie):

Obrazek


Na tej ziemii liczy się tylko to:

Obrazek


Na tej ziemi nie da się pogodzić życia w lucyferycznym świecie. Albo z niego wychodzisz, albo w nim zostajesz.




A czy ty jesteś jednym z tych którzy zrozumieli przekaz?

Obrazek


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 14:31 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lut 2014, o 14:29
Posty: 12
Podziękowań: 4
Powiem jedno...
Wstrząsające....


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lut 2014, o 15:27 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Mówisz jakbyś miał 80 lat. Nasze ciało ma hormony, różne energie, które przebudzając się w wieku dorastania wybuchają jak wulkan! Nie jest łatwo nad tym zapanować młodemu człowiekowi (nawet Osho o tym mówił, że to jest normalne) i nie można się za to winić, uważać za zwierzę itp.

Twoje posty na mnie nie działają, ale wg mnie wzbudzą w innych poczucie winy i myśli typu "o jeju, to ja nigdy nie osiągnę oświecenia / przebudzenia, bo jestem zezwierzęcony!". Taki rezultat, bo nie potrafią sobie wytłumaczyć, że to co przeżywają jest zupełnie normalne. Najgorsze co można sobie zrobić, to obwiniać się za to jak się funkcjonuje, co się myśli... Grzech jest wtedy, gdy robisz krzywdę sobie. Ktoś, kto nie robi sobie krzywdy, nie jest w stanie wyrządzić jej innej istocie.

Jeżeli nie zaakceptujemy procesów, jakie w nas zachodzą i ciągle będziemy mieć do siebie jakieś "ale" to gwarantuję każdemu, że nigdy nie osiągnie żadnego przebudzenia, oświecenia ani nic z tych rzeczy. Skąd wiem? Bo to przechodziłam i przechodzę z każdym dniem, bo żyję tak samo jak wszyscy, mam te same problemy, też muszę sobie radzić na świecie. Może widzę więcej, może szybciej wyciągam wnioski, ale mówię na swoim doświadczeniu, a nie jakiejś wiedzy z książek. I nie chcę, żeby mi ktokolwiek uwierzył, chciałabym, żebyście to sprawdzili na sobie, nie macie nic do stracenia.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2014, o 16:17 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Ewelina, większość z tych procesów wynika z niekorzystnego składu diety. Tak naprawdę człowiek w nie patologicznym stanie biochemicznym ( żywiący się optymalnie) nie jest sterowany przez żadne hormony wybuchające jak wulkan :)).
Tylko w patologicznym stanie biochemicznym organizmu takie cuś jest.
A Osho nie ma pojęcia na temat biochemii nic.

Tak więc uleganie hormonom=zła dieta=zły stan iochemiczny organizmu=patologiczna czynność umysłu=zezwierzęcenie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2014, o 10:34 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Aha, czyli znowu biochemia... Spoko, nic już nie mówię.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL