Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sty 2014, o 11:09 

Dołączył(a): 30 lip 2013, o 23:38
Posty: 27
Podziękowań: 7
Nie rozumiem o co chodzi z tymi niezależnym ode mnie trzęsieniem się ciała? Czy jest ciepło, czy jest zimno, to od czasu do czasu muszę po prostu tak jakby coś strzepnąć z ciała- cały się trzęsę przez króciutki moment. Można by to nazwać dreszcze, ale to nie są dreszcze.
Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi? :) Dlatego moje podejrzenia padły w stronę energii...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, o 08:21 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Nie wiem czy masz tylko same takie dreszcze, czy coś temu towarzyszy, jednak zanim zajmiesz się szukaniem przyczyny energetycznej, zastanów się czy nie masz niedoboru magnezu lub anemii.

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, o 15:32 

Dołączył(a): 30 lip 2013, o 23:38
Posty: 27
Podziękowań: 7
Atapi napisał(a):
Nie wiem czy masz tylko same takie dreszcze, czy coś temu towarzyszy, jednak zanim zajmiesz się szukaniem przyczyny energetycznej, zastanów się czy nie masz niedoboru magnezu lub anemii.


Nie napisałem, że mam dreszcze. To jest potrzeba takiego otrzepania się z czegoś, która występuje niezależnie ode mnie. A ja jedynie mogę zdecydować czy wspomogę ten proces, czy też nie. Jeśli wspomogę, to czuję się lepiej. I to mam od dawna. Obojętnie na mój stan fizyczny.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2014, o 17:31 
Może to zespół niespokojnego ciała?
Ja mam tak z nogami,zwłaszcza podczas pełni.
Mam potrzebę kopania,miętolenia i ocierania stopą o stopę.


  
 
PostNapisane: 13 sty 2014, o 07:20 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Igrxx napisał(a):
Atapi napisał(a):
Nie wiem czy masz tylko same takie dreszcze, czy coś temu towarzyszy, jednak zanim zajmiesz się szukaniem przyczyny energetycznej, zastanów się czy nie masz niedoboru magnezu lub anemii.


Nie napisałem, że mam dreszcze. To jest potrzeba takiego otrzepania się z czegoś, która występuje niezależnie ode mnie. A ja jedynie mogę zdecydować czy wspomogę ten proces, czy też nie. Jeśli wspomogę, to czuję się lepiej. I to mam od dawna. Obojętnie na mój stan fizyczny.

Dlatego ja też nie napisałam że masz dreszcze, tylko "te takie dreszcze". Jakby tego nie nazwać, to sugestia konsultacji z lekarzem wydaje mi się być na miejscu.

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2014, o 11:48 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Tycie kicie napisał(a):
Może to zespół niespokojnego ciała?
Ja mam tak z nogami,zwłaszcza podczas pełni.
Mam potrzebę kopania,miętolenia i ocierania stopą o stopę.


To jest zespół niespokojnego ciała? Mam tak od niedawna i to nie zawsze, też raczej tylko podczas pełni, jak ona nadchodzi to kilka nocy z głowy.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2014, o 06:58 

Dołączył(a): 16 maja 2013, o 05:59
Posty: 56
Podziękowań: 21
Pierwszy raz spotykam się z tym terminem. Słyszałam o zespole niespokojnych nóg za to, ale to odczucia są inne trochę.

_________________
Uzdrawianie


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2014, o 11:51 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Ja też właśnie pierwsze słyszę, ale liczę na to, że dowiem się czegoś więcej od Tycie kicie. Wierzę, że wie co mówi...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2014, o 16:32 
Przecież to było z przymrużeniem oka ;)
Zespół niespokojnego wszystkiego :D


  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL