Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Strange?
PostNapisane: 4 wrz 2014, o 23:44 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 wrz 2014, o 23:33
Posty: 3
Podziękowań: 0
Witam,
dziś z rana byłem pod wrażeniem snu jaki miałem, jakąś godzinę przed budzikem się obudziłem, często tak mam, wtedy zasypiam na 10-15 minut, znów się budzę, patrzę na zegarek i tak aż nie muszę wstać. I wtedy często pojawiają się sny. Ten był taki że aż wstałem, i zanotowałem coś takiego:
"wycieczka (szkolna?), stare ruiny(kościół?), gościu w tle robi wykład, nuda, mnóstwo mis z wodą na piedestałach(wysunęły się z ziemi?), w każdej starożytny artefakt(przeczucie bardziej niż fakt), kulka, zakurzona pomimo że świerzo z wody, granatowa, średnica jakieś 15 cm, na powierzchni inne kulki połączone "żyłkami" tworzące kręgi naokoło całej kulki, każda z mniejszych kulek ma wyryty symbol, podnoszę, przecieram kurz palcem, kauczuk odkształca się pod naciskiem palca, kulka nie jest mokra, patrzę się na całość, patrzę na jeden z symboli. Głębiej. Kosmos, w tle epicka muzyka narastajaca powoli, kulka to układ słoneczny, galaktyka, kulki naokoło to planety krążące po orbitach, chwila na całość, widzę coś głębiej, zaglądam w głąb kulki/planety, za nią widzę kolejną, gdybym mógł skupić wzrok... Perspektywa się gwałtownie przesuwa w głąb, kolejny zestaw krążących planet, muzyka coraz głośniej, nie słyszę i nie widzę już wnętrza kościoła i wycieczki, patrzę w głąb znów i znów i znów... widzę centrum, zagrożenie, strach... muzyka nagle się urywa, wyraża pytanie, znowu trzymam kulkę w ręku, naokoło znudzeni ludzie i przewodnik "...nie wiadomo do czego służą..."
był ranek, pisałem szybko aby jak najwięcej uchwycić, wydaje się mi ze jeszcze była rozmowa z kimś o tym "jak patrzeć" w kulkę, muzyka była "epicka", prawdopodobnie orkiestrowa, nie pamiętam jej już za dobrze poza tym ze był wokal, a sama muzyka mi się podobała, nawet bardzo.
Ciekawy jestem interpretacji, ktoś się podejmie? Z góry dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2014, o 13:12 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Mi się nasuwa tylko tyle, że odczuwasz strach przed jakimś niezdefiniowanym zagrożeniem, sam nie wiesz skąd ma nadejść - tak jakby strach przed tymi opowieściami, które rozpowszechniają co niektórzy podający się za ekspertów, typu klątwy, pech, jaszczury wśród ziemian, illuminaci itp itd.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Strange?
PostNapisane: 5 wrz 2014, o 16:36 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 wrz 2014, o 23:33
Posty: 3
Podziękowań: 0
Hę? Okiej.... :))


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Strange?
PostNapisane: 5 wrz 2014, o 17:26 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Zamiast tego uśmieszku, ładniej wyglądało by słowo "dziękuje"... :))


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2014, o 19:52 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Cóż... Taka była moja interpretacja, piszesz na forum, więc musisz spodziewać się różnych odpowiedzi.
Na pewno lepiej byś się poczuł, gdybym napisała, że dano Ci wgląd w nasz układ słoneczny, jesteś wyjątkowy i zobaczyłeś coś, czego innym nie było dane zobaczyć, no ale widzisz, moje odczucie było inne :))

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Strange?
PostNapisane: 5 wrz 2014, o 21:48 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 wrz 2014, o 23:33
Posty: 3
Podziękowań: 0
Nie, w żaden sposób się nie naśmiewam czy coś, szukałem właśnie jakiś... Hmmm... Umotywowanych? Logicznych? Jakoś tak odpowiedzi, więc bardzo dobrze że napisałaś jak myślisz a nie zmyślasz, doceniam ;) Wręcz powiem ze odpowiedź poprawiła mi humor, zarówno jak ta druga hipoteza, która brzmi jeszcze "lepiej", a że raczej nic więcej się nie spodziewałem uzyskać po napisaniu na forum to dzięki wielkie ^^


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL