Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Start forum
PostNapisane: 28 lut 2012, o 21:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Witam wszystkich!

Z dniem 25 lutego 2012 roku forum ujrzało światło dzienne. Stworzyłem je przede wszystkim dla użytkowników, dlatego mam nadzieję, że będzie wam się miło dyskutowało :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Start forum
PostNapisane: 13 cze 2012, o 14:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
Nie wiem gdzie ,więc piszę tu w razie co proszę przenieść lub usunąć
Myslę ,że dobrym pomysłem dla osób stawiających karty powinno utworzyć się dział z odcięciem energetycznym gdyż osoba stawiająca karty jest narażona na energię innych osób co może spowodować osłabienie fizyczne jak i psychiczne danej osoby wróżącej.
Forumowicze prosząc o karty nie ponoszą tu żadnych opłat [czyli nie płacą za wróżbę ] więc takim odcięciem się energetycznym powinno być coś w postaci , wiersza, cytatu, przepisu czy obrazka coś co pozwoli być jako taką zapłatą za poświęcony czas ,który osoba stawiająca wróży . To jest taka moja propozycja i wiem że Irys jest za tym .

Druga sprawa jeśli chodzi o stawianie kart tu na forum , żadna osoba nie powinna ukrywać swojej daty urodzenia to powinno być przejrzyste dla każdej osoby zajmującej się wróżeniem , gdyż jak wiadomo wiele młodocianych ludzi chce skorzystać z wróżby wymyślając wiek , po drugie taka osoba nie podając wieku może obawiać się tylko wtedy gdy zachowa się nie fer w stosunku do ludzi tworzących to forum , czyli chodząc po innych forach i prosząc o odpowiedz na to samo pytanie , bądź co bądź oczerniając inne osoby wróżące .
To jest taka moja uwaga , zbyt długo znam życie i te sfery /
Pozdrawiam

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Start forum
PostNapisane: 14 cze 2012, o 07:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Soli, co do pierwszego - Też to uważam za dobry pomysł. Powinno być coś za coś. Ale myślę że najpierw to trzeba uzgodnić z osobami wróżącymi. Chociaż myślę że będą chętne przyjmować ,,podarunki". :)

Cytuj:
Druga sprawa jeśli chodzi o stawianie kart tu na forum , żadna osoba nie powinna ukrywać swojej daty urodzenia to powinno być przejrzyste dla każdej osoby zajmującej się wróżeniem


O ile wiem, nigdy data nie jest do końca ukrywana. Jeżeli ktoś nie chce jej pisać w wątku - Wysyła na pw.

Cytuj:
gdyż jak wiadomo wiele młodocianych ludzi chce skorzystać z wróżby wymyślając wiek


A czy wiek nie odpowiada też za to jaka wyjdzie wróżba? Co Ja tam wiem, ale jakoś mi tak wpadło do głowy. Swoją drogą - Nie widzę sensu dla jakiego mieliby to robić. Wiek to wiek, nikt tutaj nie zjada za bycie ,,młodocianym" - jak to ujęłaś. A przynajmniej mnie nie zjedli. (Póki co. :D )

A tak z innej beczki - Post powinnaś umieścić w ,,Sugestie i zażalenia" ;3

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Start forum
PostNapisane: 14 cze 2012, o 08:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 12:44
Posty: 24
Podziękowań: 12
Sayiah
Witam Cię
Czy jestem podejrzliwa z pewnością gdzieś tak , natomiast zasady wróżb jasno mówią o tym ,że małoletnim osobom się nie wróży ,ale to już odrębna rzecz każdego kto zajmuje się ta dziedziną .Natomiast jeśli komuś taka zasada odpowiada ok , ja tu nie namawiam nikogo lecz pokazuje jak niektórzy potrafią być perfidni w swych zachowaniach tak.. nie piszę akurat że tu na forum ale ogólnie . Uważasz ,że każdy ma prawo do prywatności i tu zgadzam się , lecz tworząc forum wróżbiarskie powinno się też mieć na uwadze dobro osób pomagających [wróżących] ale to już nie wnikam , wasze forum i wasze zasady ja tylko pisze to co mam na myśli .
Odpowiedziałam tu , już nie będę pisała podwójnie tego samego w pogaduszkach.

_________________
Habuhiah oświetl mi swoim światłem moją intuicję i wskaż mi drogę , którą mam iść


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL