Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 cze 2013, o 08:09 
Kreator

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 21:20
Posty: 82
Podziękowań: 5
mam pytanie czy wyznanie miłość może być sposobem na przepracowanie karmy?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2013, o 08:47 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Może być, bo nie wiadomo jak zareaguje. Ale tu już nie chodzi o karmę, tylko o to co czujesz. Jak czujesz, że kochasz, to dlaczego masz tego nie powiedzieć? Mów! Lepiej coś zrobić, niż żałować, że się tego nie zrobiło i zastanawiać się co by było gdyby... :)
Powodzenia!

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, o 17:26 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 12:42
Posty: 9
Podziękowań: 1
Witaj Gabrysiu nie wiem czy to jest sposób ale ja tak własnie zrobiłam - mojemu karmicznemu przyznałam się do swoich uczuć i ....mi ulżyło. Ogarnął mnie spokój i kto wie może dzięki temu karma jakoś przestała działać. Mam nadzieję ze u Ciebie tez tak będzie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 17:35 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
możliwe, że wystarczy to sobie wyznać i nawet jeśli nic potem nie będzie to może Was oboje oczyścić - być może nie powiedzieliście sobie tego z jakichś powodów w poprzednich wcieleniach i dlatego musicie to zrobić tylko dla oczyszczenia sytuacji między Wami ale mysle, że warto! to może byc jeden ze sposobów przepracowania karmy


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, o 17:52 
Kreator

Dołączył(a): 10 lut 2013, o 21:20
Posty: 82
Podziękowań: 5
a jest szansa , że miłość zostanie A jak powiedziałaś to co on na to?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, o 18:33 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 12:42
Posty: 9
Podziękowań: 1
Nic- od tego czasu nie mamy kontaktu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, o 20:49 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Gabrysia napisał(a):
a jest szansa , że miłość zostanie A jak powiedziałaś to co on na to?

jest taka szansa to zależy czy macie przerobić związek w obecnym życiu czy nie ale nawet jeśli wyznanie ma posłużyć tylko oczyszczeniu to też warto to zrobić


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 20:56 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Ta szansa zależy od partnerów a nie od karmy. No raczej karma nie jest wielką potęgą i nie układa Twojego życia, tylko Ty sama to robisz. Podobnie z życiem Twojego partnera, mężczyzny, o którego pytasz. Nikogo nie zmusisz do miłości, a jeżeli ktoś i tak nie będzie chciał wchodzić w związek, to czy wyznasz, czy nie wyznasz - nic się nie zmieni.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 21:09 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Iriso a moze chodzi tylko o powiedzenie sobie o swoich uczuciach i po tym karma mija bezpowrotnie? Uważam, że warto wyznać choćby po to żeby to sprawdzić i nie żałować, że sie nie powiedziało a potem przez całe życie pielęgnować w sobie złudzenia,że może coś by z tego było gdyby sie powiedziało itd.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 21:20 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Tak, ale mi chodziło o to, czy miłość zostanie. I na to odpisałam, że to zależy przecież od partnerów, a nie od karmy, która ich "łączy". Rozmowa jest zawsze wskazana, dlatego nie sprzeciwiam się. W poprzedniej wiadomości chodziło mi tylko i wyłącznie o sprawy karmy.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL