Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 21:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Skorpion - Baran
Oboje są autorytatywni i dokładnie wiedzą, czego oczekują od partnera. Funkcjonowanie ich związku zależy tylko od nich. Mogą rozejść się z powodu niewielkich różnic, jeżeli jednak zdobędą się na drobne kompromisy, mogą stworzyć piękny i płodny związek.

Skorpion - Byk
Oba znaki są bardzo bezpośrednie. Nie tracą czasu na wielkie słowa i bajkową romantykę. Tworzą zgrany zespół, ponieważ akceptują się bez wyjątków i nie ulegają iluzjom. Większość rzeczy wykonują wspólnie, dzięki czemu bardzo się do siebie zbliżają, uważając ten fakt za ważny w ich związku.

Skorpion - Bliźnięta
Jeżeli zdecydują się być razem, powinni najpierw bardzo dobrze się poznać, ponieważ grozi im gwałtowny związek z powodu wybuchowych charakterów. Ciężko im pokonywać problemy i rzadko kiedy wybaczają sobie wzajemnie.

Skorpion - Rak
W związku tych dwojga Skorpion chętnie przejmuje dowodzenie, a Rak nie ma nic przeciwko. Ich związek jest piękny, pełny figlowania. Potrafią się kochać i wiedzą, kiedy potrzebny jest kompromis, aby związek dobrze funkcjonował.

Skorpion - Lew
Powinno istnieć prawo, które zakazywało by tej dwójce przebywać w jednym pomieszczeniu. Absolutnie się nie znoszą, brak im tolerancji, cierpliwości, nie pragną być nawet przyjaciółmi.

Skorpion - Panna
Są doskonałymi partnerami. Kiedy ktoś ich obserwuje, od razu widzi, że są dla siebie stworzeni. Są piękni, kiedy się kochają i uroczy, kiedy się kłócą. Zawsze starają się o siebie i nie pozwalają wpływać na siebie plotkom.

Skorpion - Waga
Skorpion jest zaborczy, a Waga czuje się z nim jak ryba bez wody. Ze związku ze Skorpionem stara się za każdą cenę uciec. Niestety niewystarczające porozumienie uniemożliwia im rozwiązywanie problemów pokojową drogą.

Skorpion - Skorpion
Są pełni życia, szaleni, są duszami każdego towarzystwa i dlatego razem tworzą parę, które umie w pełni radować się z życia i ze swojego związku. Widzą tylko siebie nawzajem, szanują się i potrafią słuchać.

Skorpion - Strzelec
Skorpion stoi w miejscu, a Strzelec biega. W ten sposób można by opisać związek między nimi. Nie mają zbyt dużo wspólnego, ale obojgu podoba się zachowywanie pozorów wygody, dlatego nie okazują, że między nimi coś jest nie w porządku.

Skorpion - Koziorożec
Będą mieć poważne problemy, ponieważ Koziorożec nie powie Skorpionowi co czuje, bez względu na to, czy będą to pozytywne czy negatywne uczucia. Zwierzy się jednak innym osobom. Z tego powodu Skorpion stanie się podejrzliwy, zazdrosny, wyniknie konflikt, którego żadne z nich nie będzie chciało rozwiązać. Aby zostali razem, potrzebny jest raczej szczęśliwy przypadek, a nie miłość.

Skorpion - Wodnik
Skorpion będzie bardzo zły na Wodnika, ponieważ ten kłamie mu z uśmiechem na twarzy, jednocześnie trzymając go za rękę. Jednak Skorpion zazwyczaj odkryje jego drobne kłamstwa. Ale co jest gorsze, a co rani bardziej? To, że Wodnik jest graczem i nieodpowiednim człowiekiem do stałego związku, ponieważ ma skłonności do zdrad.

Skorpion - Ryby
Powstanie między nimi silne przyciąganie. Pojawi się niezachwiana równowaga, będą mogli polegać na sobie w czasie problemów. Wzajemne zaufanie jest kamieniem węgielnym ich związku.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2014, o 19:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2013, o 08:30
Posty: 15
Lokalizacja: woj.Łódzkie
Podziękowań: 5
I tu ziarenko prawdy... Skorpion-Baran :)
pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL