Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2013, o 11:53 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Musisz poćwiczyć, wyciszyć całkiem swój umysł, tak żebyś nie miał wątpliwości, że to co do Ciebie dociera nie jest Twoim wymysłem, bo nie byłbyś w stanie sobie tego wymyślić, no i nawet intuicyjnie wiesz, że to nie Ty.
Próbuj dalej nawiązać kontakt, a będziesz w stanie rozróżnić co pochodzi od Ciebie, a co z zewnątrz i od kogo konkretnie. Zaczniesz widzieć, nie tylko słyszeć.

Po drugie, uważam, że lepiej gdybyś się kontaktował na początek ze swoim Przewodnikiem, myślę, że to mimo wszystko łatwiejsze, a na pewno łatwiej ich zrozumieć. Anioły mają specyficzny sposób porozumiewania się i nie każdy potrafi to przetrawić swoim ludzkim umysłem. Trzeba się otworzyć na jakby uniwersalny umysł, który odbiera informacje całą sobą, a nie tylko słowami, czy obrazami. Może to brzmi dość dziwnie, ale telepatia to tylko jeden z mniej zaawansowanych sposobów komunikacji między istotami. Trzeba doświadczyć, żeby zrozumieć.

Anioły zostaw na potem, kontaktuj się ze swoim Przewodnikiem, bo on jest zawsze przy Tobie kiedy potrzebujesz. :)

Co do wiary (każdej) - faktycznie stereotypowe poglądy hamują rozwój duchowy, warto więc być elastycznym umysłowo.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2013, o 12:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lip 2013, o 05:03
Posty: 22
Podziękowań: 0
Ok. Zaczne od PD. Ale czakry rozwijam dalej bo to czuje ;-)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sie 2013, o 22:46 

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 15:51
Posty: 3
Podziękowań: 2
Czakry się przydają w kontakcie z Przewodnikiem. Bez dobrze rozwiniętej czakry gardła nie będziesz dobrze go słyszał. Rozwijając je łatwiej Ci pójdzie.

Swoją drogą, zawsze myślałem, że Przewodnik jest bytem tej samej kategorii co anioł. Czyli, że jest aniołem. Tylko takim osobistym.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2013, o 12:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
Wyjaśnijmy sobie coś.
Anioł mieszka w niebie.
Przewodnik w astralu.
Anioł =/= Przewodnik.
Czakry nie pochodzą z tego samego nurtu religijnego/filozoficznego co Anioły.
Czakry ogólnie zostały zmodyfikowane przez New Age, ale nie wiem jak, bo się na tym nie znam. Musiałbym się dopytać kogoś.
Where's your god now, hm?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sie 2013, o 13:06 

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 15:51
Posty: 3
Podziękowań: 2
No i co z tego, że nie pochodzą z tego samego nurtu religijnego/filozoficznego? Zostały tak tylko nazwane i przyporządkowane. Jak sobie wmówisz, że jedno neguje się z drugim to oczywiście będzie się tak działo. U mnie wszystko gra i buczy :)

Tak samo niebo i astral. Wg Ciebie to są zupełnie dwa różne miejsca, nie masz pojęcia jak bardzo są ze sobą połączone ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2013, o 13:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
No nie mam, oświeć mnie.

To z tego, że anioły = wiara chrześcijańska. Wiara chrześcijańska neguje istnienie takiego czegoś jak czakry. I bardzo surowo zabrania używania tego.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sie 2013, o 14:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
Wiara chrześcijańska nic nie wspomina o astralu *który jest niższym światem duchowym* i uczy, że do kontaktu z aniołami potrzebna jest tylko czysta wiara i chęci. To tak samo, jakby powiedzieć, że zaczniesz ćwiczyć podróże neoszamańskie, żeby odnaleźć swojego anioła stróża-totema. Buddyści nie słyszeli o aniołach, a katolicyzm nie słyszał o czakrach, gdyż wywodzi się z wierzeń koptyjskich. To jak dolewanie mleka do bigosu - oczywiście można, ale sraczka murowana.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL