Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 cze 2015, o 01:19 

Dołączył(a): 8 cze 2015, o 01:13
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam serdecznie,
Jako jedyny w Polsce oferuję usługi regresji hipnotycznej nie tylko do poprzednich wcieleń, ale także do życia między życiami (ang. life between lives). Oprócz tego oferuję tzw. progresję hipnotyczną, dzięki której dowiesz się rzeczy na temat Twojej przyszłości nie tylko w obecnej inkarnacji, ale również w przyszłych inkarnacjach, a także w czasie między inkarnacjami. W mojej pracy inspiruję się pracą dr. Michaela Newton, zagadnieniami z zakresu ezoteryki, religii i filozofii wschodu i innych. Co łącznie daje autorską, indywidualnie wykonaną przeze mnie metodę. Z samą hipnozą pracuję sukcesywnie od jakiegoś czasu.
Dzięki prowadzonej przeze mnie regresji i progresji hipnotycznej będziesz mógł się dowiedzieć takich rzeczy, jak:
- jakie są przyczyny Twoich problemów, sytuacji, losów w Twoim obecnym wcieleniu
- jakie cele na to życie ustaliła sobie Twoja Dusza, na jakim ona znajduje się obecnie poziomie i co jeszcze musi przerobić w tym życiu
- jak postrzegasz świat duchowy, Przewodników, inne istoty oświecone, istoty świata duchowego etc
- jaką karmę posiadasz z poprzednich wcieleń i w jakim procencie została ona przerobiona do obecnego momentu
- kto jest Twoją główną Bratnią Duszą, czy znasz tę osobę w tym wcieleniu lub też czy będzie dane Ci ją poznać i w jakiej relacji z nią będziesz
- kim jest Twój Przewodnik Duchowy, jaki jest, jaki charakter ma, jakie cechy
- jakie cechy i zdolności specjalne posiada Twoja Dusza, ile z Twojego charakteru jest cech Twojej Duszy
- co dzieje się, gdy nie inkarnujesz, co porabiasz w swoim prawdziwym domu, czyli w Świecie Dusz, czym się zajmujesz jako Dusza w Świecie Dusz
- co działo się po śmierci w Twoim poprzednim wcieleniu, jak wyglądał moment śmierci i wszystko co było później
- co będzie po zakończeniu obecnego wcielenia w Świecie Dusz oraz dalej
- wszelkie pytania dotyczące przyszłości w tym wcieleniu oraz tego, co jest Ci „pisane”
- jakie będzie Twoje przyszłe wcielenie, kim będziesz, jak będzie ono wyglądać
- Twoje poprzednie wcielenia, eksploracja wcześniejszych żyć, poznanie skąd pochodzisz, poznanie Twojego świata-matki (jeśli jesteś Duszą, która pochodzi z innej planety, innego świata lub wymiaru, niż Ziemia)
- Twoje przyszłe wcielenia, eksploracja przyszłych żyć, tego, jak będą wyglądać, tego, co jeszcze przed Tobą

Dzięki regresji oraz progresji hipnotycznej moją autorską metodą będziesz miał szansę uzyskać odpowiedzi na WSZELKIE Twoje pytania. Przed sesją sugeruję zawsze moim klientom przygotowanie listy pytań – pytania mogą dotyczyć dosłownie wszystkiego, od spraw typowo ludzkich i przyziemnych po pytania typowo duchowe, dotyczące duchowych lekcji, aż po bardzo osobiste, osobliwe, a wręcz kuriozalne pytania, nawet dotyczące zaawansowanych zagadnień związanych ze strukturami świata duchowego. W trakcie regresji oraz progresji hipnotycznych będziesz mógł poznać odpowiedzi na pytania, których nie poznasz w nigdzie indziej w tym życiu.
Przed regresją ustalimy szczegóły regresji oraz przygotuję indywidualnie dobrany plan prowadzenia regresji i progresji hipnotycznej dla Ciebie.

Oprócz tego oferuję hipnozę psychologiczną i behawioralną, dzięki której jest możliwa zmiana dotychczasowych nawyków, nałogów, szkodliwych przyzwyczajeń, pozbycia się depresji, lęków, fobii, nerwic, traum psychicznych z przeszłości, ran emocjonalnych wywołanych przez wcześniejsze szkodliwe związki partnerskie, trudne relacje rodzinne, czy też międzyludzkie oraz wiele, wiele innych.
Przyjmuję w Poznaniu. Na terenie Poznania i okolic mogę dojechać do klienta gratis np. do miejsca zamieszkania klienta. Poza tym mogę również przyjmować w hotelach na życzenie klienta lub dojechać dalej na Państwa koszt (w takim przypadku koszt dojazdu lub pobytu w hotelu płatny z góry przez klienta).
Zapraszam serdecznie,
Regreser – Hipnotyzer Arkenas


www.instytutduszy.pl

Tel. 518 589 114

E-mail: kontakt@instytutduszy.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL