Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 9 kwi 2012, o 22:01 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
venmil napisał(a):
Dziekuje za tak szybka odpowiedz. A moje pytanie dotyczy sfwry sercowej. czy moge miec nadziewje , ze to co zaczelo sie w tamtym roku bedzie mialo talsza racje bytu . Dziekuje za dopowiedz.

Nie ma za co:) Zapraszam ponownie :)
Ja zapytałam o nadzieję w nurtującej Cię sprawie, więc wydaje mi się, że na jedno wyszło. Bo nurtującym problemem dla Ciebie była strefa uczuciowa, no chyba, że chcesz żebym jeszcze raz wylosowała przesłanie, tym razem konkretnie na strefę uczuciową? :) Mogę również wyciągnąć Ci przesłanie z drugiej talii, też na forum jest wątek :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2012, o 22:10 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 26 mar 2012, o 23:28
Posty: 6
Podziękowań: 1
Jezeli jest to mozliwe to bardzo bym prosila o wylosowanie kart w sferze uczuciowej. Moze podam daty ur jeszcze raz ja 21.04.1982 , on 05.03.1982. Cos zaczelo sie bardzo mocno i namietnie.Chcialabym sie dowiedziec jak to bedzie dalej, badz czego moge sie spodziewac. Jak wygladaja jego uczucia.Jeszcze raz slicznie dziekuje.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2012, o 22:19 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
venmil napisał(a):
Jezeli jest to mozliwe to bardzo bym prosila o wylosowanie kart w sferze uczuciowej. Moze podam daty ur jeszcze raz ja 21.04.1982 , on 05.03.1982. Cos zaczelo sie bardzo mocno i namietnie.Chcialabym sie dowiedziec jak to bedzie dalej, badz czego moge sie spodziewac. Jak wygladaja jego uczucia.Jeszcze raz slicznie dziekuje.


To są tylko przesłania, one nie odpowiedzą na twoje pytania, ale pomogą Ci je rozwiązać. Tylko musisz się skupić i dopasować do swojego problemu, zrozumieć przesłanie :)
Przesłanie dla Ciebie na sferę uczuciową:

SKUP SIĘ NA SŁUŻBIE
„Twoja dusza pragnie radośnie służyć, skąpana w nieustannym strumieniu błogosławieństw, które zaspokajają wszystkie twoje potrzeby. Zawsze i wszędzie staraj się utrzymać równowagę miedzy dawaniem i przyjmowaniem.”

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ martwiłeś się o swoja misje życiową. Być może obawiałeś się że nie zarobisz dość pieniędzy, nie odniesiesz sukcesu albo nie zostaniesz doceniony przez innych. Zamiast zamartwiać się swoimi osiągnięciami czy reakcjami innych, skup się wyłącznie na swojej służbie. Wykorzystaj wrodzone talenty, wszystkie pasje i zainteresowania, żeby pomagać innym albo wspierać jakąś ważna sprawę. Wtedy za sprawą Prawa Przyciągania otrzymasz wszelkie potrzebne ci wsparcie.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Powierz troskę o pieniądze Bogu i aniołom.
· Bądź otwarty na głos boskiego przewodnictwa i podążaj za nim bez wahania.
· Jeżeli zaczynasz się denerwować, skup się na służbie

Dodatkowo wypadły:
SZCZĘŚCIE W NIESZCZĘŚCIU
„To co wydaje się być problemem, w rzeczywistości jest częścią odpowiedzi na twoje modlitwy. Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji, gdy wszystko się wyjaśni. Ufaj w moc niebiańskiej ochrony i nieskończoną mądrość, a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.”

Anioły zesłały ci tę kartę, żebyś mógł dostrzec błogosławieństwo ukryte pod pozorem wyzwania. Coś, co wydawało się utracone, musiało odejść, ustępując miejsca czemuś lepszemu. Nie mój się swojej przyszłości, lecz módl się i idź za swym głosem wewnętrznym, który przemawia do ciebie w postaci powracających uczuć, myśli, wizji i słów.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Jedne drzwi się zamykają, inne otwierają.
· Sposób w jaki zostaną spełnione twoje modlitwy zostaw Bogu.
· Porzuć potrzebę kontroli i przewidywania wyniku swej obecnej sytuacji.
· Ufaj.

MARZENIE
„Łatwiej usłyszysz nasze przesłania, jeśli będziesz regularnie marzył. Odpręż się, otwórz umysł i pozwól myślom swobodnie płynąć. Obserwuj swoje uczucia, wizje i pomysły, tak jakbyś oglądał film. Oto źródło kreatywności.”

Anioły zesłały ci tę kartę, ponieważ chcą, żebyś był otwarty na nowe idee. Oddawanie się marzeniom jest bardzo ważne, bo stanowią one źródło inspiracji i wspaniałych pomysłów. Nie próbuj niczego wymuszać. Po prostu idź za naturalnym tokiem myśli, które otworzą przed tobą nowe perspektywy. Zapisuj swoje pomysły w specjalnym dzienniku i proś anioły, by wskazały ci, co masz robić, żeby te marzenia zrealizować. Kiedy otrzymasz wskazówki, nie zwlekaj z działaniem.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Bądź otwarty na nowe możliwości.
· Pozwól sobie na wielkie marzenia.
· Nie bój się odprężyć i pozwól sobie na więcej luzu.
· Spróbuj czegoś nowego, co zawsze chciałeś zrobić.
· Urządź burzę mózgów – sam lub z innymi ludźmi – żeby znaleźć jak najwięcej nowych pomysłów.

IDZ NAPRZÓD
„Twoje modlitwy zostały wysłuchane, a pozytywne oczekiwania spełnione. Zajmujemy się tą sytuacją razem z tobą od samego początku, nieustannie strzegąc ciebie i wszystkie zaangażowane w nią osoby. Krocz dalej swoją ścieżka, bo zaprowadzi cię ona naprawdę daleko.”

Ta karta ma być dla ciebie zachętą w sytuacji, o którą pytasz. Anioły zapewniają, że możesz
Liczyć na jej pomyślny wynik, o ile będziesz postępował z miłością, poddając się boskiemu przewodnictwu.

Dodatkowe znaczenie tej karty:

· Nie wahaj się; teraz jest odpowiednia chwila.
· Jesteś na właściwej drodze.
· Twój pomysł jest wynikiem boskiego natchnienia.
· Anioły przewidują pomyślny wynik.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2012, o 22:24 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 26 mar 2012, o 23:28
Posty: 6
Podziękowań: 1
Naprawde dziekuje z te przeslania. Daly mi one duzo do myslenia i w wiekszosci uswiadomily mi , ze podazam w dobrym kierunku : )). Jeszcze raz slicznie dziekuje!!! I serdecznie pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2012, o 22:26 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
venmil napisał(a):
Naprawde dziekuje z te przeslania. Daly mi one duzo do myslenia i w wiekszosci uswiadomily mi , ze podazam w dobrym kierunku : )). Jeszcze raz slicznie dziekuje!!! I serdecznie pozdrawiam.

Nie ma za co:) Zapraszam ponownie po wskazówki od aniołków:)
Bardzo się cieszę, że mogłam Ci pomóc i wylosować trafne przesłania :)
Dziękuję i również Cię Pozdrawiam :-* :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2012, o 23:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 22:52
Posty: 9
Podziękowań: 3
Poproszę przesłanie dotyczące mojej sfery uczuciowej?Czy pojawi się w moim życiu mężczyzna, który mnie pokocha.
Natalia 23.07.1986


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2012, o 23:16 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
najtaj napisał(a):
Poproszę przesłanie dotyczące mojej sfery uczuciowej?Czy pojawi się w moim życiu mężczyzna, który mnie pokocha.
Natalia 23.07.1986

Ja tylko losuję przesłania, niestety nie wróżę :) Na podstawie wylosowanych przeze mnie przesłań staraj się znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania :)

Przesłanie na sferę uczuciową dla Ciebie:
CZAKRA SERCA
„Miłość jest najważniejsza. Serce to centrum twojego fizycznego JA, ukierunkowane przede wszystkim na miłość. Jesteś bezpieczny, otwierając swe serce, by kochać i być kochanym, bo jesteśmy przy tobie, chroniąc cię i prowadząc.”

Anioły dały ci tę kartę, ponieważ odpowiedz na twoje pytanie znajduje się w twoim własnym sercu. Im bardziej je otwierasz, tym więcej czujesz miłości, radości i spokoju. Czakrę serca możesz otworzyć, prosząc anioły o zesłanie uzdrawiającej energii, wizualizując swe serce w otoczeniu różowego światła, wdychając zapach różowych róż, trzymając albo nosząc różowy kwarc i koncentrując się na miłości.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Wyślij światło i miłość do swojej czakry serca.
· Zadbaj o zdrowie układu sercowo-naczyniowego, ćwicząc i zdrowo się odżywiając.
· Bliska osoba, która zmarła na chorobę serca pozdrawia cię i mówi: „Kocham cię”
· Odbądź szczerą rozmowę.

Dodatkowo wypadła karta:

ZWIĄZEK
„Twoją najważniejszą relacją jest związek z sobą samym i z Bogiem, a wszystkie inne wyrastają właśnie z niego. Chcąc przyciągnąć, uzdrowić lub zrównoważyć jakąś relację, zacieśnij związek ze swym kochającym Stwórcą. Gdy poczujesz się bezpieczny i kochany , twoje pozostałe związki rozkwitną.”

Ta karta sygnalizuje, że wchodzisz w pozytywniejszą fazę swoich związków. Jak wskazuje obraz na tej karcie, wyszedłeś z lasu i wkraczasz na teren przepełniony światłem i pięknem. Tak jak przedstawiony tu anioł, musisz tylko poczekać jeszcze chwilę.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Odpowiedz na zadane pytanie znajdziesz w swoich związkach.
· Zaufaj temu, co czujesz w kwestii swego obecnego związku i podejmij stosowne działanie.
· Anioły pomagają ci stworzyć wspaniały nowy związek.
· Otaczaj swój obecny związek światłem, miłością i aniołami.
· W twoim obecnym związku zachodzi pozytywna zmiana (może dotyczyć zdrowego zakończenia).

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2012, o 23:25 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 22:52
Posty: 9
Podziękowań: 3
Serdecznie dziękuje za przesłanie i również pozdrawiam:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2012, o 23:32 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 22:52
Posty: 9
Podziękowań: 3
Chciałam jeszcze poprosić o przesłanie dotyczące mojego taty,jest obecnie w szpitalu bardzo się o Niego martwię. Czy wyzdrowieje? Mój tata ma na imię Antoni.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2012, o 23:41 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
najtaj napisał(a):
Chciałam jeszcze poprosić o przesłanie dotyczące mojego taty,jest obecnie w szpitalu bardzo się o Niego martwię. Czy wyzdrowieje? Mój tata ma na imię Antoni.

Przesłanie dla Ciebie :
POZWÓL PRZESZŁOŚCI ODEJŚĆ
„Jarzmo przeszłości znużyło cię, ukochany. Nadszedł czas, byś zdjął je ze swoich ramion. Zatrzymaj tylko miłość i to, czego się nauczyłeś, a całą resztę przeszłości zostaw za sobą. Nie chcesz jej, ani nie potrzebujesz, a ona już minęła.”

Wylosowałeś tę kartę, bo twoje myśli i uczucia dotyczące przeszłości powstrzymują cię przed ruszeniem naprzód. Jakieś niedokończone w przeszłości problemy z emocjami sprawiają, że wciąż powtarzasz ten sam schemat. Ta karta zachęca do przebaczenia i zrobienia kroku naprzód, żeby wyrwać się z tych bolesnych schematów. Nie znaczy to, że musisz być z osobą której przebaczyłeś. Po prostu pozwoliłeś odejść toksycznym emocjom, zyskując w ten sposób wewnętrzny spokój.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· W nowy związek lub sytuację wejdź z pozytywnym nastawieniem.
· Unikaj rutyny.
· Porozmawiaj z psychologiem lub przyłącz się do grupy wsparcia.
· Przebacz osobom które cię zraniły.
· Przebacz sobie.
· Najgorsze masz już za sobą.
· Myśl pozytywnie o tej sytuacji.

Dodatkowo wypadła karta:
MIEJ ZAUFANIE
„Kroczenie naprzód niekoniecznie wymaga wiary w siebie. Wystarcza wiara w Boga, jeżeli wiesz, że działa on poprzez ciebie i bezustannie cie wspiera. Jeżeli zawahasz się – zwróć się do nas, a my dodamy ci odwagi i wiary.”

Ta karta zawiera przesłanie, w którym anioły mówią ci: „Możesz to zrobić”!. Uwierz, że masz wszystko, czego potrzeba, żeby dokończyć swoją misje. Choć być może nie w pełni rozumiesz, w jaki sposób zdołasz ją zrealizować, ufaj, że zostaniesz odpowiednio poprowadzony. Im bardziej zdołasz zobiektywizować tę misję, uznając, że nie chodzi w niej o ciebie, tym lepiej. Nie słuchaj głosu pytającego: „Kto, ja?”. Znakomicie się nadajesz, bo jesteś doskonałym synem lub córką Stwórcy, a anioły otaczają cię na każdym etapie twej drogi.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Skup się na chwili obecnej, idąc krok po kroku.
· Przekaż wszelkie zmartwienia i obawy Bogu i Aniołom.
· Poproś anioły, żeby zwiększyły twoją wiarę.
· Ufaj, że dzięki tobie Bóg wyraża swoją miłość i mądrość.

NAGRADZAJ SIĘ
„Ostatnio dużo od siebie dawałeś, czas więc, żebyś i ty coś otrzymał. Znajdź chwilę, by się nagrodzić. Równowaga dawania i przyjmowania jest niezbędna dla utrzymania stałego wysokiego poziomu energii, nastroju i motywacji.”

Wylosowałeś tę kartę ponieważ nadszedł czas żeby na
grodzić się za własną ciężką pracę. Każdy potrzebuje nagrody, a ty nie jesteś wyjątkiem. Przyjemność doda ci energii, poprawi nastrój i podniesie motywację. Zainwestuj w siebie i znajdz dzisiaj czas dla siebie. Podaruj sobie jakiś upragniony przedmiot, wycieczkę czy zajęcie i zauważ, jak twoje wewnętrzne dziecko rozkwita radością dzięki poświęconej mu uwadze.

Dodatkowe znaczenia tej karty:

· Zrób sobie dzisiaj dzień wolny od pracy.
· Nie skąp sobie przyjemności.
· Zrównoważ dawanie i przyjmowanie.
· Pozwalaj sobie na przyjmowanie.
· Doceniaj wszystko co zrobiłeś.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL