Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 lip 2013, o 18:19 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Neuron może, to ja nie mogę? :
Więc tak, ten teges. W ramach ćwiczeń powróżę chętnym z kości. Do gry, nie z piszczeli.
Reguły: Zadajecie pytanie, ja rzucam trzy razy kośćmi. Interpretuję liczby i sklecam Wam wróżbę. Mile widziane jakieś weryfikacje, gdyż właściwie zaczynam dopiero swoją przygodę z kośćmi i robię to bardziej dla treningu, także nie oczekujcie od razu nie wiadomo jakiej trafności. Potraktujmy to jako zabawę, okej? ;;)
Bardzo poproszę o imię i datę urodzenia. Nie, nie przyjmuję danych na pw. Wybaczcie, ale za dużo z tym zachodu. To co, rozkręcamy imprezę? ^ ^


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 18:28 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Jak pójdzie moja rozmowa z mamą sam wiesz o co? :D Dane znasz doskonale. Spróbuj tylko nie znać.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 19:02 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Zadałem precyzyjniejsze pytanie, odnośnie efektu rozmowy *w innym wypadku kości pokazałyby sam przebieg, co może nie być adekwatne z efektem końcowym*
pierwszy rzut - 1 - tak.
suma pierwszego i drugiego rzutu - 3 - uważaj.
suma wszystkich trzech rzutów - 7 - ufaj.

Kości mówią, że masz szansę odnieść sukces w tej rozmowie, ale musisz nastawić się odpowiednio: pohamować swój dominujący charakter, może troszkę na pokaz podkulić ogon. Uważaj na przeszkody - wybierz dogodny moment do przeprowadzenia rozmowy, najlepiej bez osób postronnych. Zaufaj swojej intuicji, jeśli Cię będzie korciło, aby coś chlapnąć, to postaraj się to stłumić w sobie.

Życzę powodzenia *wiesz czemu ^ ^*


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2013, o 21:17 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
o cos do weryfikacji w sierpniu;)))

czy uda mi sie wynegocjować podwyżkę u szefowej ?
Renata 21.01.1968

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2013, o 21:20 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Czy Miłosz wreszcie lub w najbliższym czasie dostarczy mi obiecane zdjęcia?

Moje dane Cohenie znasz.
:)

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2013, o 21:29 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 83
Podziękowań: 6
Czy uda mi sie wygrac sprawe w sadzie,ktora objecnie sie toczy? Dorota 04.05.1959 . Z gory dziekuje.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2013, o 22:07 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
mgielka napisał(a):
o cos do weryfikacji w sierpniu;)))

czy uda mi sie wynegocjować podwyżkę u szefowej ?
Renata 21.01.1968



Wypadły kości: oczywiście, bądź cierpliwy, bądź mądry. Suma: 12. Dobra wiadomość, trzeba zastanowić się nad odpowiedzią.

Uważam, że może się troszkę opóźnić ta podwyżka, na co wskazuje "bądź cierpliwy". "Oczywiście" wskazuje na możliwość odniesienia sukcesu, ale "bądź mądry" przestrzega, aby dobrze dobrać okoliczności i argumenty. Zadziałać sposobem ;)

Sayiah napisał(a):
Czy Miłosz wreszcie lub w najbliższym czasie dostarczy mi obiecane zdjęcia?

Moje dane Cohenie znasz.
:)


3 odpowiedzi twierdzące, w sumie "uważaj", więc może się wykręcać, ale ewentualnie się zgodzi, przesuwając termin.

Dorota1212 napisał(a):
Czy uda mi sie wygrac sprawe w sadzie,ktora objecnie sie toczy? Dorota 04.05.1959 . Z gory dziekuje.


Przykro mi, ale nie wygląda to dobrze z kości. Dwa razy brzmi: bądź mądry, a podsuma świadczy o porażce odniesionej w jakiś sposób. Mam nadzieję, że jednak będzie tak, jak sobie tego życzysz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lip 2013, o 04:22 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
dziękuję ;))
w sumie kości dobrze radza ;P obaczymy co bedzie ;))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lip 2013, o 09:41 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Czy stworzę ponownie związek z Darkiem?
Marzena 15.12.1979r
z góry dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2013, o 11:52 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Nefrete napisał(a):
Czy stworzę ponownie związek z Darkiem?
Marzena 15.12.1979r
z góry dziękuję :)

Według mnie może dojść do jakichś spotkań, rozmów, ale kości przekreślają, jakobyście stworzyli ponownie związek.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL