Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 gru 2013, o 22:28 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 20:34
Posty: 27
Podziękowań: 4
Zastanawiają mnie sytuacje gdy spośród wielu godzin i minut zauważamy ciągle te same. Od kilku miesięcy za kolegą "chodzą" cyfry: 10.10 i 13.13. Zastanawiamy się czy to coś znaczy? W jaki sposób to analizować? A może nie warto, może to podświadomość? Może ktoś z Was drążył temat? Szukałam w internecie ale przyznam, że niczego konkretnego nie odkryłam.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2013, o 17:51 
Kreator

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
O, też chętnie poznam opinie na ten temat, bo ostatnio znowu mi się to przytrafia :).


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2013, o 23:13 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
z Tego co kojarzę to gdzieś jest taki wątek, tylko nie pamietam gdzie. Poszukajcie na forum :) pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 gru 2013, o 23:17 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Neuron tutaj pisał -- ciekawe-zjawisko-t1416.html

A według numerologii te liczby maja takie znaczenia:
13 - liczba karmiczna, karma pracy:
13 - Liczba karmiczna 13/4 związana jest z pracą, metodycznością i cierpliwością. Oznacza ona, że w poprzednim wcieleniu dana osoba zaniedbywała pracę, żyła na koszt innych. Trudności, jakie spowoduje: zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które staną się okazją do całkowitej przebudowy swego życia.
Jest liczbą transformacji (często poprzez miłość).
13 to 1-człowiek i 3-ekspresja twórcza. Zredukowane do liczby 4 symbolizuje człowieka twórczo zmagającego się z materią.
Jej lekcję przedstawię podczas analizy Liczb Karmicznych.
W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z którąś z tych sfer:
* trudne, biedne dzieciństwo
* brak pracy i pieniędzy
* straty materialne
* konieczność ciężkiej pracy do późnej starości
Sposób przepracowania:
Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

26 - liczba karmiczna, karma relacji międzyludzkich:
26 - Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich wcieleń błędy lub przeciwnie-umiejętności współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, ze będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.
Sposób przepracowania:
Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła!

10 :
Odnowa. Nowy cykl. Nowy początek. Daje okazję do rozpoczęcia raz jeszcze, inaczej, lecz w oparciu o dotychczasowe zdobycze. Przynosi zmiany, a wraz z nimi właściwą im niepewność, ale także możliwość sukcesu. To liczba rozsądku i spokoju w dynamicznym działaniu. Zaufanie do samego siebie i umiejętność natychmiastowego wcielania w życie projektów pozwala na szybkie spełnienie marzeń, czasem dzięki poparciu innych. Jeśli reakcje na zmiany są negatywne, wibracja ta przynosi „wzloty i upadki", tendencję do nadgorliwości, nadmiar pragnień wynikający z niestabilności emocjonalnej, poczucie braku bezpieczeństwa.

20:
Przebudzenie. Niespodzianki. To człowiek, który „przegląda na oczy", budzi się ze snu, otwiera się na Wiedzę. Duży wpływ intuicji i wyobraźni na podejmowane przez nas decyzje. Liczba Życia uwalniająca nas od przyziemnych aspektów rzeczywistości. Jej wibracje sprowadzają niespodziewane wydarzenia rewolucjonizujące nasze życie (w sensie pozytywnym) i powodują wynagrodzenie naszych wysiłków. 20 jest też liczbą sprawiedliwości i medycyny. Ryzyko rozwodu.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2013, o 12:04 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Ja bardzo często patrzę na zegarek i widzę godzinę np. 11.11 albo 12.12 itd. :) Godzina i minuta taka sama :) Ale czy ja wiem czy to cokolwiek znaczy, chyba nie, a jak już, to jest zabawne dla mnie i tyle :) Za dużo się zastanawiać też nie ma co, bo można sobie w głowie namieszać, no ale to już kwestia indywidualna.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2013, o 14:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 21:19
Posty: 46
Podziękowań: 1
Kiedyś ktoś mi powiedział, że jak się trafia cały czas na godzinę i minuty takie same to znaczy, że ktoś o Tobie myśli, od tamtej pory zawsze na to trafiam, gdy chcę, aby ktoś o mnie myślał :) Myślę, że to nic nie znaczy, to tylko moja podświadomość


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL