Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 wrz 2014, o 13:41 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
raffia napisał(a):
Witam,
Asiu mam pytanie dotyczące mojej pracy zawodowej. Jestem ciekawa jaki będzie efekt zmian przeprowadzanych obecnie w mojej firmie i jak to wpłynie na moja sytuacje zawodową?
Basia 28.08.72, pozdrawiam serdecznie


Witaj, jeśli chodzi o efekty zmian w Twojej firmie to tutaj hmm wydaje mi się, że one nie wszystkim mogą odpowiada i w konsekwencji mogą wyniknąć jakieś małe problemy czy spięcia, jednak Ciebie nie powinny one dotyczyć. Jeśli chodzi o samą Ciebie w tej całej sytuacji to dla ciebie zmiany okażą się pozytywne, być może podpiszesz jakąś nową bardziej przychylną Tobie umowę lub awansujesz? Generalnie pozytywnie sie zapowiada Twoja pozycja w pracy


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2014, o 14:01 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Alle62b napisał(a):
Witaj Asiu
Ja mam pytanie do kart czy spełnią sie moje marzenia odnośnie podróży/ wyjazdów/ wczasów/odpoczynku.
Jeżeli tak, to kiedy?
Jeżeli nie, to dlaczego?
Pozdrawiam
Dane na PW


Alle, nie odpowiadam na pytania dotyczących czasu.

Powiem Ci, że wyszły bardzo fajne karty - w sumie nie trzeba było ich rozkładać.
Żeby spełnić marzenia musisz działać i iść w kierunku realizacji ich.
Chcieć to jeszcze nie wszystko. trzeba robić tak, aby zbliżać się do spełnienia marzeń i tu jest Twoja głowa w tym, żeby je spełnić.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2014, o 18:15 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 56
Podziękowań: 8
Asia napisał(a):
raffia napisał(a):
Witam,
Asiu mam pytanie dotyczące mojej pracy zawodowej. Jestem ciekawa jaki będzie efekt zmian przeprowadzanych obecnie w mojej firmie i jak to wpłynie na moja sytuacje zawodową?
Basia 28.08.72, pozdrawiam serdecznie


Witaj, jeśli chodzi o efekty zmian w Twojej firmie to tutaj hmm wydaje mi się, że one nie wszystkim mogą odpowiada i w konsekwencji mogą wyniknąć jakieś małe problemy czy spięcia, jednak Ciebie nie powinny one dotyczyć. Jeśli chodzi o samą Ciebie w tej całej sytuacji to dla ciebie zmiany okażą się pozytywne, być może podpiszesz jakąś nową bardziej przychylną Tobie umowę lub awansujesz? Generalnie pozytywnie sie zapowiada Twoja pozycja w pracy

Niesamowite, że mogłaś to wyczytać z kart, rzeczywiście zmiany w firmie nie podobaja sie większości, problemów pojawiło się mnóstwo do rozwiązania i spięcia sa na każdym kroku. Zobaczymy w jakim kierunku to wszystko będzie szło.....oby w dobrym :-)Dziękuję, jak awansuję to dam znać!!!!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2014, o 21:37 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Asia napisał(a):
Alle62b napisał(a):
Witaj Asiu
Ja mam pytanie do kart czy spełnią sie moje marzenia odnośnie podróży/ wyjazdów/ wczasów/odpoczynku.
Jeżeli tak, to kiedy?
Jeżeli nie, to dlaczego?
Pozdrawiam
Dane na PW


Alle, nie odpowiadam na pytania dotyczących czasu.

Powiem Ci, że wyszły bardzo fajne karty - w sumie nie trzeba było ich rozkładać.
Żeby spełnić marzenia musisz działać i iść w kierunku realizacji ich.
Chcieć to jeszcze nie wszystko. trzeba robić tak, aby zbliżać się do spełnienia marzeń i tu jest Twoja głowa w tym, żeby je spełnić.


Dziekuje Asiu :)

Ja dzialam i robie duzo w tym kierunku ale zawsze cos powaznie przeszkadza i dlatego zapytalam :)
Jeszcze raz dziekuje :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2014, o 12:18 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
raffia napisał(a):
Asia napisał(a):
raffia napisał(a):
Witam,
Asiu mam pytanie dotyczące mojej pracy zawodowej. Jestem ciekawa jaki będzie efekt zmian przeprowadzanych obecnie w mojej firmie i jak to wpłynie na moja sytuacje zawodową?
Basia 28.08.72, pozdrawiam serdecznie


Witaj, jeśli chodzi o efekty zmian w Twojej firmie to tutaj hmm wydaje mi się, że one nie wszystkim mogą odpowiada i w konsekwencji mogą wyniknąć jakieś małe problemy czy spięcia, jednak Ciebie nie powinny one dotyczyć. Jeśli chodzi o samą Ciebie w tej całej sytuacji to dla ciebie zmiany okażą się pozytywne, być może podpiszesz jakąś nową bardziej przychylną Tobie umowę lub awansujesz? Generalnie pozytywnie sie zapowiada Twoja pozycja w pracy

Niesamowite, że mogłaś to wyczytać z kart, rzeczywiście zmiany w firmie nie podobaja sie większości, problemów pojawiło się mnóstwo do rozwiązania i spięcia sa na każdym kroku. Zobaczymy w jakim kierunku to wszystko będzie szło.....oby w dobrym :-)Dziękuję, jak awansuję to dam znać!!!!


Dziękuje za weryfikacje:) Ja nie wiem czy ty jesteś w związku czy nie, ale zastanawia mnie pewna rzecz. Niby pytanie dotyczyło jedynie pracy, ale będzie okazja może do weryfikacji - jeśli to była dodatkowa informacja to w pracy możesz spotkać mężczyznę, z którym mogą połączyć Cię jakieś uczucia czy romans :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2014, o 12:19 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Alle62b napisał(a):
Asia napisał(a):
Alle62b napisał(a):
Witaj Asiu
Ja mam pytanie do kart czy spełnią sie moje marzenia odnośnie podróży/ wyjazdów/ wczasów/odpoczynku.
Jeżeli tak, to kiedy?
Jeżeli nie, to dlaczego?
Pozdrawiam
Dane na PW


Alle, nie odpowiadam na pytania dotyczących czasu.

Powiem Ci, że wyszły bardzo fajne karty - w sumie nie trzeba było ich rozkładać.
Żeby spełnić marzenia musisz działać i iść w kierunku realizacji ich.
Chcieć to jeszcze nie wszystko. trzeba robić tak, aby zbliżać się do spełnienia marzeń i tu jest Twoja głowa w tym, żeby je spełnić.


Dziekuje Asiu :)

Ja dzialam i robie duzo w tym kierunku ale zawsze cos powaznie przeszkadza i dlatego zapytalam :)
Jeszcze raz dziekuje :)


Proszę :) Przeszkody zawsze są, ale zastanów się po co, może to wskazówka, żeby wdrożyć w życie plan "b"?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 wrz 2014, o 19:16 
Kreator

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 23:14
Posty: 56
Podziękowań: 8
Ktoś mi chyba czyta w myślach, hi hi
Nie jestem obecnie w związku, myślę aby takowy sie zrodził, ale przestałam zadawać pytania dot.uczuć bo mam obecnie problemy ze zdrowiem i nie wiem czy mam miec nadzieję, ze ktoś pokocha mnie taką jaka jestem....:-)
Bardzo bardzo dziekuje za światełko,..... mówią, że marzenia sie spełniają ;-) Jak jeszcze jest coś do wyczytania ....to proszę bardzo.....śmiało..... :-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2014, o 17:31 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 maja 2013, o 18:21
Posty: 39
Podziękowań: 5
Asia napisał(a):
Aneta_35 napisał(a):
Witam
Poproszę o karty na pracę, czy do października znajdę nową pracę.
Dane wysyłam na prv.
Pozdrawiam


żmija, książka, krzyż; podsuma: klucz

Karty pokazują, że znajdziesz pracę, ale mogą wyniknąć jakieś małe przeszkody. Być może to będzie nie taka praca jaką byś chciała lub jakaś inna przeciwność, ale będziesz ja miała. Pomimo tej przeciwności praa będzie dochodowa i przynosiła zysk.

Wracam z weryfikacją, nie znalazłam pracy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2014, o 11:57 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 sie 2013, o 18:07
Posty: 19
Podziękowań: 1
Witam serdecznie,proszę o wróżbę,czy uda mi się wyjechać na mały odpoczynek.
Teresa 06.01.1963


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2014, o 18:50 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 lut 2014, o 17:10
Posty: 23
Podziękowań: 0
Bardzo prosze o wrozbe czy grozi mi strata pracy? moja menagerka mnie chyba sie chce pozbyc, niedaje mi urlopu , okrada mnie z godzin bo daje sie to zauwazyc ....prubowalam wyjasnic ale wyszlo po jej. Sylwia 01.01.1986 pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL