[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Odwracanie kart
PostNapisane: 1 kwi 2014, o 17:31 

Dołączył(a): 21 mar 2014, o 15:54
Posty: 12
Podziękowań: 0
po czym poznać, że karta jest odwrócona jesli tył karty jest lity kolor?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2014, o 18:06 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1732
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
1asia11 napisał(a):
po czym poznać, że karta jest odwrócona jesli tył karty jest lity kolor?


Chodzi o to, że karta znajduje się do góry "nogami".

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2014, o 18:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
w klasycznych karty karo się nie odwracają, reszta tak


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2014, o 20:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
1asia11 proponuję najpierw przejrzeć dział, poczytać informację, a dopiero później pisać. Jeżeli czegoś nie wiesz - owszem, możesz, a nawet powinnaś pytać, ale staraj się zakładać swoje tematy w odpowiednim dziale, tak, aby na forum panował porządek.

Na temat odwracania kart, już pisałam, dałam bardzo ważną wskazówkę:

Wyjmujemy talie i na każdej z 54 kart w prawym lub lewym górnym rogu zaznaczamy małą kropeczkę - w ten sposób w przyszłości, kiedy będziemy już stosować odwracanie kart będzie wiadomo, która karta jest w pozycji prostej, a która w odwróconej.

Tutaj znajdziesz więcej, przydatnych informacji: jak-zaczac-wrozyc-kart-klasycznych-t659.html

Asia napisał(a):
w klasycznych karty karo się nie odwracają, reszta tak

Karty Karo również można odwracać, tylko, że to już jest indywidualny wybór osoby wróżącej.
Tak samo jak w przypadku innych kart, na kartach karo należy namalować w lewym/prawym górnym roku kropeczkę. Poprzez odwracaniu można się dużo więcej dowiedzieć.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2014, o 21:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
No powiem Ci Irisko, że zaskoczyłaś mnie tą informacją. To zmienia postać rzeczy. Dlatego miałam problem z tymi interpretacjami, ale ta informacja bardzo rozjaśniła mi spojrzenie na interpretacje kart. Nie ukrywam, że z ciekawością wypróbuje to, bo wcześniej nie miałam o tym pojęcia. Dziękuje.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL