Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 maja 2013, o 22:03 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Irisa napisał(a):
Witaj :)

Ok, tylko zaznaczam, że ja nie mam wprawy w tych kartach, więc za bardzo nie bierz do siebie tego co wyjdzie.

Ella62b napisał(a):

Czy zdałam egzamin z angielskiego ?

Tak, zdasz. Wiele wysiłku włożyłaś w przygotowanie się do tego egzaminu, od niego może zależeć Twoje być albo nie być, jest związany z pracą. Masz dużą wiedzę, łatwo ją przyswajasz, więc na przyszłość możesz pewniej podchodzić do innych egzaminów, powinnaś się nadal uczyć, być ciekawa świata, aby w przyszłości służyć pomocą i radą innym ludziom. Dodatkowo jest informacja, że masz zasady i nimi się kierujesz - a w ten sposób możesz daleko zajść.


Dziekuje serdecznie Iriso :)
Milo by mi bylo naprawde, mam nadzieje ze karty nie pomylily sie :)
Dam znac jak mi poszlo :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, o 22:19 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
mgielka napisał(a):
no dobra to zadam jeszcze jedno ;))
czy Michał będzie moim mężem ?


Na chwilę obecną odpowiedź brzmi - Nie. Pojawi się ktoś inny, osoba, która do tej pory przez Ciebie lub Michała była ignorowana, teraz jedno z was spojrzy na nią nowymi oczami i zobaczy, to co do tej pory było niewidzialne, ta osoba wprowadzi lekką rozłąkę między wami.
Będą okresy lepsze i gorsze, taka huśtawka emocjonalna. Dodatkowo problemem może być strach, być może mimo, że jesteście na poziomie bardzo zaawansowanym boicie się zrobić kolejnego kroku i pójść dalej, wasz związek na razie jest taką zagadką, wielką niewiadomą.Mogę powiedzieć, że pojawi się trudna decyzja, jedno z was będzie musiało wybrać, jedną z kilku możliwości i dopiero wtedy waszą wspólną przyszłość będzie można łatwiej określić.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, o 22:36 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Bernadtka napisał(a):
Wyjdę szczęśliwie za mąż, Iriso, bo dałaś mi wskazówkę i wiem, że mam wybierać zatem wybiorę tego prawdziwego.
:-*
Dziękuje :x
Pozdrawiam.


I prawidłowo, wyjdziesz i tyle, wierz w to i na pewno będzie dobrze :)

Bernadtka napisał(a):
Ja też dam odp., ale kiedy? Jak pojawią się Ci mężczyźni i będę wybierać ..., może to będzie w tym miesiącu ... taką mam nadzieję.
O:-)

Dodam, że to jest zabawa i na serio nie ma co tego brać. Czy pojawią się w tym miesiącu? - Mam wrażenie, że oni tak na raz nie spadną, tutaj wchodzą w grę różne odstępy czasu. Może być tak, że jak pojawi się jeden i będziesz nim zainteresowana, to za jakiś czas poznasz drugiego i już będzie wybór. W tym miesiącu może się pojawić ktoś, chociaż to już końcówka maja, to może być pewny siebie, inteligentny i troskliwy pan. Sama pomożesz szczęściu i go znajdziesz, wyjdziesz na jakieś przyjęcie, na imprezę do znajomych i dzięki temu wasze drogi się spotkają.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2013, o 22:50 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Ale wychodzić z domu gdzieś wychodzisz, czasami wystarczy zmienić trasę i pójść inną drogą ;) Ogólnie chodziło o to, żebyś była aktywna, nie siedziała i nie czekała, tylko coś robiła, aby ten pan się pojawił. Tak jak pisałam wcześniej - rozwijaj swoje zainteresowania, może zapisz się na jakieś warsztaty? Wyjdź do kawiarni, kina, muzeum itp., możliwości jest dużo - dla chcącego nic trudnego :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2013, o 07:47 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
dzikęuję Irisko ;))
zadziwiaja mnie te karty ;)
wczoraj mnie wywaliło na amen
zainteresowałam się nimi i chyba zechcę je miec ;p

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2013, o 11:49 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Witam ponownie Iriso

Mam jeszcze jedno pytanie do kart
Czy wroci do mnie popoludniowa praca?

PS. O relacje nie pytam bo po pierwsze to w moim przypadku jest to tak jak bym pytala czy wygram w totka :-) a poza tym dostalam juz wczesniej od Ciebie odpowiedz :-)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2013, o 12:50 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:39
Posty: 74
Podziękowań: 27
czy Jakub coś czuje do mnie/.?
czy ułoży się moja relacja z joanna?

_________________
Wróże z kart tarota, tylko rozkłady partnerskie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2013, o 08:55 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Irisa napisał(a):
mgielka napisał(a):
no dobra to zadam jeszcze jedno ;))
czy Michał będzie moim mężem ?


Na chwilę obecną odpowiedź brzmi - Nie. Pojawi się ktoś inny, osoba, która do tej pory przez Ciebie lub Michała była ignorowana, teraz jedno z was spojrzy na nią nowymi oczami i zobaczy, to co do tej pory było niewidzialne, ta osoba wprowadzi lekką rozłąkę między wami.


czekaj no czekaj :)
ja tu cały czas zwalam na Michała a tym czasem koło mnie tez pojawiło się 3 baranów i wprawdzie ja na nich nie zwracam uwagi, ale jeden zabiega dosyć mocno wiec to może ja bedę tą "winną"
w zwiazku z tym mam pytanie ;
czy to ja stworze to oddalenie miedzy nami , czy może Michał a moze oboje ?

i spoko wiem zabawa ;))) ale daje podpowiedzi i mogę wszytko pozmieniać i to mi sie w tych kartach (wszystkich - za wyjątkiem koła fortuny) podoba ;p

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2013, o 12:58 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Irisa napisał(a):
Witaj :)

Ok, tylko zaznaczam, że ja nie mam wprawy w tych kartach, więc za bardzo nie bierz do siebie tego co wyjdzie.

Ella62b napisał(a):

Czy zdałam egzamin z angielskiego ?

Tak, zdasz. Wiele wysiłku włożyłaś w przygotowanie się do tego egzaminu, od niego może zależeć Twoje być albo nie być, jest związany z pracą. Masz dużą wiedzę, łatwo ją przyswajasz, więc na przyszłość możesz pewniej podchodzić do innych egzaminów, powinnaś się nadal uczyć, być ciekawa świata, aby w przyszłości służyć pomocą i radą innym ludziom. Dodatkowo jest informacja, że masz zasady i nimi się kierujesz - a w ten sposób możesz daleko zajść.


Witaj Iriso

Niestety Nie zdalam :( no coz moze nastepnym razema sie uda :)

Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2013, o 18:38 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
fajna zabawa :) to ja też mam 2 pytania oczywiście z przymróżeniem oka -

czy stworzę w końcu związek z moim ukochanym panem A. na którego sie uparłam a który niestety nie bardzo chce sie uprzeć na mnie :D ?
a jeśli jednak nie będziemy razem :(( czy znajde niedługo na pewnym portalu randkowym jakiegoś fajnego faceta na ten wytęskniony stały związek :ympray: ?

pozdrawiam ;)


Ostatnio edytowano 28 maja 2013, o 18:49 przez karma, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL