Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lip 2014, o 17:59 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2014, o 14:20
Posty: 3
Podziękowań: 0
Witam, Korespondowałam ostatnio z mila wrozka, ktora poprosilam o Runy i karty na konkretna dziedzine mojego zycia, wyszlo poniekad tak jak sie spodziewalam...czyli stanelam w miejscu zawodowym i rozwojowym i nie moge ruszyc dalej!! I możne to jeszcze potrwać, co oczywiście jest dla mnie poniekąd dołujące :( i nie chce tak żyć :( ...wiadomo. Wróżka zaproponowała rytuał na uwolnienie od blokad i innych złych energii, powodujacych zahamowania w moim życiu. Jestem zainteresowana, aczkolwiek chciałabym dowiedzieć się troszeczkę więcej od osób które maja doświadczenie i robią tego typu "uwolnienia" lub przechodziły tego typu "terapie" i czy faktycznie sytuacja potrafiła się zmienić na lepsze po zakończeniu odblokowania? Oraz jak długo się to odbywa, wspomniana pani napisała ze będzie to robić ok tygodnia, codziennie wieczorem (odblokowanie na odległość) oraz abym tylko dosłała zdjęcie i dostane tekst na email, który mam wypowiadać wieczorem. Jak narazie się nie zdecydowałam ponieważ troszkę to kosztuje niestety oraz stwierdziłam ze najpierw poslucham Panstwa opinii w tej sprawie :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lip 2014, o 22:19 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Proponowałam, abyś poczytała i dowiedziała się czegoś więcej o tej wróżce. Zawsze, to lepiej wiedzieć komu się powierza swoje problemy, a tym bardziej wysyła swoje zdjęcie. A bywa tak, że czytając można się dowiedzieć wielu ciekawostek ;)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL