[ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lis 2012, o 21:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 08:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Zapraszam do obejrzenia ciekawego filmu z monitoringu, gdzie w pewnym momencie została uchwycona świetlista postać spadająca z nieba. Dla niecierpliwych polecam moment od 0:30 sek.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2012, o 22:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 20:54
Posty: 64
Podziękowań: 13
Oglądałem już ten filmik na innym forum, a jakim to sentinel wiesz:D Jest on bardzo ciekawy, uważam , że ciężko takie coś zrobić, zważając na świadków. Podsumuję to jednym zdaniem: Anioły są wśród nas, spotykasz je co dzień, znajomą mają twarz :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2012, o 23:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 11:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Fakt, ten anioł wygląda bardzo realistycznie. Ciekawe czy to jest fake czy nie?
Niemniej jednak tak jak to napisał Uriel, ciężko by było coś takiego zrobić zwykłej osobie w szczególności że jak widać na nagraniu była tam garstka osób która to widziała na własne oczy.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2012, o 09:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 07:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Również wcześniej oglądałem powyższy filmik. Widziałem też taki o teleportacji...
Wygląda bardzo realistycznie, gra świateł również i reszta ale... anioły rzadko kiedy tak się mylą i pokazują ludziom. Choć ostatnio coraz częściej.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lis 2013, o 20:03 

Dołączył(a): 17 lis 2013, o 16:27
Posty: 10
Podziękowań: 0
Jeżeli faktycznie to jest Anioł, to Anioły się nie mylą. Wydaje mi się , że one robią to specjalnie. Ukazują się ludziom, aby uwierzyli w to, że istnieją. Niestety, co raz mniej ludzi wierzy w ich istnienie. Jeżeli spotyka ich dobro, twierdzą że po prostu mają szczęście, a jeżeli spotyka ich zło, to wtedy Bóg ich ukarał. Jest to smutne i przygnębiające... Ja też to zrozumiałam i zaczęłam w niego wierzyć... Od tego momentu spotyka mnie coraz więcej dobrych rzeczy, a w złych chwilach próbuje mi pomagać, dodaje mi sił i wspiera mnie w najgorszych chwilach. Ludzie nie zdają sobie z tego sprawy, że krzywdzą swoich Aniołów nie wierząc w nich i nie zwracając na nich uwagę... Przykre...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2014, o 19:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 18:35
Posty: 55
Podziękowań: 15
Cytuj:
Również wcześniej oglądałem powyższy filmik. Widziałem też taki o teleportacji...


Czyżby ten?



Gdzieś przeczytałam, że to filmik promocyjny do jakiejś chińskiej gierki.
Z powyższym może być bardzo podobnie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2014, o 20:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Ten anioł za każdym razem mnie intryguje, nawet jakby sie okazalo, ze to jakis fotomontaz


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2016, o 17:54 

Dołączył(a): 26 sty 2016, o 22:21
Posty: 15
Podziękowań: 0
Jednak mimo wszystko rozbłyski rozchodzą się trochę nienaturalnie. Ale może to tak wynikać z prędkości i ułomności kamerki. Najbardziej mnie zastanawia że ludzie tam przybiegli, na pewniaka. Gdybym zobaczył coś takiego to do miejsca lądowania anioła podchodził bym chwilę. A oni biegli z twarzami wpatrzonymi w asfalt - od kiedy to szuka się kogoś w miejscu z którego wystartował, chyba powinni patrzeć czy czasami nie wróci.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2016, o 11:50 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1732
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Roman, bardzo trafne spostrzeżenia, może to był jakiś fotomontaż? Jak myślisz?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2016, o 18:00 

Dołączył(a): 26 sty 2016, o 22:21
Posty: 15
Podziękowań: 0
No pierwsze co mnie zastanawia zawsze przy takich filmikach - dlaczego jest taka słaba jakość. Przeważnie tak się dzieje jak kombinujemy z materiałem i aby ukryć ślad montażu.
No dobra może ktoś powiedzieć że stara kamera przemysłowa ale jak stara to powinna nagrywać w prędkości max 25 klatek na s. 5 lat temu miałem w pracy kamerę przemysłową która rejestrowała obraz co 3 s. Przy 25 kl/s ten anioł pojawił by się w 3 punktach obrazu. A tu ktoś tak cudownie zwolnił że widać jak się światło płynnie przesuwa czyli powinniśmy mieć do czynienia z prędkością min 60 kl/s sam (bez kombinowania z programami które dorabiają klatek) jestem w stanie taki obraz zwolnić do około 20% czyli to i tak by było za słabo. Więc po co komuś kamera przemysłowa która nagrywa slow motion? No bo jak mi powiecie że powiesili na budynku coś takiego
Obrazek

To chciałbym tam pracować :) Kamera za 500 tyś ponad 1000 fps



Poza tym zbyt dużo ludzi i organizacji dba o to aby takie filmy nie wisiały w internetach.


I jeszcze dorzucę filmik z 2013 informujący o ilości kl/s (fps) kamer CCTV. Nie twierdzę że nie było lepszych ale były to najprawdopodobniejsze. Tam mozna zobaczyć jak wygląda róznica w klatkach przy machaniu ręką nie mówiąc już o poruszającej się jak pocisk istocie przypominającej anioła.
Wyrażam tylko swoje zdanie, nie znając historii filmu.


Ostatnio edytowano 5 lut 2016, o 18:17 przez Roman, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL