Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Sny

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Łapacz snów
PostNapisane: 15 paź 2013, o 19:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Witam,

chciałabym zapytać czy łapacz snów działa? czy to tylko nasza poświadomość?
Gdzie najlepiej zawiesić go?

Pozdrawiam

freespirit31


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łapacz snów
PostNapisane: 15 paź 2013, o 20:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
czy działa - nie wiem ale jak go miałam nie było koszmarów.
jeśli łóżko masz przy oknie to powies go w oknie
jeśli nie to w pobliżu głowy

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łapacz snów
PostNapisane: 15 paź 2013, o 23:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
ślicznie dziękuję
jeśli wypędza koszmary to na pewno wypróbuję

pozdrawiam serdecznie
freespirit31


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łapacz snów
PostNapisane: 8 paź 2014, o 22:07 

Dołączył(a): 7 paź 2014, o 20:40
Posty: 30
Podziękowań: 1
Mam łapacz snów od wakacji jakoś ale nie zauważyłam żeby działał. Koszmary i tak się zdarzają. Mi się on podoba bardzo wizualnie, nie musi działać ;)

pozdrawiam,
Iv


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2014, o 14:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Są różne teorie, jedni uważają, że łapacza wyłapują koszmary (Indiańska teoria), niektórzy myślą, że łapacz jest od tego, aby pomóc w zapamiętaniu snów, a jeszcze inni są przekonani, że to dzięki łapaczowi, mają świadome sny. I pewnie jest też jakaś inna grupa ;)
Czy działa? - Cóż, zależy... od Ciebie. Jeżeli wierzysz, w to, że działa, to tak też będzie. A jeżeli nie wierzysz, to i nie zobaczysz, aby coś się zmieniło po jego zawieszeniu.
Jeżeli chodzi o zawieszenie - cóż, większość osób proponuje bezpośrednio nad łóżkiem.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łapacz snów
PostNapisane: 11 paź 2014, o 16:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Łapacze snów pochodzą z indiańskich kultur, więc miejmy też na uwadze to, że jak kupimy sobie na targu, to on jest bardziej dekoracją niż ma jakieś znaczenie. Podejrzewam, ze prawdziwe indiańskie zaklinacze snów są na swój sposób są "zaklinane" (nie mogę dopasować innego słowa:D). Myślę, że lepiej jest zrobić samemu taki zaklinacz i nadać mu intencje związane ze snami :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Łapacz snów
PostNapisane: 11 paź 2014, o 22:36 

Dołączył(a): 7 paź 2014, o 20:40
Posty: 30
Podziękowań: 1
Asia napisał(a):
Łapacze snów pochodzą z indiańskich kultur, więc miejmy też na uwadze to, że jak kupimy sobie na targu, to on jest bardziej dekoracją niż ma jakieś znaczenie. Podejrzewam, ze prawdziwe indiańskie zaklinacze snów są na swój sposób są "zaklinane" (nie mogę dopasować innego słowa:D). Myślę, że lepiej jest zrobić samemu taki zaklinacz i nadać mu intencje związane ze snami :)



święta prawda ;) podzielam zdanie koleżanki :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2016, o 19:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2016, o 11:18
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 0
Ja mam jeden łapacz snów, które zrobiłam jeszcze kilka ładnych lat temu. Wierzę w niego i w jego działanie :)

_________________
Ismena


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2016, o 08:13 

Dołączył(a): 14 lip 2016, o 21:18
Posty: 5
Lokalizacja: Wawa
Podziękowań: 0
Miałam kiedyś łapacz snów ale przy kolejnych przeprowadzkach niestety nie wytrzymał. Przywiozłam go z podróży do Indii. Był dla mnie naprawdę magiczny i żałuję, że bardziej o niego nie zadbałam. Sama nie potrafiłabym chyba zrobić takiego, który rzeczywiście odganiałby złe sny.. ale może warto spróbować? Muszę się nad tym zastanowić.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL