Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 wrz 2014, o 22:34 

Podziękowań: 3
Stosowałam kiedyś, na wypadające włosy olejek łopianowy.
Obrazek
Przed myciem włosów, podgrzewałam olejek ( Do kubka wlewałam gorącą wodę, stawiałam na nim talerzyk i wlewałam na niego olejek, dodawałam też argan.) , następnie brałam pędzel do farbowania włosów i nim nakładałam olej od nasady. Po nałożeniu, resztę olejku już rękoma wcierałam na całe włosy, szczególnie na końcówki.
Bardzo pomaga, naprawdę polecam.
Dodam, że moje włosy - mówiąc kolokwialnie, były strasznie zjechane.
Farbowałam je przez 5 lat na czarno, następnie rozjaśniłam ( 40-minutowy atak bezlitosnego rozjaśniacza), co doprowadziło moje włosy do wyglądu siana. Wypadały mi strasznie i do tego się łamały ale dzięki tej kuracji nastąpiła poprawa.

Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2016, o 19:11 

Podziękowań: 0
Ja również stosowałam olejek łopianowy i jest naprawdę dobry. Jeżeli chodzi o kozieradkę to ja tylko stosowałam w formie nacierania, nie zdecydowałabym się chyba na jej picie, ale kto wie :) Działanie ma na pewno dobre.

PostNapisane: 11 paź 2018, o 11:46 

działa, włosy po niej nie wypadają. Dobra też jest płukanka z lukrecji :)

PostNapisane: 14 gru 2018, o 13:12 

Gdy miałam problem z wypadaniem włosów, to stosowałam różne metody, kozieradkę też, ale pomogła mi woda brzozowa (używałam kilku ale najlepsza jest Barwy). Przelewałam ją do atomizera, psikałam na skórę głowy rozdzielając pasma włosów, po czym masowałam skalp 5 minut i tak codziennie przez dwa miesiące co wieczór. Po 2,5 miesiąca miałam pełno małych tak zwanych baby hair. Wyglądały, jak antenki dookoła głowy.

PostNapisane: 10 sty 2019, o 11:46 

Obecnie stosuję tonik i szampon z kaminomoto. Produkty są naturalne oparte na wyciągach z roślin. Zapach może taki o jest, ale to liczy się działanie. Możesz sobie sprawdzić czy Ci odpowiada czy nie. U mnie się sprawdza.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt