Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lis 2013, o 23:38 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 lis 2013, o 00:31
Posty: 20
Podziękowań: 1
Tak, własnie zauważyłam, że jest dział 'przywitaj się', więc się witam c;

Tutaj jestem Nikotyna chociaż w tym realnym życiu mówią na mnie Daria. Troche nie wiem co napisać, bo raczej nie mówie o sobie - przynajmniej tak publicznie.

Niedawno, na początku września nastąpiła we mnie ogromna przemiana. Wcześniej, jeszcze przed wakacjami, miałam okres dwóch ponurych lat 'depresji' oraz beznadziejnego związku. Postawiłam sobie cel: jeśli do 28 czerwca nic się nie zmieni to się zabije. I w ten, przed podaną datą w moje życie wparowały tak, kolokwialnie się wyrażając, pojebane sytuacje, że myślałam że jest gorzej. Jednak co wtedy wyglądało na kompletną katastrofe, w rzeczywistości było początkiem mojego wybawienia, min. zakończył się mój toksyczny związek.
Zaczęły się wakacje, ja zaczęłam sie na nowo budować, chociaż konstrukcja nadal była chwiejna. Zastanawiałam sie czemu Wszechświat tak nade mną czuwa (to nie był pierwszy raz kiedy nie pozwolił mi zginąć) i jak bardzo mogę nagiąć jego cierpliwość. Eksperymentowałam z niebezpiecznymi sytuacjami, prowokowałam je. Stawałam na brzegu wieżowca rozkładając ręce, wręcz wisiałam nad rzeką Ren czy przez barierkę balkonu. Wszystko po to by sprawdzić co jeszcze moge zrobić.
Wtedy czułam pewną satysfakcję ze spoglądania w otchłań, bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań patrzy również na ciebie, a ja ten wzrok czułam.

Cały czas potrzebowałam kogoś kto by mi powiedział, że miałam racje, że wiedziałam, że mam ufać sobie, a nie słuchać innych.
To wszystko trwało do początku września, kiedy to pojechałam na impreze do pewnego M. z Holandii poznanego jak jechałam stopem. Człowiek o tak wspaniałej pewnej osobowości - bardzo inspirujący.
Tam poznałam jego przyjaciela Szamana, który dał mi właśnie to czego tak bardzo pragnęłam. W przeciągu tygodnia zmieniłam się z pesymistycznej dziewki w silną optymistkę która wie, że teraz jej zadaniem jest pomóc jej, w pierw, przyjaciołom, a potem iść dalej.
Kiedy wróciłam, byłam tak naładowana energią, że w pewnym monencie było to troche przerażające. Byłam jak na LSD, porafiłam zrobić wszystko. Gasiłam obraz mając otwarte oczy, odbierałam ich rozmowy (ludzi byli jak odbiorniki radiowe), kiedy chciałam się wyciszyć, słyszałam najgłośniejszą cisze w życiu.
Teraz sie to uspokoiło - i sie ciesze, musze aktualnie skupić sie na paru sprawach w moim życiu.

No to chyba na tyle. Ale się rozpisałam. :33

o-o, jeszcze chciałam dodać, że jesteście pierwszym formu na którym chce zagrzać miejsca. Na prawdę ładnie tu u was!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2013, o 23:59 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Witaj Daria :) milo ze chcesz z nam pobyc :) nawiasem mowiac to podoba mi sie Twoj nick :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2013, o 09:34 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
witaj wśród nas ;)))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lis 2013, o 18:23 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Witaj, cieszymy się że możemy Cię gościć :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2013, o 19:29 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 lis 2013, o 00:31
Posty: 20
Podziękowań: 1
:)) mi również jest tu bardzo miło i dziękuje za pochwałę nicku c::


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 gru 2013, o 01:31 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Ja również Cię witam :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL