Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 cze 2012, o 16:34 

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 18:35
Posty: 52
Podziękowań: 12
Witam chciałabym zaproponować książkę pt: " Czakry Podróż w głąb siebie" Pani Dagmary Gmitrzak oraz Pani Moniki Worsztynowicz. W książce znadują się opisy podstawowych ośrodków energetycznych i ich dwudziestu dwóch aspektów; pytania do refleksji, pięćdziesiąt osiem ćwiczeń do harmonizacji czakr,sześćdziesiąt sześć afirmacji oraz karty 22 Pani Moniki Worsztynowicz. Karty i książka mogą służyć do:samopoznania, rozwoju osobistego, autorefleksji twórczej inspiracji, jako pomoc w medytacji i harmonizowaniu czakr.Sama autorka książki jest trenerką rozwoju osobistego, socjologiem, terapeutką reiki i dziennikarką. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, w tym trzyletnią specjalizację:pomoc społeczno-terapeutyczną. Ukończyła również dwuletnie Podyplomowe Studium Dziennikarstwa na UW. Związana z nurtem psychologii transpersonalnej.
Autorką ilustracji do kart jest Monika Worsztynowicz- absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i studiów podyplomowych- "Terapia przez Sztukę" na Uniwersytecie Wrocławskim. Autorka w swoich kartach pokazuje jak odpowiadać na pytania lub pomagać w pracy nad własnym rozwojem pokazuje pozytywną energię, która płynie z kart i jak rownież duchowa podróż w głąb siebie. Dagmara Gmitrzak podsuwa nam wiele pytań i proponuje ćwiczenia, wizualizacje i afirmacje, właściwe dla każdej czakry, dając sporo materiału do zgłębiania i poznawania siebie.Sama grafika kart wnosi klimat kobiecości, skłania do skupiania się i medytacji z wybranymi mandalami.Są to karty do bardzo osobistej pracy nad sobą i ze sobą. Mogą towarzyszyć w drodze do poznawania siebie, swojego ciała i emocji oraz do uzdrawiania ich czy też harmonizowania.


http://www.dobreksiazki.pl/b19412-czakr ... siebie.htm


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL