Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 sie 2016, o 12:59 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Witam ,we wtorek obudziłem się ze snu(o ktorym mozna przeczytać w prosbie o interpretacji snu.
Przez mase miesięcy śnią mi się rozne znaki itp
Tego poranka jednak,było to dla mnie fest zdziwienie ,lezałem obok swojej ukochanej i patrząc na sufit wodze osobe ,w kapturze z szarą skura i mocna brazowymi oczyma ,gdy ta postać zorientowała sie ze na nia patrze odsunela sie plynnym ruchem i zniknela
Do cech szczegolnych
-Kikuty po skrzydlach
Oczy
Skora
-Kaptur
Czy to wszystko jest ze sobą powiązane
Od czego cos chce mnie odwiesc,wiem jedno ze nie bedzie to mile
Pomocy?Nw czy w dobrym dziale pisz3,najwyzej orosze o przerzut watku do wlasciwego działu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sie 2016, o 13:07 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Wielkie oczy (Opolowe wieksze od ludzkich


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2016, o 09:27 

Dołączył(a): 10 paź 2016, o 08:07
Posty: 16
Lokalizacja: Ziemia
Podziękowań: 0
To była zjawa :) Ale to forum chyba już nie żyje :)) Więc pozostaje Ci przyjąć to na klatę i dalej się miotać - współczuję.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL