Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sie 2016, o 13:53 
Miałam we śnie spotkanie ze zmarłym znajomym. Nie chce mi się opisywać dokładnie ale najważniejsze jest to co mówił. Że podobno w tym roku przyjdzie Papież nowy. Chyba chodziło o datę 16.10.16 roku. Że będzie to młodszy biskup i będzie pasowała do Niego przepowiednia "Petrus Romanus" czyli Piotr z Rzymianin. Ale koniec Świata nie nastąpi jeszcze odrazu. Czeka Go kilkanaście lat pontyfikatu. Nie mówił nic o śmierci Papieża to może będziemy mieli trzech :))
Sama nie wiem czy w to wierzyć, najlepiej poczekać czy się sprawdzi. Zmarły mówił też o dacie 31.12.2017 roku że to ważny dzień w Kościele ale sen się przerwał mi.
W poprzednim podobnym śnie w Lipcu było coś o śmierci Franciszka ,ja to zrozumiałam po ŚDM że chodziło o Kardynała Macharskiego. A nie o papieża. Czyli sen się sprawdził.


Kaśka.


  
 
PostNapisane: 17 sie 2016, o 19:11 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Kasiu duchy wiedzą co mówią
Dusze po śmierci jezeli tylko chcą mogą ci powiedzieć co cię czekq/nas
Oczywiscie z tego co wiem ,czekają ich w pozniejszym czasie konsekwencję
Podobno dusze mają przysięge milczenia .
Mija babcia mowiła mi po śmierci ze zycie będe miał cięzkie
i mam.
Juz nie mowiąc o tym wszystki co przezyłem


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2016, o 19:28 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Chodz moj przypadek to raczej dotyczy tylko mnie,nie nas wszystkich
Takze wiem ,troche z czapy .



Jezeli i tak pomogłem, to super.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sie 2016, o 19:53 
Przypomniał Mi się jeszcze szczegół związany z trzęsieniem ziemi. Że musi najpierw nastąpić trzęsienie Ziemi ale od tego Papież nie ucierpi. Może to trzęsienie było jakimś znakiem ale czego to nie wiem. Może papież zasłabnie albo po prostu zachoruje.
W tamtym śnie było też związane coś z liczbą 33 ale nie pamiętam już.


  
 
PostNapisane: 24 sie 2016, o 20:02 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Słuchaj 33 liczba ,raczej ofiar Tysięcy,milionow ?Wezuwiusz się budzi.
Trzęsienie ziemi
Podobno to znak pd boga,kRa za to ze we włoszech podpisano jakąs ugide przeciw ludzią z europy(uni)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 wrz 2016, o 12:38 
W ostatnim podobnym śnie było tak że Papież ustąpi z powodu jakiejś choroby . Ale też nie wszystko zapamiętałam dobrze. Pewnie kilka lat jeszcze będzie.


  
 
PostNapisane: 4 wrz 2016, o 13:02 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Papierz franciszek z racji wieku i chorob...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 wrz 2016, o 21:30 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Kukuś, jak to trzech papieży??

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2016, o 04:56 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Chodzi mi o tego co zrezygnował


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2016, o 10:05 
Nie zrezygnował tylko przesiadł się do innego przedziału, gdzie są miejsca leżące :-)
Papież Benedykt codziennie odprawia Msze świętą, pamiętajmy i to jest najważniejsze, sakramenty.
W ostatnim śnie miałam coś takiego że gdy wybuchną dwa Wulkany to będzie Konklawe. Ale to chyba tylko sen mojej wyobraźni. Nie słychać żeby jakiś Wulkan w ostatnim czasie się gotował albo kipiał :-)


  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL