[ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 kwi 2014, o 03:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Spotkałam mojego byłego a ze mieszkamy w jednej okolicy predzej czy pózniej bysmy na siebie ,,wpadli".
Własnie, widzialam mojego byłego, jestem pewna ze mnie widział..tyle ze minął mnie jak kogos zupełnie obcego. Zdradziło go jedynie charakterystyczne przygryzanie wargi w sytuacji niezręcznej.Dziwne to takie, rozstalismy sie w nerwach, ja odeszłam bez słowa... Trochę niezręczna sytuacja...przejść bez słowa...

Czy pan X był zadowolony że mnie widział?

Dama kier 8 kier odw. 9 karo odw. Dama karo 9 kier 7 pik

Juz sama Dama kier może mówić że mnie widział i że wzbudziło w nim to jakies emocje, tak jak by postrzegał mnie nadal jako partnerkę. Niby zadowolony bo raczej liczył na to że mnie spotka 9 kier , miał nadzieję Dama karo. Jednak raczej myslał że jak dojdzie do spotkania to ja do niego zagadam a tu nic 9 karo odw. Dama kier i 8 kier odw. może mówic ze poczuł sie osamotniony i rozczarowany. 7 pik która kończy rozkład mówi o maskowaniu uczuć, tworzenu pozorów, żalu i rozgoryczeniu.
Myslę ze raczej był zadowolony z przypadkowego spotkania tyle iz nie myslał że wywoła to negatywne emocje.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 maja 2014, o 13:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Teraz troszkę inaczej bym to zinterpretowała:

Moje odejście spowodowało że poczuł się osamotniony, wie że ja się pierwsza nie odezwę co powoduje jeszcze większe rozgoryczenie. Nie wiem czy on może mieć nadzieję ze to jednak ja wyciągnę pierwsza rękę?

A może Dama karo + 9 kier oznacza nowa kobietę w jego życiu ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2014, o 13:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Według tych kart, rzeczywiście mógł Cię zauważyć, przywołało to wszystkie wspomnienia, wrócił do tego co było, jednak raczej z rozstaniem się pogodził. Pik zamyka rozkład i są też karty odwrócona, które symbolizują blokady w komunikacji, zranienie, w ogóle wzajemne oddalenie, zamknięcie tego co było.
Nie szukaj tutaj innej kobiety, skoro pytanie tego nie dotyczyło. Pytanie było czy wtedy, w tamtej chwili Cię zobaczył, a więc należy się skupić tylko na tym. Dama Karo, może jedynie symbolizować, to, że on się pogodził z tym co było, patrzy odważniej w przyszłość, a nawet może mieć nieco egoistyczne podejście do życia, a spotkanie z Tobą nie robi na nim aż tak dużego wrażenia.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2014, o 15:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
Dama Karo, może jedynie symbolizować, to, że on się pogodził z tym co było, patrzy odważniej w przyszłość


Czy tylko w tym rozkładzie czy zawsze Damę Karo można tak interpretować?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2014, o 15:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Różnie. Zależy od kart, które są obok.
Tutaj jest 9 karo (o) i 9 Kier, czyli z czegoś się otrząsnął, zapomniał, uporządkował, a nawet zapomniał, a teraz patrzy z nadzieją w przyszłość.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2014, o 17:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Dziękuję Iriso :)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL