Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Sny

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 mar 2014, o 17:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2014, o 21:54
Posty: 30
Podziękowań: 1
Może był taki temat, jeżeli tak, proszę o przesunięcie.
Poniżej chciałby wam przedstawić kilka ciekawostej związanych ze snem, które można traktować jako poszlaki i punkty odniesienia do tego, by poznać a potem zauważyć zasady jego działania.
Chciałbym też zaznaczyć, że nie muszą one występować zawsze i u każdego, osobiście wszystkie te ciekawostki (zjawiska) miałem sam i były już dawno konsultowane na innym podobnym forum.
Może i wam się zdarzają takie sytuacje.
Proszę też słowo ''zawsze'' w tych przykładach traktować jako ''przeważnie''.

1. We śnie nie odczuwamy temperatury, nie jest nam ani ciepło ani zimno, nie czujemy też żadnego zapachu.
2. Sen nie może nas zabić czy zranić, dlatego gdy np. wpadniemy do wody, to po chwili umiemy w niej oddychać.
3. Nigdy nie znajdujemy osoby do której musimy się udać w ważnej sprawie, zawsze taka wędrówka do tej osoby kończy się zmianą otoczenia mimo iż znamy drogę na pamięć i wiemy, że ona tam jest.
4. We śnie nie spotkamy losowości, improwizacji czy ''ozdoby'', dlatego będąc np. w lesie nie spotkamy zwierząt, patrząc w niebo nie ujrzymy lecących ptaków, idąc ulicą nie będzie jechał żaden samochód. Jeżeli takie coś się zdarzy, to tylko dlatego, że sami tego konkretnie szukaliśmy, bądź są to zdarzenia konkretnie ingerujące w nas sen, np. z samochodu wysiadł nasz znajomy który gdzieś nas zabiera.
5. Z drugiej jednak strony, osoby które spotkamy mówią własnym stylem, zdaniami i potrafią z nami rozmawiać wypowiadając rzeczy które to nie my kontrolujemy.
6. Podczas takiej rozmowy zawsze padają słowa które znamy, nie będzie żadnych nieznanych słów.
7. Owszem, padają nazwy np. jakichś firm czy imion, jednak nigdy ich nie zapamiętujemy po przebudzeniu.
8. Zdarza się, że nie możemy biec a ruchy są bardzo powolne i ociężałe, należy wtedy biec na czworaka, jak pies, takie ruchy staną się normalne a nawet jeszcze szybsze.
9. Zdarzają się sny czarno-białe, nie jest to jednak wynik wady czy choroby.
10. Poza osobami nam znanymi, np. rodzina, przyjaciele, nie spotkamy po raz drugi żadnych osób które mieliśmy okazję spotkać we śnie.
11. We śnie nie jesteśmy głodni, nie chce nam się jeść, nic nas nie boli i nie mrugamy.
12. Nie umiemy przeczytać dokładnie zdań z książek, tablic, itp.
13. Nigdzie nie spotkamy zegarka, czy to na ręce, czy na ścianie.
14. Tak jak otoczenie, zmienia nam się też ubiór na ciele.
15. Nie zobaczymy nigdzie swojego odbicia.
16. Większąść snów dzieje się w ciągu dnia.


Narazie tyle, jak się spodoba lub będziecie chcieli mogę dodać więcej.
Proszę też pamiętać, że wszystko tu opisane na zasadzie punktu 4, czyli, gdy coś konkretnie w nasz sen ingeruje, to zdarzy się i tak, wbrew tym ''zasadom''.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 18:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Co do pkt. 1,2,11,15 dotyczy ciała astralnego a takowe każdy z nas ma.
Pkt 3- nie wiem,4 -tak,5 -tak,6- tak ,7 -nie, 8 -tak, 9- tak i nie, 10- tak i nie (powtarzają się identyczne sny),12 taki i nie bo potrafiłam zapamiętać liczby,14 nic mi o tym nie wiadomo,16 tak i nie.

Po dzisiejszej nocy do pkt 10 mogę dodać ,że rodzina ,przyjaciele bądź znajomi mogą mieć zmieniony wygląd zewnętrzny ale mimo to nadal wiemy ,że to oni.


Ostatnio edytowano 28 mar 2014, o 19:45 przez kalia, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2014, o 18:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2014, o 21:54
Posty: 30
Podziękowań: 1
A może sen to taki symulator świata astralnego? Przygotowuje nas na niego, zapoznaje z podstawowymi formami.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2014, o 19:16 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Może jestem jakaś inna, ale...
1. Bardzo często jest mi zimno lub gorąco we śnie.
2. Pamiętam sen, w którym zostałam zabita z broni palnej, zaraz potem się obudziłam. Innym razem umarłam i chodziłam po cmentarzu jako mężczyzna.
3. -
4. Samochody jeżdżą zawsze kiedy mam sen z ulicą, często sama w nim jeżdżę, a najczęściej autobusem ;)
5. prawda
6. Nie zawsze, czasem ktoś wypowiada niezrozumiałe słowa, nazwy, których wcześniej nigdy nie słyszałam i nie istnieją
7. Zapamiętuję je i zapisuję :) "maszczeżuja" to moje ulubione hahahah :D
8. Tu się zgodzę, okropne uczucie :)
9. Chyba nie miałam takiego snu.
10. No faktycznie może tak, być bo nie przypominam sobie.
11. Baaaaardzo często chce mi się sikać i szukam ubikacji ;)
12. Może tak być.
13. Faktycznie, chyba nie spotkałam nigdy zegarka. Ale daty mi się śniły.
14. Nie zwróciłam uwagi.
15. :)
16. W nocy również, przynajmniej u mnie, albo następuje zmiana z dnia na noc, często nagła.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2014, o 19:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2014, o 21:54
Posty: 30
Podziękowań: 1
Jak już mówiłem, to nie jest reguła ale są to chyba najczęściej spotykane rzeczy które u wielu osób występują.
Ciekawe jaka jest tego przyczyna.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL