Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: ciekawa audycja
PostNapisane: 7 sie 2013, o 21:52 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
kroi się ciekawa audycja 08.08.2013 o godzinie 20stej dla chętnych skopiowałam o czym będzie :

"W ten czwartek o 20.00 zapraszam wszystkich na audycję Life Architect On Air - Q&A na żywo, czyli sesja pytań i odpowiedzi.

Wybieram najciekawsze Wasze pytania i przygotowuję najlepsze odpowiedzi. Proponujcie swoje w komentarzach!!

Odpowiem m.in. na takie pytania:

- Jak przestawić swój umysł w produktywny stan, który będzie skierowany na wyszukiwanie sposobów jak zarobić pieniądze? Jak sprawić by mój umysł zaczął zauważać możliwości zarabiania?

- Czy zmiana przekonania z tego negatywnego na jego pozytywną wersję to nie jest oszukiwanie siebie i wmawianie, że jest bardziej różowo niż w rzeczywistości? Co jeśli negatywne przekonanie, np. że "świat jest brutalny" jest prawdziwe, a zmiana na "świat jest cudowny" nie brzmi dla mnie wiarygodnie? Co jeśli nie wierzę w to pozytywne przekonanie?

- Czy istnieją ludzie, którzy w ogóle nie mają ograniczających przekonań? Czy obserwacja swoich własnych myśli oraz wyrobienie sobie nawyku ich podważania może doprowadzić do pełnego uświadomienia sobie, że tak naprawdę żadne przekonanie nie jest zgodne z rzeczywistością?

I najlepsze: "Jak żyć panie Michale, jak żyć?"

Szczegółowe informacje na temat czwartkowej audycji znajdziecie na blogu - www.michalpasterski.pl/2013/08/sesja-pytan-i-odpowiedzi

Komentujcie (również tutaj) i pytajcie, najciekawsze pytania nagrodzimy rozwojowymi upominkami podczas audycji."

jeśli mi goście nie zkłoca czasu ja bede słuchała :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2013, o 21:57 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Świetnie, wygląda ze będzie interesująco. Ja się na to pisze :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2013, o 21:58 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
się zapisałam :))

tu można sie zapisać :
http://michalpasterski.pl/2013/08/sesja ... dpowiedzi/

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL