Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2013, o 20:00 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Za pomocą reiki to robisz?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2013, o 20:11 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Na czym ten zabieg polega?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2013, o 21:01 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
a może opisz swoje kwalifikacje, doświadczenie? Wiesz, ludzie muszą Ci zaufać, w końcu dają Ci swoją energetykę do szperania.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 2 sie 2013, o 19:19 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Bakchus napisał(a):
Cohen napisał(a):
a może opisz swoje kwalifikacje, doświadczenie? Wiesz, ludzie muszą Ci zaufać, w końcu dają Ci swoją energetykę do szperania.

Cieszę się, że podszedłeś do mnie jak do dziecka, jednak na forach ezoterycznych siedzę już od kilku lat, w różnych działach. Samym pisaniem zajmuję się również nie od dziś, wiem jak powinien wyglądać mój temat i co chciałem w nim zawrzeć.
To nie jest tyle kwestia zaufania, co potrzeby. Jeśli się tego nie potrzebuje to po co w ogóle to czytać? Wtedy cała sytuacja traci głębszy sens.
Szperać w energetyce można i bez czyjegokolwiek pozwolenia ^ ^.

Oferta nie jest już aktualna, proszę o zamknięcie tematu.

Nie podszedłem do Ciebie jak do dziecka, a jak do osoby, która oferuje pomoc ezoteryczną, nie pisząc nic o tym. Mówisz, że to kwestia potrzeby - zgoda. Wyobraźmy sobie, że ogłasza się tutaj jakiś szarlatan, wspomina tylko, że pomoże. Potem ktoś skorzysta z jego pomocy, zostanie pokrzywdzony. Nie traktuję Cię jak dziecko, a jak profesjonalistę - więc proszę o parę słów, żeby wypełnić tę pustkę niewiedzy i zminimalizować niebezpieczeństwo. Jako profesjonalista z pewnością rozumiesz moje obawy. Nie można nikogo traktować specjalnie - forumowi wróże przeszli testy, żeby pomagać innym, parę słów nie zaszkodzi ;)


PS. Twój post nie ma znamion oferty, brakuje "opisu towaru/usługi" i pewnego "słowem wstępu".


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2013, o 20:36 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
zwróciłeś się do mnie, więc odpowiadam. W przeciwieństwie do Ciebie nie zostawiam niedomkniętych tematów.

definicja:
► oferta

jeden ze sposobów zawarcia umowy, polegający na złożeniu przez oferenta oświadczenia woli drugiej stronie, zwanej tradycyjnie oblatem.


Ty jako oferent powinieneś zadbać o przedstawienie i opisanie wszelkich szczegółów Twojej usługi, dla wyjaśnienia wszelkich sprzeczności, aby być w porządku z użytkownikami i portalem wrotarozwoju, który zamieszcza Twój post. Myślisz, że ktoś pokrzywdzony nie rzuciłby się do administracji z zażaleniami? Ewelina podziękowała za mój pierwszy post, więc widocznie przychyliła się do mojej opinii, więc nie wiem po co ciągnąć dyskusję...
Zresztą już nieważne, skoro zamykasz temat.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2 sie 2013, o 21:58 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Temat zamykam.

Na drugi raz, jeżeli będziesz chciał oferować swoją pomoc, to napisz konkretnie czego ona dotyczy, bo na chwilę obecną, z Twojej wypowiedzi nic nie wynika.

Proponujesz "mały zabieg oczyszczająco - energetyzujący", ale nawet nie wspomniałeś jak go wykonujesz, na zadane pytania odpowiedziałeś tylko:

Bakchus napisał(a):
Nie. Dosc spora mieszanka wielu rzeczy. Nawet nie wiem jak to opisac, kazdy raz wyglada troche inaczej.


Jeżeli myślisz, że taka odpowiedź wystarczy, to się mylisz. Chcesz coś robić - ok, ale zabierz się do tego porządnie, a nie na odpiernicz...
Zabiegi oczyszczająco - energetyzujące, to nie zabawa, jeżeli ktoś jest tym zainteresowany i chciałby skorzystać, to chce wiedzieć z kim ma do czynienia, kto i jak taki zabieg wykonuje. To powinno być zawarte w pierwszym poście, a u Ciebie tego nie ma.

Skoro nie wiesz jak, to opisać, to najpierw warto się tego dowiedzieć, a później brać się za oczyszczanie innych osób.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL