Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Życie po życiu
PostNapisane: 25 mar 2012, o 22:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Co się dzieje, gdy umieramy? To bardzo ważne pytanie. Ta kwestia intryguje rodzaj ludzki, odkąd jesteśmy w stanie się takim rzeczom przypatrywać. Czy istnieje życie po śmierci? Gdzie idziemy? Czy istnieje dosłowne Piekło i Niebo? Czy przechodzimy do innego wymiaru? Na inną planetę? A może tylko znikamy i przestajemy istnieć? Film pt. "Życie po życiu" ukazuje historię 6 osób, zobaczcie sami, co przeżyli i jak o tym opowiadają.


2 część filmu:

3 część filmu:

4 część filmu:

5 część filmu:

6 część filmu:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2014, o 00:42 

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:27
Posty: 5
Podziękowań: 1
Jeśli mogę to polecam ksiązkę poświęconą własnie tej tematyce pt" Wędrówka dusz" Newtona. Osobiście czytałam ją z cztery razy i za każdym razem z wiekszą dociekliwością. Nie zdradzę szczegółów ponieważ uważam, że owa publikacja zasługuje na samodzielna przez kazdego analizę.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2014, o 15:10 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Też czytałam, a także dwie części "Przeznaczenia dusz" Newtona. Wszystko bardzo fajnie, szczegółowo rozpisane, nawet struktura zaświatów :D Warto sięgnąć jeśli ktoś interesuje się tym tematem, stanowi niezłą bazę.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2015, o 22:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
A macie jakieś własne doświadczenia z wizyt w Domu?

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2015, o 13:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 14:28
Posty: 24
Lokalizacja: gdzies w wielkopolsce
Podziękowań: 4
Polecam w takim razie film,Chico Xavier "nasz dom"..daje sporo do myslenia..mysle,ze odpowie na wiele pytan...(tylko nie wiem jak link wrzucic)...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2015, o 21:04 
Gdzie mi tam o umieraniu myśleć, ja chcę żyć.


  
 
PostNapisane: 3 lut 2015, o 12:38 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Emkafe napisał(a):
A macie jakieś własne doświadczenia z wizyt w Domu?


Pewnie :) Ale czy chcemy się tym dzielić? :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2015, o 22:55 

Dołączył(a): 25 sty 2013, o 14:50
Posty: 31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękowań: 20
Mam wiele doświadczeń z energiami oraz jak to określacie z duchami czy innymi bytami. Wiem że to nie koniec naszego istnienia tutaj, ale tylko jeden z etapow. Dlaczego? Ponieważ naszym celem jest rozwój naszej świadomości (ducha) aby osiągnąć pełną doskonałość. W różnych religiach różnie się to nazywa. Ponieważ wszystko wiąże się z energią,a energiato różna częstotliwosc zatem czym większa wiedza (nie mylić z wiedzą stricte akademicką) Tym większe wibracje, największą wibracją jest światło



 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2017, o 12:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2017, o 11:51
Posty: 15
Podziękowań: 0
Tak sie nad tym wszystkim zastanawiam, a znacie kogos tak takiego kto przezyl smierc klinczna? ja zaczelam ostatnio ogladac taki serial "The AO" (do zobaczenia na netflixie, pierwszy miesiac testowy jest za darmo) i jest tam ten temat poruszony,
i tak sie zastanawiam jak to wyglada w zyciu codziennym bo wiadomo ze papier przyjmie wszystko i o wszystkim da sie film zrobic


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL