Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lut 2015, o 15:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Ewelinko napisałaś idealnie ;))
To Twoje życie i mozesz z nim zrobić co zechcesz. Pamietaj marzenia się spełniają trzeba wierzyć i uwierzyć a wtedy , kto zabroni Ci byc czarownica?

Wicanie czy nei , jelsi komus potrzebna grupa to taką znajdzie. Tylko tak jak Ewelina napisała po co znowu komuś jakies hierarchie ? Chciec to móc ;)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2015, o 09:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Sam fakt, że Cię ciągnie do tematu już o czym świadczy :)
Oczywiście że są prawdziwe czarownice, nawet u nas. Ale czy myślicie że zależy im na tytułach ? Albo na sławie ;)
Zajmują się wszystkim, mają różne zawody.
Ostatnią czarownicą sądzoną na czary za naszych czasów, jest Zsuzsanna Budapeszt.
Słowo Czarownica jak, wizerunek zostały potępione chyba wiadomo przez kogo :)
Czarownice, to uzdrowicielki, kiedyś były szanowanymi kobietami w społecznościach służyły radą, leczeniem ... były doradcami ... ale komuś to przeszkadzało.
Wiedźma, to inaczej wiedząca.
Co do czarnej magii, wszystko jest wyborem jaką drogą się idzie.
Kiedy podejmie się pracę na tej drodze trzeba się liczyć również z procesami uzdrawiania również niedomkniętych przeszłych żyć, jak z czasem spotkania się z własnym cieniem.
Niestety stosy na których spłonęły również z świadomością że za to kim były i co robiły, płaciły całe rodziny. W rzeczywistości odzwierciedla dużo leków, strachu, paranoi oraz pewne zachowania które miały by na celu powstrzymaniu ich bycia sobą według swej natury.
Jak bywam na warsztatach, często szaman poleca czarownica wybranie się w podróż do Glastonbury, aby zobaczyły to miejsce jest tam góra gdzie do tej pory zbierają się. Myślę że poleca je aby poczuć i zetknąć się z energia miejsca.
Osobiście spotykam różne, najgorzej jest z nieświadomymi,które mielą i rzucają słowa nie wiedząc że mają moc i że same sobie robią krzywdę ponieważ wraca.
Jest to nauka o samym sobie, o oczyszczeniu, nauka o prawach natury i tego świata oraz jak kierować i wpływać na energie. Są różne drogi, widziałam klika sesji czarownic przykre tylko było to jak bardzo nie chciały być sobą.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2015, o 19:09 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Kamea, jestem ciekawa jak wyglada, zachowuje sie kobieta bedaca czarownica... Jak To jest z tymi czarownicami, jakim sposobem moga nie wiedziec, ze same nimi sa?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2015, o 15:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Ewelina zadajesz dziwne pytania, każda ma osobowość, charakter ... Wspomniałam tu jedno nazwisko, spójrz na jej zdjęcia a w szczególności w oczy :P Z tego co obserwuję rzeczywiście, cechuję ją głownie włosy, są bardzo bujne, gęste ... wspomniano mi że włosy to moc, odzwierciedlenie. Czarownica to tylko określenie.
Cechuję je miłość do natury, zwierząt jak i odwrotnie :) Uważam że wiele kobiet nimi jest, to przecież uzdrowicielki. Uzdrowienie jest w różnej formie.
Powiedz mi, jesteś osobą czującą ? tak ? czy jak słuchasz ludzi wyczuwasz energie ? co jest silne , a co słabe , skupiałaś się kiedyś na wibracji słów ?
O tych które nie wiedzą, chodziło mi o te kobiety które mają "moc " i lepiej być pobłogosławionym przez nie niż , aby dostać "ich życzeniem " żle życzącym.
Czarownice karmiczne zawsze mają wkoło inne czarownice i również je przyciągają.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2015, o 08:29 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Myślę, że jestem osobą czującą...
Możesz powtórzyć to nazwisko czarownicy, o którym wspominałaś?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2015, o 08:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Ewelina , chodzi mi o Zsuzsanna Budapest.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2015, o 21:08 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Nie wygląda na czarownicę, zupełnie inaczej mi się kojarzą :P

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2015, o 21:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
To jak je widzisz ? opisz ? jestem Ciekawa :P

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2015, o 18:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Lubię pewien wiersz , który mówi wiele :P
Zbigniew Dmitroca Gdzie One są ?

"One są naprawdę wszędzie:
W sklepie, w kinie i w urzędzie
W banku, w barze i w fabryce...
A kto taki? Czarownice!

Na bazarze, na spacerze
Na koncercie, na rowerze...
W telewizji i w gazecie
Także na nie się natkniecie.

U fryzjera, u lekarza,
U dentysty, u piekarza...
W pralni, w maglu, w bibliotece,
W dyskotece i w aptece...

Wiedźmy grube, wiedźmy chude,
Czarnowłose albo rude.
Są blondynki i szatynki,
Herod-baby i kruszynki.

Młode, średnie i staruszki,
Cud-piękności i kopciuszki,
Pracowite i leniwe,
Nieszczęśliwe i szczęśliwe.

Bałamutki, zalotnice,
Samolubne zazdrośnice,
Grymaśnice i złośnice,
To są właśnie czarownice!

Jest ich więcej niż myślicie... "

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2015, o 18:15 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Osobiście czarownica kojarzy mi się z rozpuszczoną bujną czupryną, nawet trochę nieuczesaną, tajemniczym spojrzeniem, jakby prześwietlała wzrokiem i lekkim uśmieszkiem, bynajmniej nie dobrotliwym ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL